SUV Půjčovna Brno Letiště

10
00
10
00
SUV Půjčovna Brno Letiště

SUV Půjčovna Brno Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Brno Letiště (BRQ), Česká republika. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčovna SUV Brno Letiště

EUROPCAR v Brno Letiště
EUROPCAR
EUROPCAR
9.1
/10
Vynikající
8.7
/10
Celková hodnota za peníze
9.3
/10
Čistota
9.2
/10
Servis na recepci
9.5
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
9
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 25+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Brno Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  SUV automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Brno Letiště. Nejlevnější vozidlo SUV představuje BMW X3 z Europcar v Brno Letiště. Jeho cena začíná od 65,72 US$ za den.

  Chcete-li pronajmout vůz SUV od nejvýše hodnoceného prodejce v Brno Letiště, měli byste věnovat pozornost Europcar. Tento dodavatel autopůjčovny byl hodnocen 25+ zákazníky s průměrným skóre 9.1/10. SUV voz z Europcar v Brno Letiště za nejnižší možnou cenu je BMW X3. Bude vám to stát asi 65,72 US$ za den.

  Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Brno Letiště s průměrným skóre 9.1/10, založená na 25+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Europcar je třída Volkswagen Polo z Ekonomika za cenu 30,14 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Česká republika, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Europcar v Brno Letiště je Volkswagen Polo, cena za 30,14 US$ za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Volkswagen Polo. Jeho cena začíná od 15,29 US$ za den od společnosti Budget Car Rental, která je průměrným skóre skóre 8.7/10, založená na 1000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Brno Letiště je Volkswagen Up z Rent-Plus. Její cena je pouze 11,64 US$ za den. Rent-Plus bylo přezkoumáno více než 500+ zákazníky s průměrným hodnocením 8/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

SUV pujčovna aut blízko Brno Letiště

SUV půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Brno Letiště

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

 • Brno 7.48 km / 4.65 mi

Most Popular car groups near Brno Letiště

SUV rental at Brno Letiště

van picture
The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.
 • Skoda Kodiaq 5 Places | 6 Bags
 • BMW X3 5 Places | 2 Bags
 • Audi Q7 5 Places | 3 Bags

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Brno Letiště. Získejte levné ceny pro SUV půjčovna aut