Půjčovna aut Kutaisi Airport

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

Půjčovna aut Kutaisi Airport

Nejlepší půjčovny aut v Kutaisi Airport (KUT), Gruzie. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčení auta v Kutaisi Airport (KUT), Gruzie

Nejlépe hodnocený dodavatel v Kutaisi Airport
GTG CARS
GTG CARS
7.5
/10
Velmi dobře
7.1
/10
Celková hodnota za peníze
8.3
/10
Čistota
7.5
/10
Servis na recepci
7.5
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
7.2
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 5+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Kutaisi Airport

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Gtg-Cars je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Kutaisi Airport s průměrným skóre 7.5/10, založená na 5+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Gtg-Cars je třída Nissan Micra z Mini za cenu 34,31 € za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Kutaisi Airport je SUV s cenami od Gtg-Cars od 68,61 € za den pro Dacia Duster.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Gruzie, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Gtg-Cars v Kutaisi Airport je Ford Fiesta, cena za 37,27 € za den.

  Pokud jde o nejoblíbenějšího prodejce v Gruzie, jmenuje se Surprice (průměrné skóre 0/10 hodnoceno + zákazníky). Nejlevnějším vozem SUV v Kutaisi Airport je Mitsubishi Pajero, s cenami od 50,56 € za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Honda Fit. Jeho cena začíná od 27,48 € za den od společnosti Surprice, která je průměrným skóre skóre 0/10, založená na + hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Kutaisi Airport je Honda Fit z Surprice. Její cena je pouze 27,48 € za den. Surprice nebyli naši zákazníci ještě přehodnoceni, buďte první, kdo to udělali!

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Kutaisi Airport (KUT)

Půjčovna aut v nejbližších městech

Kutaisi Airport Dodavatelé Aut

Gtg-Cars
7.5
/10
Velmi dobře
Gtg-Cars
Půjčovna aut v okolí Kutaisi Airport
1 umístění: zobrazit adresu
Gtg-Cars půjčovna aut poblíž Kutaisi Airport
GTG CARS Kutaisi Airport (KUT)
Kontakty:
Kutaisi International Airport , Kutaisi
995599110005
City-Rent-Car
City-Rent-Car
Půjčovna aut v okolí Kutaisi Airport
1 umístění: zobrazit adresu
City-Rent-Car půjčovna aut poblíž Kutaisi Airport
CITY RENT CAR Kutaisi Airport (KUT)
Kontakty:
Kutaisi Airport, David the Builder Kutaisi International Airport, Kutaisi
00 995 577 415 777
Surprice
Surprice
Půjčovna aut v okolí Kutaisi Airport
1 umístění: zobrazit adresu
Surprice půjčovna aut poblíž Kutaisi Airport
SURPRICE Kutaisi Airport (KUT)
Kontakty:
David the Builder Kutaisi International Airport, Kutaisi
+(995)322182244
Dollar
Dollar
Půjčovna aut v okolí Kutaisi Airport
1 umístění: zobrazit adresu
Dollar půjčovna aut poblíž Kutaisi Airport
DOLLAR Kutaisi Airport (KUT)
Kontakty:
Samtredia, village didi jikhaishi, Kutaisi
+995558904850
Hertz
Hertz
Půjčovna aut v okolí Kutaisi Airport
1 umístění: zobrazit adresu
Hertz půjčovna aut poblíž Kutaisi Airport
HERTZ Kutaisi Airport (KUT)
Kontakty:
Samtredia, village didi jikhaishi, Kutaisi
+995558904850
Thrifty
Thrifty
Půjčovna aut v okolí Kutaisi Airport
1 umístění: zobrazit adresu
Thrifty půjčovna aut poblíž Kutaisi Airport
THRIFTY Kutaisi Airport (KUT)
Kontakty:
Samtredia, village didi jikhaishi, Kutaisi
+995558904850
Europcar
Europcar
Půjčovna aut v okolí Kutaisi Airport
1 umístění: zobrazit adresu
Europcar půjčovna aut poblíž Kutaisi Airport
EUROPCAR Kutaisi Airport (KUT)
Kontakty:
KUTAISI APT:PICKUP & DROPOFF: 90EUR MEET & GREET SERVICE, KUTAISI
995 551 348844

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Kutaisi Airport (KUT). Získejte levné ceny pro GTG CARS, CITY RENT CAR, SURPRICE, DOLLAR & HERTZ půjčovna aut