Půjčovna Dodávek Bridgetown

10
00
10
00
Půjčovna Dodávek Bridgetown

Půjčovna Dodávek Bridgetown

Nejlepší půjčovny aut v Bridgetown, Barbados. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčovna Dodávek Bridgetown

Tipy na pronájem auta v Bridgetown

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Dodávek automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Bridgetown. Nejlevnější vozidlo Dodávek představuje Suzuki Ertiga z Alamo v Bridgetown. Jeho cena začíná od 43,54 US$ za den.

  Chcete-li pronajmout vůz Dodávek od nejvýše hodnoceného prodejce v Bridgetown, měli byste věnovat pozornost Stoutes Car Rental LTD.. Tento dodavatel autopůjčovny byl hodnocen 100+ zákazníky s průměrným skóre 9/10. Dodávek voz z Stoutes Car Rental LTD. v Bridgetown za nejnižší možnou cenu je Suzuki APV. Bude vám to stát asi 49,77 US$ za den.

  Stoutes Car Rental LTD. je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Bridgetown s průměrným skóre 9/10, založená na 100+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Stoutes Car Rental LTD. je třída Chevrolet Spark z Mini za cenu 32,46 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Barbados, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Stoutes Car Rental LTD. v Bridgetown je Kia Picanto, cena za 34,62 US$ za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Kia Picanto. Jeho cena začíná od 39,57 US$ za den od společnosti Drive-A-Matic, která je průměrným skóre skóre 8.5/10, založená na 250+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Bridgetown je Chevrolet Spark z Alamo. Její cena je pouze 31,40 US$ za den. Alamo nebyli naši zákazníci ještě přehodnoceni, buďte první, kdo to udělali!

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Dodávek pujčovna aut blízko Bridgetown

Dodávek půjčovna aut na letištích v okolí

Dodávek půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Bridgetown

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Most Popular car groups near Bridgetown

Minivan rental at Bridgetown

van picture
For traveling a large company of 7, 8, or more people recommend renting a cheap minibus. Before you rent a 9-seater bus, make sure that in the country where the minibus is not needed to be rented for a special driver service to manage the 9th local bus.
 • Suzuki APV 8 Places | 4 Bags

7 seater car rental at Bridgetown

van picture
Seven-country cars are cars in which up to 7 passengers can fit. These cars include small minivans, all-wheel drive SUVs and other similar cars. The biggest is suitable for traveling a large family or company
 • Hyundai H1 7 Places | 1 Bags
 • Suzuki Ertiga 7 Places | 1 Bags

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Bridgetown. Získejte levné ceny pro Dodávek půjčovna aut