Půjčovna aut Bitterfeld Downtown

17
Kvě
2024
10
0
24
Kvě
2024
10
Půjčovna aut Bitterfeld Downtown

Půjčovna aut Bitterfeld Downtown

Nejlepší půjčovny aut v Bitterfeld Downtown, Německo. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

SIXT Bitterfeld Downtown

Půjčení auta v Bitterfeld Downtown, Německo

Vybrali jste si spolehlivý a pohodlný způsob cestování po Bitterfeld Downtown a zveme vás, abyste se seznámili s moderní službou Bocubo! Půjčení auta Bitterfeld Downtown se stalo nedílnou součástí života. Dává nám svobodu a nezávislost vybrat si, kdy a kam jít. To ano naše cestování a každodenní pohyby jsou pohodlnější a flexibilnější.

Ať už plánujete dlouhou cestu nebo krátkou služební cestu, Bocubo vám dává možnost vybrat si a pronajmout si auto, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zapomeňte na nepohodlí veřejné dopravy s půjčovnou aut v Bitterfeld Downtown!

Jsme přesvědčeni, že pronájem auta Bitterfeld Downtown je klíčem k nezapomenutelnému cestování a úspěšným služebním cestám. Seznamte se s výhodami podmínky pronájmu a naše doporučení pro nejlepší výběr vozu. Vaše cesta začíná pohodlím a sebedůvěrou, když si pronajmete auto Bitterfeld Downtown.

Půjčovna aut Bitterfeld Downtown nabízí široký výběr

Bitterfeld Downtown je místo, kde máte přístup k široké škále půjčoven aut. Ať už je účel vaší cesty jakýkoli, najdete zde ideální dopravní prostředek. Nabízíme pronájem vozů Bitterfeld Downtown, které jsou vhodné pro služební cesty, rodinné výlety, romantické výlety pro dva nebo skupinové výlety.

Pokud potřebujete auto na služební cesty, půjčovna aut v Bitterfeld Downtown vám může nabídnout exkluzivní modely, které podtrhnou váš profesionální styl a postavení.

Pro milovníky aktivního odpočinku nabízí půjčovny aut v Bitterfeld Downtown vozy SUV, které jsou připraveny překonat různé terény a podmínky. Je to perfektní volba pro ty, kteří zkoumají přírodu nebo plánují dobrodružství mimo město.

Pokud cestujete s velkou skupinou cestujících, nabízíme k pronájmu minivany Bitterfeld Downtown, které jsou navrženy pro ubytování velkého počtu lidí. cestujících, pojme 7 a více osob. Vaši přátelé nebo rodina si mohou užít společné cestování, pohodlně a bez nutnosti půjčování několik aut.

Půjčovna aut v Bitterfeld Downtown vám zaručí nejlepší výběr aut pro vaše potřeby. Ať je účel vaší cesty jakýkoli, najdete správné auto, díky kterému bude váš výlet nezapomenutelný.

Pohodlná služba pro pronájem auta Bitterfeld Downtown

Bocubo je pohodlná a spolehlivá půjčovna aut v Bitterfeld Downtown. Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší podmínky a uspokojit všechny vaše potřeby v oblasti pronájmu automobilů.

Porovnání cen za pronájem auta Bitterfeld Downtown. Poskytujeme vám možnost porovnat ceny od různých prodejců, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější nabídku. Bez ohledu na váš rozpočet máme možnosti, které vyhovují vašim finančním očekáváním.

Nejlepší ceny pronájmů aut v Bitterfeld Downtown. Pracujeme na tom, abychom vám poskytli ty nejlepší ceny na trhu pronájmů aut. Nemáme žádné skryté poplatky ani neočekávané přirážky. Upřímně a transparentně vám nabízíme ty nejlepší možnosti pro vaši cestu.

Bezplatné zrušení nebo změna objednávky. Chápeme, že plány se mohou změnit, a proto vám poskytujeme flexibilitu při správě pronájmu. V Bocubo můžete svou objednávku bezplatně zrušit nebo změnit podle našich zásad, díky čemuž bude proces rezervace co nejhladší.

Zákaznická podpora 24/7. Náš tým je připraven vám kdykoli pomoci. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc během cesty, jsme vždy k dispozici. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné informace a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které nastanou.

Pojištění vozu. Vážíme si vaší bezpečnosti, proto nabízíme různé možnosti pojištění, abyste se mohli cítit sebejistě a chráněna na silnicích. Záleží nám na vaší bezpečnosti a majetku.

Pomoc v případě nehody. Doufáme, že této situaci nebudete muset čelit. Pokud k tomu však dojde, poskytneme vám potřebnou pomoc a podporu. Záleží nám na vašem zdraví.

Sledujte nejlepší nabídky půjčoven aut v Bitterfeld Downtown v naší mobilní aplikaci. Moderní technologie vám to usnadní sledujte skvělé nabídky pomocí naší mobilní aplikace. To vám dává další úroveň kontroly a umožňuje vám to uvědomte si všechny podrobnosti o své cestě.

Bocubo se snaží, aby byl proces pronájmu auta v Bitterfeld Downtown co nejpohodlnější a bez stresu. Vážíme si každého zákazníka a zaručujeme vám kvalitní služby, aby byl váš výlet nezapomenutelný.

Nejvýhodnější půjčovna aut blízko Bitterfeld Downtown

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Půjčovna aut v nejbližších Bitterfeld Downtown

Podmínky pronájmu auta v Bitterfeld Downtown

Podmínky pronájmu auta v Bitterfeld Downtown zahrnují řadu důležitých aspektů, které je třeba vzít v úvahu:

Věková omezení. Chcete-li si půjčit auto v Bitterfeld Downtown, musíte být starší 18 let. V některých zemích je však věková hranice 19 nebo 21 let. Díky tomu mohou naše služby využívat i mladí řidiči.

Zkušenosti s řízením. Některé země vyžadují minimálně 2 roky praxe. To zajišťuje vaši bezpečnost a jistotu na silnici.

Požadované dokumenty. Chcete-li si půjčit auto na Bitterfeld Downtown, budete muset předložit platný průkaz totožnosti, cestovní pas a řidičský průkaz. Tyto dokumenty jsou povinné a zajišťují zákonnost a bezpečnost pronájmu.

Vaše potřeby a bezpečnost jsou naší prioritou. Zaručujeme, že podmínky pro pronájem auta v Bitterfeld Downtown budou co nejuspokojivější a nejpohodlnější, takže vaše cesta bude hladká a bezproblémová.

NEJLEPŠÍ oblíbená místa k pronájmu poblíž Bitterfeld Downtown

Pokud si potřebujete pronajmout auto na jiných oblíbených místech poblíž Bitterfeld Downtown, nabízíme mnoho možností. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, Bocubo vám zaručuje vysokou kvalitu a nízké ceny za pronájem aut.

V okolí Bitterfeld Downtown je mnoho oblíbených destinací, kde si také můžete pronajmout auto pro maximální pohodlí a svobodu na cestách. Zveme vás, abyste se podívali na některá z těchto míst, která jsou ideální pro půjčení auta:

Pronájem aut v Bitterfeld Downtown a okolí. Prozkoumejte všechny krásy a zajímavosti Bitterfeld Downtown a jeho bezprostředního okolí. Půjčení auta v Bitterfeld Downtown vám umožní navštívit mnoho zajímavých míst, včetně historických památek, přírodních rezervací a jedinečných architektonických míst.

S vypůjčeným autem v Bitterfeld Downtown můžete snadno cestovat do sousedních měst a regionů, abyste viděli více a zažili různé kultury a tradice. Jsme pro svobodu pohybu a možnost vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky při cestování.

Levná půjčovna aut Bitterfeld Downtown ceny

Úsporné vozidlo půjčení auta Bitterfeld Downtown

Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money

Volkswagen Polo pronájem Bitterfeld Downtown

nebo podobné Úsporné vozidlo
SIXT Bitterfeld Downtown
Půjčovna aut Bitterfeld Downtown Volkswagen Polo
5 Místa | 2 Tašky
 • Klimatizace
 • od 45,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kompaktní půjčení auta Bitterfeld Downtown

  Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.

  Ford Puma pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown Ford Puma
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 50,00 US$/den

  Volkswagen Golf pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown Volkswagen Golf
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 52,00 US$/den

  Seat Leon pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné Kompaktní
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown Seat Leon
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 52,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Výběrové kompaktní půjčení auta Bitterfeld Downtown

  Compact elite

  Audi A3 pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown Audi A3
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 56,00 US$/den

  Audi Q2 pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné Výběrové kompaktní
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown Audi Q2
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 61,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Kombi půjčení auta Bitterfeld Downtown

  Vozy třídy kombi, také označované jako estate cars nebo rodinná auta, jsou proslulé svou všestranností a praktičností. Poskytují dostatečný prostor pro cestující a náklad, což je činí ideálními pro rodinné výlety, nákupy a cestování. S jejich prostornými interiéry a sklopnými zadními sedadly nabízejí rodinná auta flexibilitu při přepravě velkých předmětů nebo zavazadel. Rodiny oceňují plynulou jízdu a snadný přístup do zadního nákladového prostoru. Hlavní konkurenti v této kategorii zahrnují Subaru Outback, Volvo V60 Cross Country, Audi A4 Allroad, Volkswagen Golf SportWagen a BMW 3 série Touring, Skoda Octavia Combi, Audi A4 Estate a Audi A6 Estate. Pronájem estate auta zajistí pohodlnou cestu pro vás a vaše zboží.

  Skoda Octavia Combi pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné Kombi
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown Skoda Octavia Combi
  5 Místa | 5 Tašky
 • Klimatizace
 • od 53,00 US$/den

  Audi A4 Estate pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné Kombi
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown Audi A4 Estate
  5 Místa | 5 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 70,00 US$/den

  Audi A6 Estate pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné Kombi
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown Audi A6 Estate
  5 Místa | 6 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 78,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Střední třída půjčení auta Bitterfeld Downtown

  Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage

  Ford S-Max pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné Střední třída
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown Ford S-Max
  5 Místa | 3 Tašky
 • Klimatizace
 • od 60,00 US$/den

  Audi A3 Saloon pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné Střední třída
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown Audi A3 Saloon
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 63,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Velké půjčení auta Bitterfeld Downtown

  The class of full-size cars is a car in which up to 5 passengers is broadcast and, in contrast to the difference from class standard, can accommodate a road bags to chestych, which makes it convenient for long journeys. Full-size cars mainly with front-wheel drive.

  BMW 3 Series pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné Velké
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown BMW 3 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 68,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Luxusní půjčení auta Bitterfeld Downtown

  Luxury cars rent those who love to travel in complete comfort and do not deny themselves. Rent a luxury car is the best option when you need to impress at an important meeting or when traveling to a very important event.

  Audi A6 pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown Audi A6
  5 Místa | 3 Tašky
 • Automatická převodovka
 • od 75,00 US$/den

  BMW 5 Series pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné Luxusní
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown BMW 5 Series
  5 Místa | 4 Tašky
 • Automatická převodovka
 • Klimatizace
 • od 78,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  SUV pronájem Bitterfeld Downtown

  SUV je univerzální a robustní vozidlo navržené pro různé terény a životní styly. Často označován jako 4x4 nebo terénní vozidlo, SUV nabízí dokonalou kombinaci komfortu, schopností a praktičnosti. Díky vyššímu světlému výšce a pevné konstrukci jsou SUV ideální pro zvládání náročného terénu a nepříznivých povětrnostních podmínek, což poskytuje řidičům sebevědomí jak na silnici, tak mimo ni. Kromě toho mají SUV prostorný interiér a dostatek prostoru pro náklad, což je činí ideálními pro rodiny a nadšence do outdoorových aktivit. Některé populární příklady SUV zahrnují Toyota RAV4, Honda CR-V, Ford Explorer, Jeep Grand Cherokee, Subaru Outback, Volkswagen Tiguan. Pronájem SUV zajišťuje univerzální a příjemný zážitek z jízdy. Celkově nabízejí SUV dokonalou kombinaci komfortu, schopností a všestrannosti pro řidiče, kteří hledají vozidlo, které zvládne jakoukoli situaci s lehkostí.

  Volkswagen Tiguan pronájem Bitterfeld Downtown

  nebo podobné SUV
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Půjčovna aut Bitterfeld Downtown Volkswagen Tiguan
  5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 58,00 US$/den
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Pomocí mapy vyberte auto poblíž Bitterfeld Downtown

  Pomocí naší pohodlné mapy můžete snadno najít nejbližší půjčovnu aut v Bitterfeld Downtown. Stačí zadat svou polohu a zobrazí se vám seznam dostupných aut v okolí. Je to pohodlné a rychlé a vždy budete vědět, kde si můžete půjčit auto.

  Bitterfeld Downtown Dodavatelé Aut

  AVIS
  AVIS Bitterfeld Downtown

  8.4

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.9

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 134,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Bitterfeld Downtown
  1 umístění :zobrazovat adresy
  AVIS půjčovna aut poblíž Bitterfeld Downtown
  AVIS Halle Berliner Ulice26.38 km/16.39 mi
  Adresa: Verlaengerte Freiimfelderstr.3, Halle Saale, 06112, 0
  Telefon: 03455601067
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Letiště Lipsko-halle23.42 km/14.55 mi
  Adresa: Flughafen Leipzig Halle Terminalring, Leipzig, 04029, 0
  Telefon: 03412241804
  • Pondělí
   07:30-23:15
  • Úterý
   07:30-23:15
  • Středa
   07:30-23:15
  • Čtvrtek
   07:30-23:15
  • Pátek
   07:30-23:15
  AVIS Lipsko Torgauer Str31.68 km/19.69 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Strasse 53, Leipzig, 04103, 0
  Telefon: 0341259580
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Dessau Nord25.89 km/16.09 mi
  Adresa: Otto-Mader-Strasse 2, Dessau-Rosslau, 06847
  Telefon: 03402213820
  Otevírací doba není k dispozici
  AVIS Leipzig Riesaer Str. 7432.31 km/20.08 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Strasse 53, Leipzig, 04103, 0
  Telefon: 0341259580
  Otevírací doba není k dispozici

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.2

  Čistota

  9.2

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 45,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Bitterfeld Downtown
  1 umístění :zobrazovat adresy
  SIXT půjčovna aut poblíž Bitterfeld Downtown
  SIXT Halle Berliner Ulice26.38 km/16.39 mi
  Adresa: Delitzscher Str. 46, Halle (Saale), 06112
  Telefon: +49-3455710015
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Letiště Lipsko-halle23.42 km/14.55 mi
  Adresa: Terminalring 11/Terminal B, Leipzig/Halle, 04435
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-23:30
  • Úterý
   07:00-23:30
  • Středa
   07:00-23:30
  • Čtvrtek
   07:00-23:30
  • Pátek
   07:00-23:30
  • Sobota
   08:00-23:00
  • Neděle
   09:30-23:30
  SIXT Lipsko Hbf Železniční Stanice31.38 km/19.5 mi
  Adresa: Willy-Brandt-Platz 7, Willy-Brandt-Platz bei Gleis 1, Leipzig, 04109
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   06:00-21:00
  • Úterý
   06:00-21:00
  • Středa
   06:00-21:00
  • Čtvrtek
   06:00-21:00
  • Pátek
   06:00-21:00
  • Sobota
   06:00-21:00
  • Neděle
   06:00-21:00
  SIXT Lipsko Torgauer Str31.68 km/19.69 mi
  Adresa: Käthe-Kollwitz-Str. 16-18, Leipzig, 04109
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Bitterfeld Downtown
  Adresa: Bismarckstr. 61, Bitterfeld-Wolfen, 06749
  Telefon: +49-3493662612
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Dessau Nord25.89 km/16.09 mi
  Adresa: Antoinettenstr. 37, Dessau-Roßlau, 06844
  Telefon: +49-3402301941
  Otevírací doba není k dispozici
  SIXT Leipzig Riesaer Str. 7432.31 km/20.08 mi
  Adresa: Terminalring 11/Terminal B, Leipzig/Halle, 04435
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE
  ENTERPRISE Bitterfeld Downtown

  8.8

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.4

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  9.0

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.7

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 36,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Bitterfeld Downtown
  1 umístění :zobrazovat adresy
  ENTERPRISE půjčovna aut poblíž Bitterfeld Downtown
  ENTERPRISE Halle Berliner Ulice26.38 km/16.39 mi
  Adresa: DELITZSCHER STR. 21, HALLE (SAALE), 06112, ST
  Telefon: 0345-5216990
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Letiště Lipsko-halle23.42 km/14.55 mi
  Adresa: TERMINALRING 11, SCHKEUDITZ, 04435, SN
  Telefon: 034204-709400
  • Pondělí
   07:00-19:00
  • Úterý
   07:00-19:00
  • Středa
   07:00-19:00
  • Čtvrtek
   07:00-19:00
  • Pátek
   07:00-19:00
  ENTERPRISE Lipsko Hbf Železniční Stanice31.38 km/19.5 mi
  Adresa: WILLY-BRANDT-PLATZ, DIREKT NEBEN GLEIS 6, LEIPZIG, 04109, SN
  Telefon: 0341-2257740
  • Pondělí
   09:00-18:00
  • Úterý
   09:00-18:00
  • Středa
   09:00-18:00
  • Čtvrtek
   09:00-18:00
  • Pátek
   09:00-18:00
  • Sobota
   09:00-14:00
  ENTERPRISE Lipsko Torgauer Str31.68 km/19.69 mi
  Adresa: PRAGER STR. 38-40, LEIPZIG, 04317, SN
  Telefon: 0341-652210
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Dessau Nord25.89 km/16.09 mi
  Adresa: BRAUEREISTRASSE 1, DESSAU-ROSSLAU, 06847, ST
  Telefon: 0340-210641,0
  Otevírací doba není k dispozici
  ENTERPRISE Leipzig Riesaer Str. 7432.31 km/20.08 mi
  Adresa: PRAGER STR. 38-40, LEIPZIG, 04317, SN
  Telefon: 0341-652210
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR
  EUROPCAR Bitterfeld Downtown

  8.5

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  8.9

  Servis na recepci

  8.7

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.7
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 47,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Bitterfeld Downtown
  1 umístění :zobrazovat adresy
  EUROPCAR půjčovna aut poblíž Bitterfeld Downtown
  EUROPCAR Halle Berliner Ulice26.38 km/16.39 mi
  Adresa: GRENZSTR 17, HALLE SAALE, 06112
  Telefon: 49345566630
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Letiště Lipsko-halle23.42 km/14.55 mi
  Adresa: TERMINALRING 13 TERMINAL B, SCHKEUDITZ, 04435
  Telefon: 49 34204 7700
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Neděle
   15:00-23:00
  EUROPCAR Lipsko Torgauer Str31.68 km/19.69 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 341 141160
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Dessau Nord25.89 km/16.09 mi
  Adresa: ALBRECHTSTR. 48, DESSAU, 06844
  Telefon: 49 340 850700
  Otevírací doba není k dispozici
  EUROPCAR Leipzig Riesaer Str. 7432.31 km/20.08 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 341 141160
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET
  BUDGET Bitterfeld Downtown

  8.4

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.9

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.5
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Speciální nabídka: Předregistrace je k dispozici
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 126,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Bitterfeld Downtown
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUDGET půjčovna aut poblíž Bitterfeld Downtown
  BUDGET Halle Berliner Ulice26.38 km/16.39 mi
  Adresa: Verlaengerte Freiimfelderstr.3, Halle Saale, 06112, 0
  Telefon: 069710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Letiště Lipsko-halle23.42 km/14.55 mi
  Adresa: Flughafen Leipzig Halle Terminalring, TERMINAL B, Leipzig, 04029, 0
  Telefon: +49 69710445596
  • Pondělí
   07:30-23:15
  • Úterý
   07:30-23:15
  • Středa
   07:30-23:15
  • Čtvrtek
   07:30-23:15
  • Pátek
   07:30-23:15
  • Sobota
   00:00-00:00
  • Neděle
   00:00-00:00
  BUDGET Lipsko Torgauer Str31.68 km/19.69 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Str 53, Leipzig, 04103, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Dessau Nord25.89 km/16.09 mi
  Adresa: Otto-mader-strasse 2, Dessau-rosslau, 06847, 0
  Telefon: 069710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  BUDGET Leipzig Riesaer Str. 7432.31 km/20.08 mi
  Adresa: Ludwig Erhard Str 53, Leipzig, 04103, 0
  Telefon: +49 69710445596
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR
  KEDDY BY EUROPCAR Bitterfeld Downtown

  8.8

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  9.1

  Servis na recepci

  8.9

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.8

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Poplatek za životní prostředí Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 30,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Bitterfeld Downtown
  KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut poblíž Bitterfeld Downtown
  KEDDY BY EUROPCAR Letiště Lipsko-halle23.42 km/14.55 mi
  Adresa: TERMINALRING 13 TERMINAL B, TERMINALRING 13 TERMINAL B, SCHKEUDITZ, 04435
  Telefon: 49 34204 7700
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Neděle
   15:00-23:00
  KEDDY BY EUROPCAR Lipsko Torgauer Str31.68 km/19.69 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 341 141160
  Otevírací doba není k dispozici
  KEDDY BY EUROPCAR Leipzig Riesaer Str. 7432.31 km/20.08 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 341 141160
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR
  FLIZZR Bitterfeld Downtown

  8.5

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.9

  Čistota

  9.2

  Servis na recepci

  8.6

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.4

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.8
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 42,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Bitterfeld Downtown
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Bitterfeld Downtown
  FLIZZR Letiště Lipsko-halle23.42 km/14.55 mi
  Adresa: Terminalring 11/Terminal B, Leipzig/Halle, 04435
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   07:00-23:30
  • Úterý
   07:00-23:30
  • Středa
   07:00-23:30
  • Čtvrtek
   07:00-23:30
  • Pátek
   07:00-23:30
  • Sobota
   08:00-23:00
  • Neděle
   09:30-23:30
  FLIZZR Lipsko Hbf Železniční Stanice31.38 km/19.5 mi
  Adresa: Willy-Brandt-Platz 7, Leipzig, 04109
  Telefon: +49-8966060060
  • Pondělí
   06:00-21:00
  • Úterý
   06:00-21:00
  • Středa
   06:00-21:00
  • Čtvrtek
   06:00-21:00
  • Pátek
   06:00-21:00
  • Sobota
   06:00-21:00
  • Neděle
   06:00-21:00
  FLIZZR Lipsko Torgauer Str31.68 km/19.69 mi
  Adresa: Willy-Brandt-Platz 7, Leipzig, 04109
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  FLIZZR Leipzig Riesaer Str. 7432.31 km/20.08 mi
  Adresa: Willy-Brandt-Platz 7, Leipzig, 04109
  Telefon: +49-8966060060
  Otevírací doba není k dispozici
  ALAMO
  ALAMO Bitterfeld Downtown

  8.7

  Vynikající
  Na základě 1000+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.3

  Čistota

  9.0

  Servis na recepci

  8.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Kreditní i debetní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 33,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Bitterfeld Downtown
  ALAMO půjčovna aut poblíž Bitterfeld Downtown
  ALAMO Letiště Lipsko-halle23.42 km/14.55 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, TERMINALRING 11, SCHKEUDITZ, 04435, SN
  Telefon: 034204-709400
  • Pondělí
   08:00-18:00
  • Úterý
   08:00-18:00
  • Středa
   08:00-18:00
  • Čtvrtek
   08:00-18:00
  • Pátek
   08:00-18:00
  ALAMO Lipsko Hbf Železniční Stanice31.38 km/19.5 mi
  Adresa: WILLY-BRANDT-PLATZ, LEIPZIG, 04109, SN
  Telefon: 0341-2257740
  • Pondělí
   09:00-18:00
  • Úterý
   09:00-18:00
  • Středa
   09:00-18:00
  • Čtvrtek
   09:00-18:00
  • Pátek
   09:00-18:00
  • Sobota
   09:00-14:00
  ALAMO Lipsko Torgauer Str31.68 km/19.69 mi
  Adresa: WILLY-BRANDT-PLATZ, LEIPZIG, 04109, SN
  Telefon: 0341-2257740
  Otevírací doba není k dispozici
  NATIONAL
  NATIONAL Bitterfeld Downtown

  9.0

  Vynikající
  Na základě 50+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  9.1

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  9.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.3
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Asistenční služba Další vzdálenost Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 28,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Bitterfeld Downtown
  NATIONAL půjčovna aut poblíž Bitterfeld Downtown
  NATIONAL Letiště Lipsko-halle23.42 km/14.55 mi
  Adresa: ENTERPRISE RENT A CAR, TERMINALRING 11, SCHKEUDITZ, 04435, SN
  Telefon: 034204-709400
  • Pondělí
   08:00-18:00
  • Úterý
   08:00-18:00
  • Středa
   08:00-18:00
  • Čtvrtek
   08:00-18:00
  • Pátek
   08:00-18:00
  NATIONAL Lipsko Hbf Železniční Stanice31.38 km/19.5 mi
  Adresa: WILLY-BRANDT-PLATZ, LEIPZIG, 04109, SN
  Telefon: 0341-2257740
  • Pondělí
   09:00-18:00
  • Úterý
   09:00-18:00
  • Středa
   09:00-18:00
  • Čtvrtek
   09:00-18:00
  • Pátek
   09:00-18:00
  • Sobota
   09:00-14:00
  NATIONAL Lipsko Torgauer Str31.68 km/19.69 mi
  Adresa: WILLY-BRANDT-PLATZ, LEIPZIG, 04109, SN
  Telefon: 0341-2257740
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER
  BUCHBINDER Bitterfeld Downtown
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Poplatek za životní prostředí Letištní poplatky Další vzdálenost Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  od 32,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Bitterfeld Downtown
  1 umístění :zobrazovat adresy
  BUCHBINDER půjčovna aut poblíž Bitterfeld Downtown
  BUCHBINDER Letiště Lipsko-halle23.42 km/14.55 mi
  Adresa: TERMINALRING 13 TERMINAL B, TERMINAL B, SCHKEUDITZ, 04435
  Telefon: 49 34204 7700
  • Pondělí
   07:00-23:00
  • Úterý
   07:00-23:00
  • Středa
   07:00-23:00
  • Čtvrtek
   07:00-23:00
  • Pátek
   07:00-23:00
  • Neděle
   15:00-23:00
  BUCHBINDER Lipsko Hbf Železniční Stanice31.38 km/19.5 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 02038 60510
  • Pondělí
   07:00-20:00
  • Úterý
   07:00-20:00
  • Středa
   07:00-20:00
  • Čtvrtek
   07:00-20:00
  • Pátek
   07:00-20:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   09:00-11:00
  BUCHBINDER Lipsko Hbf Železniční Stanice31.38 km/19.5 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 341 141160
  • Pondělí
   07:00-20:00
  • Úterý
   07:00-20:00
  • Středa
   07:00-20:00
  • Čtvrtek
   07:00-20:00
  • Pátek
   07:00-20:00
  • Sobota
   08:00-12:00
  • Neděle
   09:00-11:00
  BUCHBINDER Lipsko Torgauer Str31.68 km/19.69 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Leipzig Riesaer Str. 7432.31 km/20.08 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 02038 60510
  Otevírací doba není k dispozici
  BUCHBINDER Leipzig Riesaer Str. 7432.31 km/20.08 mi
  Adresa: SACHSENSEITE 3 FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, FERNBUSTERMINAL LEIPZIG, LEIPZIG, 04103
  Telefon: 49 341 141160
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ
  HERTZ Bitterfeld Downtown

  8.2

  Vynikající
  Na základě 500+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  7.7

  Čistota

  8.6

  Servis na recepci

  8.4

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.1

  Půjčovna aut proces vrácení

  8.6
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Počet kilometrů:Omezený počet ujetých kilometrů
  Průměrná čekací doba
  od 44,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Bitterfeld Downtown
  HERTZ půjčovna aut poblíž Bitterfeld Downtown
  HERTZ Lipsko Torgauer Str31.68 km/19.69 mi
  Adresa: Engertstrasse 38, 04229 Im Bahnhof Plagwitz, Leipzig, 04229
  Telefon: 03414773712
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Dessau Nord25.89 km/16.09 mi
  Adresa: Elisabethstr.40, 06844 Dessau-rosslau, Dessau, 06844
  Telefon: 034053095111
  Otevírací doba není k dispozici
  HERTZ Leipzig Riesaer Str. 7432.31 km/20.08 mi
  Adresa: Riesaer Strasse 74, 04328 Leipzig, Leipzig, 04328
  Telefon: 0341 2524823
  Otevírací doba není k dispozici

  Mapa kanceláří v okolí Bitterfeld Downtown půjčení auta

  Správný výběr půjčovny aut Bitterfeld Downtown

  Chcete-li vybrat to správné auto k pronájmu Bitterfeld Downtown, postupujte podle těchto podrobných pokynů:

  Naše doporučení pro výběr auta k pronájmu Bitterfeld Downtown

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Bitterfeld Downtown na služební cesty
  1. Audi A6 je manažerský sedan, který kombinuje styl, pohodlí a vysoký výkon. Nabízí luxusní vnitřní prostor, pokročilé technologie a plynulou jízdu. Tento vůz je vhodný pro vaše služební cesty.
  2. BMW řady 5 je další ideální volbou pro služební cesty. Kombinuje sportovní design, výjimečnou dynamiku a špičkové vlastnosti. Interiér vozu je pohodlný a praktický a ovládání je snadné a intuitivní.
  3. Lexus ES. Pokud hledáte komfort a spolehlivost, pak je Lexus ES vynikající volbou. Tento vůz nabízí mimořádnou úroveň pohodlí a ticha uvnitř kabiny. Lexus ES je vhodný pro ty, kteří oceňují luxus a kvalitu.

  Všechny nabízené půjčovny vozů Bitterfeld Downtown vám poskytnou pohodlí a profesionální styl během vašich služebních cest.

  TOP 3 SUV k pronájmu Bitterfeld Downtown
  1. Toyota Land Cruiser je skutečným symbolem spolehlivosti a výkonu ve světě SUV. Má vynikající průchodnost terénem a dokáže si poradit s různými silničními terény. Navíc nabízí pohodlný interiér, který vám maximálně zpříjemní cestu.
  2. Land Rover Discovery je SUV, které kombinuje eleganci a schopnost běžeckého lyžování. Moderní design a pohodlný interiér z něj dělají vynikající volbu pro ty, kteří chtějí objevovat přírodu v pohodlí a stylu.
  3. Jeep Grand Cherokee je SUV, které je známé svými vynikajícími terénními schopnostmi a sportovním charakterem. Pohodlná jízda po silnicích s různorodým terénem. Moderní technologie a stylový design z něj činí atraktivní volbu pro aktivní dobrodružství.

  Tyto vozy SUV zastupují různé značky automobilů a všechny vám zaručují spolehlivost a průchodnost terénem na různých silnicích.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Bitterfeld Downtown pro rodinné cestování
  1. Honda CR-V je ideální volbou pro rodinné cestování. Tento kompaktní crossover má prostorný interiér a pohodlná sedadla, díky čemuž je ideální na dlouhé výlety s dětmi.
  2. Volkswagen Tiguan je crossover, který nabízí kombinaci pohodlí, prostoru a stylu. Moderní design s důrazem na bezpečnost a technologie jej předurčují na rodinné výlety. Prostorný kufr a pohodlné uspořádání sedadel zvyšují pohodlí při cestování.
  3. Ford Explorer je plnohodnotné rodinné SUV. Se třetí řadou sedadel a dostatkem vnitřního prostoru poskytuje pohodlí všem cestujícím. Má také vysokou úroveň manévrovatelnosti, což usnadňuje parkování a manévrování v městském prostředí.

  Bez ohledu na to, kolik cestujících je ve vaší rodině, v Bocubo najdete to správné auto, díky kterému bude vaše cesta příjemná a pohodlná.

  NEJLEPŠÍ 3 auta k pronájmu Bitterfeld Downtown pro cestování ve dvou
  1. Mazda MX-5 je sportovní roadster, který je určen pro opravdové cestovatele ve dvou. Tento vůz nabízí dynamické ovládání a potěšení z jízdy.
  2. MINI Cooper je kompaktní vůz, který kombinuje styl a vynikající obratnost. Je ideální na procházky městem a díky svému barevnému provedení je atraktivní pro mladé páry.
  3. Porsche 911 je sportovní kupé, které symbolizuje eleganci a sílu. Tento vůz poskytuje neuvěřitelné možnosti pro vysokorychlostní cestování po malebných trasách. Inovativní technologie a mimořádný výkon z něj dělají vynikající volbu pro romantické výlety.

  Bez ohledu na to, kam jedete, tato auta dodají vašemu cestování romantiku a styl.

  TOP 3 auta k pronájmu Bitterfeld Downtown pro skupinu lidí od 7 lidí
  1. Ford Expedition je SUV plné velikosti s třetí řadou sedadel, které nabízí pohodlný prostor pro velké skupiny. S výkonným motorem a prostorným interiérem poskytuje dobrou průchodnost terénem a schopnost přepravit až osm cestujících.
  2. Chevrolet Suburban je další prostorné SUV, které je vhodné pro skupiny cestujících od 7 osob. Poskytuje dostatek prostoru pro cestující i zavazadla. Díky spolehlivosti a pohodlí je skvělou volbou pro rodiny a přátele na cestách.
  3. Mercedes-Benz Sprinter je víceúčelový užitkový vůz, který lze přestavět na pohodlnou verzi pro cestující. Díky prostornému interiéru a četným možnostem pohodlí je ideální pro skupinové cestování.

  Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo kolegy, tato auta vám poskytnou pohodlí a prostor, aby byla vaše cesta zábavná a bez stresu.

  Pronajmout si auto v Bitterfeld Downtown je snadné!

  Pronájem auta v Bitterfeld Downtown znamená maximální svobodu a pohodlí během vaší cesty. S Bocubo to bude opravdu snadné! Chápeme, jak důležité je mít přístup ke spolehlivé a pohodlné dopravě, když jste na neznámém místě.

  Nenechte si ujít svou šanci ušetřit peníze a užít si svobodu pohybu s Bocubo. Zkuste to nyní a uvidíte sami! Cestujte s námi, vyberte si autopůjčovnu s Bocubo!

  Další populární vyhledávání v Bitterfeld Downtown

  Časté otázky

  Jaká je minimální cena pronájmu auta v Bitterfeld Downtown na víkend?

  Cena pronájmu auta v Bitterfeld Downtown závisí na délce pronájmu:
  • Za den: 61,00 US$;
  • Za týden: 431,00 US$;
  • Za měsíc: 1 849,00 US$;
  Ceny se mohou lišit v závislosti na modelu auta, půjčovně a dalších službách.

  Jaká je nejlépe hodnocená autopůjčovna v Bitterfeld Downtown?

  Na základě našich dat jsou nejlépe hodnocené autopůjčovny v Bitterfeld Downtown:
  • SIXT: průměrná cena 61,00 US$ za den;

  Jaká je nejlevnější autopůjčovna v Bitterfeld Downtown?

  Za posledních 6 měsíců, na našem webu, nejnižší sazby za auta nabízely 1 autopůjčovny. Obvykle nejnižší sazby za auta lze nalézt mezi autopůjčovnami, jako jsou:
  • SIXT: průměrná cena za den 61,00 US$;

  Kde mohu najít pronájem aut poblíž Bitterfeld Downtown?

  Kromě našich služeb 24/7 v Bitterfeld Downtown můžete mít své pronájem auta kdekoli chcete, ve svém hotelu nebo kdekoli jiném. Úplný seznam míst naleznete na mapě. Kromě toho nabízíme široký výběr míst k vyzvednutí pronájmu v různých oblastech Bitterfeld Downtown, zajistění pohodlí a dostupnosti pro naše zákazníky.

  Kde si mohu v Bitterfeld Downtown vyzvednout auto?

  Půjčovny aut jsou pohodlně umístěny na místě. Úplný seznam míst naleznete na mapě.

  Mohu si auto vyzvednout v Bitterfeld Downtown a vrátit ho na jiném místě?

  Obvykle je možné vrátit pronajaté auto na jiné místo, ale to závisí na politice každé společnosti a může se tím pojistit dodatečný poplatek. Řízení v Bitterfeld Downtown. Od jakého věku můžete pronajmout auto?Mnoho autopůjčoven v Bitterfeld Downtown uplatňuje přísná věková omezení pro pronájem auta. Kromě toho mohou účtovat dodatečné poplatky za mladé řidiče mladší 18 let. Zatímco být 19 let může být přijatelné, je důležité si být vědom všech věkových požadavků, zejména pokud jste mladší 21 let. Mějte na paměti, že i když máte méně než 25 let, může to také ovlivnit cenu pronájmu auta. Například někteří hlavní pronajímatelé aut mohou mít specifické politiky týkající se příplatků souvisejících s věkem.

  Můžu použít debetní nebo kreditní kartu k pronájmu auta v Bitterfeld Downtown?

  Půjčovny v Bitterfeld Downtown obvykle přijímají kreditní karty, včetně Visa, Mastercard, American Express a Diners Club International. Debetní, předplacené a elektronické na uvážení půjčovny aut. Která palivová politika je v Bitterfeld Downtown dostupnější?Při pronájmu auta v Bitterfeld Downtown jsou k dispozici různé možnosti palivové politiky:
  • "Plný k plnému". Jedná se o nejvýhodnější a nejtransparentnější politiku. Auto obdržíte s plnou nádrží a musíte ji vrátit s tím samým stavem paliva. V tomto případě budete muset najít čerpací stanici poblíž místa vrácení vozidla, protože pokud není nádrž naplněna při vrácení, účtuje se dodatečný poplatek za palivo a možná i poplatek za dodatečnou službu.
  • "Stejného na stejné". Jedná se o vzácnější politiku. V tomto případě obdržíte auto s částečně naplněnou nádrží a vrátíte ji se stejným stavem.

  Jaké jsou další možnosti při pronájmu auta v Bitterfeld Downtown?

  Při pronájmu auta v Bitterfeld Downtown můžete využít několik pohodlných dalších služeb, které přizpůsobíte svou cestu svým potřebám. Tyto zahrnují:
  • Další řidič. To znamená možnost přidat k pronajatému autu další osobu jako řidiče vedle hlavního nájemce. To je užitečné v situacích, kdy bude více osob řídit auto během pronájmu. Přidání dalšího řidiče obvykle zahrnuje další poplatek a další řidič musí splnit stejné požadavky jako hlavní nájemce, jako jsou věková omezení a platné řidičské oprávnění, aby mohli sdílet řízení.
  • Navigační systémy GPS, které vám pomohou navigovat neznámými cestami s lehkostí.
  • Dětské autosedačky pro bezpečnost a pohodlí vašich nejmenších.
  • Boosterové sedačky, aby bylo zajištěno správné sezení pro starší děti.
  • Dětské autosedačky pro nejmladší pasažéry, speciálně navržené tak, aby poskytovaly optimální bezpečnost a pohodlí během vaší cesty.
  Pokud jsem nenašel odpověď na svou otázku o autopůjčovně?Další informace o pronájmu aut v Bitterfeld Downtown můžete najít na stránce vyhledávání pronájmu aut v sekci "Podmínky a ujednání".

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Bitterfeld Downtown. Získejte levné ceny pro SIXT půjčovna aut