Půjčovna Dodávek Prague Main Railway Station

15
Čvc
po
2024
10
0
22
Čvc
po
2024
10
Půjčovna Dodávek Prague Main Railway Station

Nejlepší půjčovny aut v Prague Main Railway Station, Česká republika. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

WHEEGO Prague Main Railway StationALAMO Prague Main Railway StationBUDGET Prague Main Railway StationSIXT Prague Main Railway StationFLIZZR Prague Main Railway StationENTERPRISE Prague Main Railway StationGREEN MOTION Prague Main Railway StationTHRIFTY Prague Main Railway StationAVIS Prague Main Railway StationHERTZ Prague Main Railway Station

Levná půjčovna aut Prague Main Railway Station ceny

Minivan pronájem Prague Main Railway Station

Vozidla třídy minivan, také nazývaná dodávky nebo mikrobusy, představují prostornost a všestrannost v dopravě. Možnost pronájmu minivanu poskytuje dostatečný prostor pro cestující a náklad, což z něj činí ideální volbu pro rodinné dovolené nebo skupinové výlety. Tato vozidla jsou oslavována pro svou praktičnost a pohodlí, nabízející flexibilní uspořádání sedadel a štědré možnosti úložného prostoru. Mezi hlavní konkurenty v segmentu minivanů patří Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Carnival a Volkswagen Multivan, Mercedes V Class, Opel Vivaro, Ford Custom, Toyota Proace a Ford Tourneo. Pronájem minivanu zajistí pohodlný a příjemný zážitek z cestování pro vás a vaše společníky.

Mercedes V Class

nebo podobné Minivan
SIXT Prague Main Railway Station
Půjčovna aut Prague Main Railway Station Mercedes V Class
8 Místa | 3 Tašky
  • Automatická převodovka
  • Klimatizace
  • od 237,00 US$/den
    Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů

    Opel Vivaro

    nebo podobné Minivan
    ENTERPRISE Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Opel Vivaro
    8 Místa | 3 Tašky
  • Klimatizace
  • od 277,00 US$/den
    Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů

    Ford Custom

    nebo podobné Minivan
    WHEEGO Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Ford Custom
    7 Místa | 2 Tašky
  • Klimatizace
  • od 348,00 US$/den

    Toyota Proace

    nebo podobné Minivan
    WHEEGO Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Toyota Proace
    8 Místa | 3 Tašky
  • Automatická převodovka
  • Klimatizace
  • od 496,00 US$/den

    Ford Tourneo

    nebo podobné Minivan
    GREEN MOTION Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Ford Tourneo
    7 Místa | 2 Tašky
  • Klimatizace
  • od 714,00 US$/den

    MPV pro 9 osob pronájem Prague Main Railway Station

    Devítimístný dodávkový vůz, také označovaný jako osmi nebo devítisedadlový minibus nebo osmi, devítisedadlový MPV, je speciálně navržen pro pohodlné ubytování velkých skupin. Tyto dodávkové vozy nabízejí prostorná sedadla pro osm nebo devět cestujících, zajistění dostatečného prostoru pro všechny. Díky svým flexibilním konfiguracím sedadel a dostatečnému prostoru pro náklad jsou vhodné pro různé potřeby cestování. 8- nebo 9-místné dodávkové vozy zajišťují bezpečnou cestu pro všechny cestující díky pokročilým funkcím, zaručující důvěru jak pro řidiče, tak pro cestující. Mezi nejhledanější modely v této kategorii patří Ford Transit, Mercedes-Benz V-Class, Toyota HiAce, Volkswagen Transporter, Renault Trafic, Renault Trafic a Opel Vivaro. Volba pronájmu 8- nebo 9-místného dodávkového vozu zaručuje bezproblémovou cestu pro vás a vaši skupinu, s dostatkem prostoru jak pro cestující, tak pro zavazadla, což každou cestu činí pohodlnou a příjemnou

    Renault Trafic

    nebo podobné MPV pro 9 osob
    BUDGET Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Renault Trafic
    9 Místa | 4 Tašky
  • Klimatizace
  • od 145,00 US$/den
    Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů

    Opel Vivaro

    nebo podobné MPV pro 9 osob
    ENTERPRISE Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Opel Vivaro
    9 Místa | 4 Tašky
  • Klimatizace
  • od 237,00 US$/den

    MPV pro 7 osob pronájem Prague Main Railway Station

    Sedmimístný dodávkový vůz, také známý jako sedmistý minibus nebo MPV s 7, 8 sedadly, je navržen tak, aby s lehkostí a pohodlím ubytoval velké rodiny nebo skupiny. Tyto dodávky nabízejí dostatečné množství sedadel pro až sedm nebo osm pasažérů, zajistí, že každý má dostatek místa k pohodlné jízdě. S jejich prostorným interiérem a variabilním uspořádáním sedadel poskytují flexibilitu pro různé potřeby, ať už jde o přepravu cestujících nebo nákladu. Rodinné dodávky jsou vybaveny pokročilými bezpečnostními prvky, které zajistí bezpečnou cestu pro všechny cestující a poskytnou klid rodičům a opatrovníkům. Oblíbené modely v této kategorii zahrnují Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Sedona, Volkswagen Sharan, Mercedes Vito a Peugeot 5008. Pronájem sedmimístného dodávkového vozu zaručuje pohodlnou a příjemnou cestu pro všechny cestující a náklad.

    Mercedes Vito

    nebo podobné MPV pro 7 osob
    BUDGET Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Mercedes Vito
    7 Místa | 1 Tašky
  • Automatická převodovka
  • Klimatizace
  • od 200,00 US$/den
    Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů

    Peugeot 5008

    nebo podobné MPV pro 7 osob
    ALAMO Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Peugeot 5008
    7 Místa | 1 Tašky
  • Automatická převodovka
  • Klimatizace
  • od 238,00 US$/den
    Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů

    Nejlevnější auta

    Renault Trafic

    nebo podobné MPV pro 9 osob
    BUDGET Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Renault Trafic
    9 Místa | 4 Tašky
  • Klimatizace
  • od 145,00 US$/den
    Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů

    Opel Vivaro

    nebo podobné MPV pro 9 osob
    ENTERPRISE Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Opel Vivaro
    9 Místa | 4 Tašky
  • Klimatizace
  • od 237,00 US$/den

    Mercedes V Class

    nebo podobné Minivan
    SIXT Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Mercedes V Class
    8 Místa | 3 Tašky
  • Automatická převodovka
  • Klimatizace
  • od 237,00 US$/den
    Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů

    Opel Vivaro

    nebo podobné Minivan
    ENTERPRISE Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Opel Vivaro
    8 Místa | 3 Tašky
  • Klimatizace
  • od 277,00 US$/den
    Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů

    Ford Custom

    nebo podobné Minivan
    WHEEGO Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Ford Custom
    7 Místa | 2 Tašky
  • Klimatizace
  • od 348,00 US$/den

    Toyota Proace

    nebo podobné Minivan
    WHEEGO Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Toyota Proace
    8 Místa | 3 Tašky
  • Automatická převodovka
  • Klimatizace
  • od 496,00 US$/den

    Ford Tourneo

    nebo podobné Minivan
    GREEN MOTION Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Ford Tourneo
    7 Místa | 2 Tašky
  • Klimatizace
  • od 714,00 US$/den

    Mercedes Vito

    nebo podobné MPV pro 7 osob
    BUDGET Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Mercedes Vito
    7 Místa | 1 Tašky
  • Automatická převodovka
  • Klimatizace
  • od 200,00 US$/den
    Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů

    Peugeot 5008

    nebo podobné MPV pro 7 osob
    ALAMO Prague Main Railway Station
    Půjčovna aut Prague Main Railway Station Peugeot 5008
    7 Místa | 1 Tašky
  • Automatická převodovka
  • Klimatizace
  • od 238,00 US$/den
    Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů

    Prague Main Railway Station Dodavatelé Aut

    SIXT
    SIXT Prague Main Railway Station

    8.8

    Vynikající
    Na základě 25+ hodnocení zákazníků

    Celková hodnota za peníze

    8.5

    Čistota

    9.1

    Servis na recepci

    9.0

    Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

    8.8

    Půjčovna aut proces vrácení

    9.0
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
    Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
    Asistenční služba Letištní poplatky Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Mladý řidič Zrušení zdarma
    Průměrná čekací doba
    od 48,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    1 umístění :zobrazovat adresy
    SIXT půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    SIXT Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: Aviaticka 1, Praha, 160 08
    Telefon: +420-222324995
    • Pondělí
      08:00-22:00
    • Úterý
      08:00-22:00
    • Středa
      08:00-22:00
    • Čtvrtek
      08:00-22:00
    • Pátek
      08:00-22:00
    • Sobota
      08:00-20:00
    • Neděle
      08:00-22:00
    SIXT Praha Centrum0.75 km/0.46 mi
    Adresa: Wilsonova 300/8, Praha 2, 120 00
    Telefon: +420-222324995
    Otevírací doba není k dispozici
    SIXT Prague Main Railway Station
    Adresa: Wilsonova 300/8, Praha 2, 120 00
    Telefon: +420-222324995
    • Pondělí
      08:00-20:00
    • Úterý
      08:00-20:00
    • Středa
      08:00-20:00
    • Čtvrtek
      08:00-20:00
    • Pátek
      08:00-20:00
    • Sobota
      08:00-20:00
    • Neděle
      08:00-20:00
    SIXT Prague 42.35 km/1.46 mi
    Adresa: Wenceslas Square 59, Praha, 110 00
    Telefon: +420-2-22324995
    Otevírací doba není k dispozici
    SIXT Prague City3.31 km/2.06 mi
    Adresa: Wenceslas Square 59, Praha, 110 00
    Telefon: +420-2-22324995
    Otevírací doba není k dispozici
    BUDGET
    BUDGET Prague Main Railway Station

    8.3

    Vynikající
    Na základě 250+ hodnocení zákazníků

    Celková hodnota za peníze

    8.0

    Čistota

    8.4

    Servis na recepci

    8.6

    Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

    8.5

    Půjčovna aut proces vrácení

    8.0
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
    Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
    Asistenční služba Letištní poplatky Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Mladý řidič Zrušení zdarma
    Průměrná čekací doba
    od 30,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    BUDGET půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    BUDGET Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: Europort, Aviaticka 1092/8, Praha 6, 16000, 0
    Telefon: 00420602165104
    • Pondělí
      08:00-20:00
    • Úterý
      08:00-20:00
    • Středa
      08:00-20:00
    • Čtvrtek
      08:00-20:00
    • Pátek
      08:00-20:00
    • Sobota
      08:00-20:00
    • Neděle
      08:00-20:00
    BUDGET Prague Main Railway Station
    Adresa: Main Railway Station Prague Wilsonova 300/8, Wilsonova 300/8, Prague, 11000, 0
    Telefon: 420-22-2319595
    • Pondělí
      08:00-20:00
    • Úterý
      08:00-20:00
    • Středa
      08:00-20:00
    • Čtvrtek
      08:00-20:00
    • Pátek
      08:00-20:00
    • Sobota
      08:00-20:00
    • Neděle
      08:00-20:00
    AVIS
    AVIS Prague Main Railway Station
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
    Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
    Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
    Asistenční služba Letištní poplatky Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Mladý řidič Zrušení zdarma
    od 96,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    AVIS půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    AVIS Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: Airport Ruzyne, Prague 6 Airport, 160 08, 0
    Telefon: +420 235362420
    • Pondělí
      08:00-20:00
    • Úterý
      08:00-20:00
    • Středa
      08:00-20:00
    • Čtvrtek
      08:00-20:00
    • Pátek
      08:00-20:00
    • Neděle
      12:00-20:00
    AVIS Praha Centrum0.75 km/0.46 mi
    Adresa: Pod Koupalistem 881, Kosmonosy, Kosmonosy, 293 06
    Telefon: 420 724 879 505
    Otevírací doba není k dispozici
    AVIS Prague Main Railway Station
    Adresa: Klimentska 46 Praha City Center, Prague 1, 110 02, 0
    Telefon: +420 221851225
    Otevírací doba není k dispozici
    AVIS Prague City3.31 km/2.06 mi
    Adresa: Klimentska 46 Praha City Center, Prague 1, 110 02, 0
    Telefon: +420 221851225
    Otevírací doba není k dispozici
    RIGHT CARS
    RIGHT CARS Prague Main Railway Station
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
    Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
    Mladý řidič
    od 25,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    1 umístění:zobrazit adresu
    RIGHT CARS půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    RIGHT CARS Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: Prague Airport , Aviaticka 1092/8 , Prague, 161 00
    Telefon: 00420228881274
    • Pondělí
      08:00-19:59
    • Úterý
      08:00-19:59
    • Středa
      08:00-19:59
    • Čtvrtek
      08:00-19:59
    • Pátek
      08:00-19:59
    • Sobota
      08:00-19:59
    • Neděle
      08:00-19:59
    ENTERPRISE
    ENTERPRISE Prague Main Railway Station
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
    Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
    Asistenční služba Letištní poplatky Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
    od 34,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    ENTERPRISE Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: AVIATICKA 10, PRAGUE, 16100
    Telefon: 777219692
    • Pondělí
      07:00-22:00
    • Úterý
      07:00-22:00
    • Středa
      07:00-22:00
    • Čtvrtek
      07:00-22:00
    • Pátek
      07:00-22:00
    • Sobota
      07:00-22:00
    • Neděle
      07:00-22:00
    ENTERPRISE Praha Centrum0.75 km/0.46 mi
    Adresa: PRAGUE MAIN TRAIN STATION,, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
    Telefon: 00420734171938
    Otevírací doba není k dispozici
    ENTERPRISE Prague Main Railway Station
    Adresa: PRAGUE MAIN TRAIN STATION,, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
    Telefon: 00420734171938
    • Pondělí
      08:00-18:00
    • Úterý
      08:00-18:00
    • Středa
      08:00-18:00
    • Čtvrtek
      08:00-18:00
    • Pátek
      08:00-18:00
    • Sobota
      08:00-18:00
    • Neděle
      08:00-18:00
    ENTERPRISE Prague City3.31 km/2.06 mi
    Adresa: PRAGUE MAIN TRAIN STATION,, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
    Telefon: 00420734171938
    Otevírací doba není k dispozici
    ALAMO
    ALAMO Prague Main Railway Station

    8.8

    Vynikající
    Na základě 25+ hodnocení zákazníků

    Celková hodnota za peníze

    8.5

    Čistota

    9.5

    Servis na recepci

    8.6

    Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

    9.0

    Půjčovna aut proces vrácení

    8.5
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
    Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
    Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
    Asistenční služba Letištní poplatky Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
    Průměrná čekací doba
    od 40,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    ALAMO půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    ALAMO Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: AVIATICKA 10, PRAGUE, 16100
    Telefon: 777219692
    • Pondělí
      07:00-22:00
    • Úterý
      07:00-22:00
    • Středa
      07:00-22:00
    • Čtvrtek
      07:00-22:00
    • Pátek
      07:00-22:00
    • Sobota
      07:00-22:00
    • Neděle
      07:00-22:00
    ALAMO Praha Centrum0.75 km/0.46 mi
    Adresa: PRAGUE MAIN TRAIN STATION, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
    Telefon: 734171938
    Otevírací doba není k dispozici
    ALAMO Prague Main Railway Station
    Adresa: PRAGUE MAIN TRAIN STATION, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
    Telefon: 734171938
    • Pondělí
      08:00-18:00
    • Úterý
      08:00-18:00
    • Středa
      08:00-18:00
    • Čtvrtek
      08:00-18:00
    • Pátek
      08:00-18:00
    • Sobota
      08:00-18:00
    • Neděle
      08:00-18:00
    ALAMO Prague City3.31 km/2.06 mi
    Adresa: PRAGUE MAIN TRAIN STATION, AT THE END OF PLATFORM 1B, PRAGUE, 12000
    Telefon: 734171938
    Otevírací doba není k dispozici
    GREEN MOTION
    GREEN MOTION Prague Main Railway Station
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
    Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
    Asistenční služba Letištní poplatky Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
    od 120,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    GREEN MOTION půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    GREEN MOTION Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: Vaclav Havel Airport Prague, Aviatická 1092/8, Prague 6 , P.C 161 00
    Telefon: 00 420 725 293 523
    • Pondělí
      09:00-17:29
    • Úterý
      09:00-17:29
    • Středa
      09:00-17:29
    • Čtvrtek
      09:00-17:29
    • Pátek
      09:00-17:29
    • Sobota
      09:00-17:29
    • Neděle
      09:00-17:29
    GREEN MOTION Praha Centrum0.75 km/0.46 mi
    Adresa: Hotel Grandior lobby (1st floor), Na Florenci 29, Prague, 110 00
    Telefon: 00 420 725 293 518
    Otevírací doba není k dispozici
    GREEN MOTION Prague Main Railway Station
    Adresa: Hotel Grandior lobby (1st floor), Na Florenci 29, Prague, 110 00
    Telefon: 00 420 725 293 518
    Otevírací doba není k dispozici
    GREEN MOTION Prague City3.31 km/2.06 mi
    Adresa: Hotel Grandior lobby (1st floor), Na Florenci 29, Prague, 110 00
    Telefon: 00 420 725 293 518
    Otevírací doba není k dispozici
    HERTZ
    HERTZ Prague Main Railway Station
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Druh vyzvednutí: Není specifikováno
    Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
    Asistenční služba Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
    od 38,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    HERTZ půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    HERTZ Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: Prague Vaclav Havel Airport, Aviaticka Ul (parking Building, Prague, 16008
    Telefon: 225345021
    • Pondělí
      08:00-22:00
    • Úterý
      08:00-22:00
    • Středa
      08:00-22:00
    • Čtvrtek
      08:00-22:00
    • Pátek
      08:00-22:00
    • Sobota
      08:00-22:00
    • Neděle
      08:00-22:00
    HERTZ Praha Centrum0.75 km/0.46 mi
    Adresa: Evropska 15 Prage 6, Prague, Diplomat Hotel, Prague, 16000
    Telefon: 225345041
    Otevírací doba není k dispozici
    HERTZ Prague Main Railway Station
    Adresa: Evropska 15 Prage 6, Prague, Diplomat Hotel, Prague, 16000
    Telefon: 225345041
    Otevírací doba není k dispozici
    HERTZ Prague City3.31 km/2.06 mi
    Adresa: Evropska 15 Prage 6, Prague, Diplomat Hotel, Prague, 16000
    Telefon: 225345041
    Otevírací doba není k dispozici
    FIREFLY
    FIREFLY Prague Main Railway Station
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
    Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
    od 42,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    1 umístění:zobrazit adresu
    FIREFLY půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    FIREFLY Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: Letiste Vaclava Havla, Prague 6 , 161 00
    Telefon: 420,225,345,021
    • Pondělí
      08:00-21:29
    • Úterý
      08:00-21:29
    • Středa
      08:00-21:29
    • Čtvrtek
      08:00-21:29
    • Pátek
      08:00-21:29
    • Sobota
      08:00-21:29
    • Neděle
      08:00-21:29
    SURPRICE
    SURPRICE Prague Main Railway Station
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Druh vyzvednutí: Setkání
    Pravidla správy paliva: Same to Same
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
    Asistenční služba Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
    od 58,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    SURPRICE půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    SURPRICE Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: Aviatická 1092/8, Praha, Ruzyne, PSC 161 00, Prague
    Telefon: (+42077) 5555372, (+42077) 6205692
    • Pondělí
      08:30-16:29
    • Úterý
      08:30-16:29
    • Středa
      08:30-16:29
    • Čtvrtek
      08:30-16:29
    • Pátek
      08:30-16:29
    • Sobota
      08:30-16:29
    • Neděle
      08:30-16:29
    SURPRICE Praha Centrum0.75 km/0.46 mi
    Adresa: Politickych veznu 1597/19, praha 1, 11000 , Prague
    Telefon: 00420775555372 , 00420776051119
    Otevírací doba není k dispozici
    CARWIZ
    CARWIZ Prague Main Railway Station

    8.8

    Vynikající
    Na základě 10+ hodnocení zákazníků

    Celková hodnota za peníze

    8.0

    Čistota

    9.3

    Servis na recepci

    9.1

    Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

    8.8

    Půjčovna aut proces vrácení

    9.0
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
    Pravidla správy paliva: Same to Same
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
    Speciální nabídka: Zvláštní sleva
    Asistenční služba Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Zrušení zdarma
    Průměrná čekací doba
    od 22,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    1 umístění:zobrazit adresu
    CARWIZ půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    CARWIZ Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: Aviaticka 8, Prague Ruzyne
    Telefon: +420725293521
    • Pondělí
      08:00-17:59
    • Úterý
      08:00-17:59
    • Středa
      08:00-17:59
    • Čtvrtek
      08:00-17:59
    • Pátek
      08:00-17:59
    • Sobota
      00:00-23:59
    • Neděle
      00:00-23:59
    WHEEGO
    WHEEGO Prague Main Railway Station

    9.1

    Vynikající
    Na základě 10+ hodnocení zákazníků

    Celková hodnota za peníze

    8.9

    Čistota

    9.2

    Servis na recepci

    9.1

    Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

    9.1

    Půjčovna aut proces vrácení

    9.2
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Druh vyzvednutí: Kyvadlový autobus zdarma
    Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
    Průměrná čekací doba
    od 28,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    WHEEGO půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    WHEEGO Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: Off Airport
    Telefon: +420 468 006 000 / +420 733 532 098
    Otevírací doba není k dispozici
    WHEEGO Prague Main Railway Station
    Adresa: Lighthouse Towers, Prague 7
    Telefon: +420 733 532 098
    Otevírací doba není k dispozici
    THRIFTY
    THRIFTY Prague Main Railway Station
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
    Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
    od 51,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    THRIFTY půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    THRIFTY Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: Aviaticka 1082/10, Aviaticka 1082/10, Prague, 16100
    Telefon: 225345021
    • Pondělí
      08:00-22:00
    • Úterý
      08:00-22:00
    • Středa
      08:00-22:00
    • Čtvrtek
      08:00-22:00
    • Pátek
      08:00-22:00
    • Sobota
      08:00-22:00
    • Neděle
      08:00-22:00
    THRIFTY Praha Centrum0.75 km/0.46 mi
    Adresa: Evropska 15 Prage 6, Diplomat Hotel, Prague, 16000
    Telefon: +420 225 345 031 / +420 225 345 041
    Otevírací doba není k dispozici
    THRIFTY Prague Main Railway Station
    Adresa: Evropska 15 Prage 6, Diplomat Hotel, Prague, 16000
    Telefon: +420 225 345 031 / +420 225 345 041
    Otevírací doba není k dispozici
    THRIFTY Prague City3.31 km/2.06 mi
    Adresa: Evropska 15 Prage 6, Diplomat Hotel, Prague, 16000
    Telefon: +420 225 345 031 / +420 225 345 041
    Otevírací doba není k dispozici
    ACE
    ACE Prague Main Railway Station
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
    Asistenční služba Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
    od 116,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    1 umístění:zobrazit adresu
    ACE půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    ACE Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: Aviaticka 1092/8, Praha 6, Prague, Czech Republic, 161 00
    • Pondělí
      08:00-21:59
    • Úterý
      08:00-21:59
    • Středa
      08:00-21:59
    • Čtvrtek
      08:00-21:59
    • Pátek
      08:00-21:59
    • Sobota
      08:00-21:59
    • Neděle
      08:00-21:59
    AUTO-UNION
    AUTO-UNION Prague Main Railway Station
    Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
    Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
    Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
    Speciální nabídka: Další řidič zdarma
    Asistenční služba Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
    od 30,00 US$/den
    Půjčovna aut v okolí Prague Main Railway Station
    1 umístění:zobrazit adresu
    AUTO-UNION půjčovna aut poblíž Prague Main Railway Station
    AUTO-UNION Letiště Václava Havla Praha11.76 km/7.31 mi
    Adresa: Prague Airport, Prague
    • Pondělí
      08:00-19:59
    • Úterý
      08:00-19:59
    • Středa
      08:00-19:59
    • Čtvrtek
      08:00-19:59
    • Pátek
      08:00-19:59
    • Sobota
      09:00-17:59
    • Neděle
      09:00-16:59

    Levný Dodávek pronájem Prague Main Railway Station

    Dodávek půjčovna aut na letištích v okolí

    Dodávek půjčovna aut na nejbližších městech

    Dodávek Půjčovna aut v nejbližších Prague Main Railway Station

    Mapa kanceláří v okolí Prague Main Railway Station Dodávek pronájem

    Dodávek půjčovna poblíž Prague Main Railway Station

    Půjčovna aut na nedalekých letištích

    Půjčovna aut na vlakových nádražích

    Půjčovna aut v nejbližších městech

    Půjčovna aut v nejbližších Prague Main Railway Station

    Proč si půjčit auto BOCUBO

    10%
    5%
    15%
    Šetřete čas, ušetříte peníze!
    Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Prague Main Railway Station. Získejte levné ceny pro Dodávek půjčovna aut