Exotický Půjčovna Aut Rijeka -letiště

10
00
10
00
Exotický Půjčovna Aut Rijeka -letiště

Exotický Půjčovna Aut Rijeka -letiště

Nejlepší půjčovny aut v Rijeka -letiště (RJK), Chorvatsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčovna Exotický Rijeka -letiště

UNILINE v Rijeka -letiště
UNILINE
UNILINE
9.1
/10
Vynikající
9.5
/10
Celková hodnota za peníze
9.5
/10
Čistota
8.5
/10
Servis na recepci
9
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
9.1
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 250+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Rijeka -letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Konvertibilní automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Rijeka -letiště. Nejlevnější vozidlo Konvertibilní představuje Opel Adam Convertible z Last-Minute v Rijeka -letiště. Jeho cena začíná od 38,49 € za den.

  Uniline je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Rijeka -letiště s průměrným skóre 9.1/10, založená na 250+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Uniline je třída Peugeot 107 z Mini za cenu 18,59 € za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Rijeka -letiště je Mini s cenami od Uniline od 18,59 € za den pro Peugeot 107.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Chorvatsko, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Uniline v Rijeka -letiště je Ford Focus, cena za 28,72 € za den.

  Pokud jde o nejoblíbenějšího prodejce v Chorvatsko, jmenuje se SIXT Rent A Car (průměrné skóre 0/10 hodnoceno + zákazníky). Nejlevnějším vozem Mini v Rijeka -letiště je Fiat 500, s cenami od 31,40 € za den.

  Mezi Kompaktní je nejoblíbenější model BMW 1 Series. Jeho cena začíná od 36,64 € za den od společnosti SIXT Rent A Car, která je průměrným skóre skóre 0/10, založená na + hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Rijeka -letiště je Volkswagen Up z FLEET rent a car. Její cena je pouze 7,01 € za den. FLEET rent a car bylo přezkoumáno více než 1000+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.5/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Exotický pujčovna aut blízko Rijeka -letiště

Exotický půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Rijeka -letiště

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Rijeka -letiště. Získejte levné ceny pro Exotický půjčovna aut