Půjčovna Dodávek Kanton Grand-Bourg

22
Kvě
st
2024
10
0
29
Kvě
st
2024
10
Půjčovna Dodávek Kanton Grand-Bourg

Půjčovna Dodávek Kanton Grand-Bourg

Nejlepší půjčovny aut v Kanton Grand-Bourg, Guadeloupe. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

FLIZZR Kanton Grand-BourgEUROPCAR Kanton Grand-BourgSIXT Kanton Grand-BourgAVIS Kanton Grand-BourgJUMBO CAR Kanton Grand-BourgTHRIFTY Kanton Grand-BourgALAMO Kanton Grand-BourgHERTZ Kanton Grand-BourgGREEN MOTION Kanton Grand-BourgBUDGET Kanton Grand-BourgENTERPRISE Kanton Grand-Bourg

Dodávek pronájem Kanton Grand-Bourg

Přišli jste do Kanton Grand-Bourg s velkou skupinou přátel nebo příbuzných a chcete ze svého zážitku vytěžit maximum, prohlédnout si všechny památky a pohodlně se pohybovat? V tom případě je půjčovna dodávek Kanton Grand-Bourg pro vás! Velké, prostorné auto vám poskytne potřebnou svobodu pohybu, pohodlí a komfort.

Levný Dodávek pronájem Kanton Grand-Bourg

Minivany jsou velmi oblíbené po celém světě. Poptávka po těchto autech je obrovská především kvůli jejich pohodlí. Proto je pronájem minibusu Kanton Grand-Bourg velmi oblíbenou službou. Není nic překvapivého na tom, že taková auta volí turisté. Opravdu otevírají úžasné možnosti.

Dodávek půjčovna aut na letištích v okolí

Dodávek půjčovna aut v přístave

Dodávek půjčovna aut na nejbližších městech

Dodávek Půjčovna aut v nejbližších Kanton Grand-Bourg

Pronájem minibusu Kanton Grand-Bourg vám poskytne maximální komfort na vaší cestě

Minivany jsou pro turisty atraktivní především svým komfortem a vynikajícími možnostmi pro cestování s rodinou nebo velkou skupinou přátel. Jednak můžete cestovat společně – to je pro turistické výlety to nejdůležitější. Navíc všechna vaše zavazadla pojedou s vámi. Do minibusu se díky velkým rozměrům vozu této třídy snadno a pohodlně vejde všechna zavazadla.

Navíc si půjčovna dodávek na Kanton Grand-Bourg celou cestu zpříjemní. Moderní vozy jsou vybaveny klimatizačními systémy, které vám umožňují udržovat příjemnou teplotu v horkých létech i chladných zimách. Dotykové obrazovky jsou zabudovány do opěrek hlavy sedadel, takže cestující mohou sledovat filmy nebo videa. U moderních minivanů je karoserie oproti modelům předchozích generací mírně rozšířena, takže cestující v těchto autech nebudou stísněni.

Kdy bych si měl pronajmout minibus?

Pronájem minibusu Kanton Grand-Bourg může být užitečný pro mnoho milovníků cestování. Takové auto je žádané zejména v následujících případech:

 • Jeďte z letiště do hotelu a zpět. Turisté přicházejí se spoustou věcí, které do hotelu doručí. Pronájem minibusu na adrese Kanton Grand-Bourg vám tento úkol značně usnadní a do hotelu se budete moci dostat rychle a pohodlně.
 • Cestování ve velké skupině na dlouhé vzdálenosti. Pokud váš plán cesty zahrnuje objekty vzdálené několik desítek nebo stovek kilometrů, minibus vám cestu učiní pohodlnou a vzrušující.
 • Výlety. Pokud plánujete vyrazit do lesa nebo na pláž, minivan vám umožní vzít si s sebou vše, co potřebujete. To je zvláště důležité, pokud chcete strávit jednu nebo dvě noci v přírodě. Stany, hrnce a samozřejmě pánev si můžete vzít s sebou.

Krásná krajina a obrovské množství atrakcí činí z pronájmu minibusu v Kanton Grand-Bourg velmi oblíbenou službu.

Levná půjčovna aut Kanton Grand-Bourg ceny

MPV pro 5 osob pronájem Kanton Grand-Bourg

5místné osobní vozy jsou navrženy tak, aby pohodlně ubytovaly malé skupiny. Je zde dostatek prostoru pro pět cestujících se svým majetkem nebo nákladem. Tyto '5místné minivany' jsou určeny pro rodiny, páry nebo malé skupiny přátel a poskytují pohodlí a pohodlí pro všechny. Navzdory jejich kompaktní velikosti mají prostorné nákladové prostory, což je činí praktickými pro různé účely, jako je nákup potravin. Mezi oblíbené modely v této kategorii patří Honda CR-V, Toyota RAV4, Mazda CX-5, Nissan Rogue, Ford Escape, Renault Kangoo. Pronájem 5místného osobního crossoveru zajistí klidnou cestu s dostatečným prostorem pro cestující a náklad. Jsou vynikající volbou pro cesty do města nebo na venkov.

Renault Kangoo pronájem Kanton Grand-Bourg

nebo podobné MPV pro 5 osob
EUROPCAR Kanton Grand-Bourg
Půjčovna aut Kanton Grand-Bourg Renault Kangoo
5 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 70,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Druh vyzvednutí:Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční služba
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 9 osob pronájem Kanton Grand-Bourg

  Devítimístný dodávkový vůz, také označovaný jako osmi nebo devítisedadlový minibus nebo osmi, devítisedadlový MPV, je speciálně navržen pro pohodlné ubytování velkých skupin. Tyto dodávkové vozy nabízejí prostorná sedadla pro osm nebo devět cestujících, zajistění dostatečného prostoru pro všechny. Díky svým flexibilním konfiguracím sedadel a dostatečnému prostoru pro náklad jsou vhodné pro různé potřeby cestování. 8- nebo 9-místné dodávkové vozy zajišťují bezpečnou cestu pro všechny cestující díky pokročilým funkcím, zaručující důvěru jak pro řidiče, tak pro cestující. Mezi nejhledanější modely v této kategorii patří Ford Transit, Mercedes-Benz V-Class, Toyota HiAce, Volkswagen Transporter, Renault Trafic, Renault Trafic. Volba pronájmu 8- nebo 9-místného dodávkového vozu zaručuje bezproblémovou cestu pro vás a vaši skupinu, s dostatkem prostoru jak pro cestující, tak pro zavazadla, což každou cestu činí pohodlnou a příjemnou

  Renault Trafic pronájem Kanton Grand-Bourg

  nebo podobné MPV pro 9 osob
  EUROPCAR Kanton Grand-Bourg
  Půjčovna aut Kanton Grand-Bourg Renault Trafic
  9 Místa | 4 Tašky
 • Klimatizace
 • od 64,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Druh vyzvednutí:Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční služba
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  MPV pro 7 osob pronájem Kanton Grand-Bourg

  Sedmimístný dodávkový vůz, také známý jako sedmistý minibus nebo MPV s 7, 8 sedadly, je navržen tak, aby s lehkostí a pohodlím ubytoval velké rodiny nebo skupiny. Tyto dodávky nabízejí dostatečné množství sedadel pro až sedm nebo osm pasažérů, zajistí, že každý má dostatek místa k pohodlné jízdě. S jejich prostorným interiérem a variabilním uspořádáním sedadel poskytují flexibilitu pro různé potřeby, ať už jde o přepravu cestujících nebo nákladu. Rodinné dodávky jsou vybaveny pokročilými bezpečnostními prvky, které zajistí bezpečnou cestu pro všechny cestující a poskytnou klid rodičům a opatrovníkům. Oblíbené modely v této kategorii zahrnují Toyota Sienna, Honda Odyssey, Chrysler Pacifica, Kia Sedona, Volkswagen Sharan, Dacia Lodgy. Pronájem sedmimístného dodávkového vozu zaručuje pohodlnou a příjemnou cestu pro všechny cestující a náklad.

  Dacia Lodgy pronájem Kanton Grand-Bourg

  nebo podobné MPV pro 7 osob
  EUROPCAR Kanton Grand-Bourg
  Půjčovna aut Kanton Grand-Bourg Dacia Lodgy
  7 Místa | 1 Tašky
 • Klimatizace
 • od 60,00 US$/den
  Pravidla správy paliva:Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Druh vyzvednutí:Vyzvednutí na letišti
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Odmítnutí krádeže (TW)Odpovědnost třetí strany za škoduHavarijní pojištěníLetištní poplatkyAsistenční služba
  Najděte si ideální vůzZáruka nejlepší ceny

  Půjčovna dodávek Kanton Grand-Bourg vám pomůže cestovat společně!

  Pokud dáváte přednost cestování s velkou skupinou turistů, skvělým řešením bude pronájem minivanu Kanton Grand-Bourg. Hlavní výhodou tohoto typu vozu je velký počet sedadel. V průměru jsou tyto vozy určeny pro 7-8 cestujících, nepočítaje řidiče. Proto můžete pohodlně dojet do Kanton Grand-Bourg a také navštívit všechny blízké atrakce po celém městě.

  Zapomeňte na půjčování více aut! Pronajměte si minibus!

  Někteří cestovatelé dávají přednost jízdě dvěma auty a z nějakého důvodu neuvažují o půjčovna dodávek v Kanton Grand-Bourg. Kvůli tomu je skupina nucena rozdělit se na dvě části a překonávat vzdálenosti odděleně. Při pronájmu dvou a více aut navíc musíte utratit výrazně více paliva a to jsou další náklady.

  Pronájmem mikrobusu Kanton Grand-Bourg můžete překonat jakoukoli vzdálenost rychleji a pohodlněji. Místo půjčování dvou aut se celý váš tým vejde do jednoho. Nebudete muset natankovat dvě auta a nebudete zodpovědní za dvě auta. Minivan vám poskytne maximální pohodlí a komfort pohybu. Díky tomuto typu vozu se můžete rychle, levně a výhodně dostat do jakéhokoli požadovaného bodu.

  Jaké jsou výhody půjčovna dodávek Kanton Grand-Bourg?

  Není divu, že se minivanům říká rodinná auta, protože jsou určeny pro velký počet cestujících. Vozy tohoto typu mají řadu důležitých výhod.

  Velká kapacita cestujících. Pronájem minivanu vám umožní pohybovat se po městě ve velké společnosti, až 9 osob (včetně řidiče). Výlety proto budou co nejpříjemnější, protože co může být lepšího než cestování ve veselé a přátelské společnosti?

  Velké užitečné zatížení. Půjčovna dodávek na Kanton Grand-Bourg je velmi oblíbený u cestovatelů, kteří si do hotelu potřebují vzít velké množství zavazadel. Do tohoto auta se vejdou všechny tašky a kufry, které si s sebou vezmete. Pokud máte malou skupinu, ale hodně kufrů, můžete si domluvit pronájem, abyste odstranili zadní sedadlo a použili je pro zavazadla.

  Úspora paliva. Moderní minivany spotřebují tolik paliva jako průměrný průměrný sedan. Jejich výkon však neutrpí, protože většina vozů této třídy je vybavena přeplňovanými motory. Díky tomu se na místo, které potřebujete, dostanete mnohem levněji než taxíkem.

  Půjčovna dodávek na Kanton Grand-Bourg je tedy skvělým řešením jak pro krátké výlety po městě, tak pro dlouhé výlety za všemi památkami. Výběrem minivanu získáte neomezené možnosti pro skupinové výlety.

  Kanton Grand-Bourg Dodavatelé Aut

  8.7

  Vynikající
  Na základě 25+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.5

  Čistota

  8.8

  Servis na recepci

  8.8

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.2

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.2
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Odpovědnost třetí strany za škodu Odmítnutí krádeže (TW) Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 43,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kanton Grand-Bourg
  EUROPCAR půjčovna aut poblíž Kanton Grand-Bourg
  EUROPCAR Pointe A Pitre Letiště48.37 km/30.06 mi
  Adresa: AEROPORT POLE CARAIBES ZONE LOCATION DE VOITURE, POINTE A PITRE, 97139
  Telefon: 590 590 931815
  • Pondělí
   07:00-20:00
  • Úterý
   07:00-20:00
  • Středa
   07:00-20:00
  • Čtvrtek
   07:00-20:00
  • Pátek
   07:00-20:00
  • Sobota
   07:00-20:00
  • Neděle
   07:00-20:00
  EUROPCAR Pointe A Pitre Port De Bergevin45.84 km/28.48 mi
  Adresa: AEROPORT POLE CARAIBES ZONE LOCATION DE VOITURE, POINTE A PITRE, 97139
  Telefon: 590 590 931815
  Otevírací doba není k dispozici

  8.6

  Vynikající
  Na základě 100+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.0

  Čistota

  9.2

  Servis na recepci

  8.3

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.5

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.0
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 43,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kanton Grand-Bourg
  SIXT půjčovna aut poblíž Kanton Grand-Bourg
  SIXT Pointe A Pitre Letiště48.37 km/30.06 mi
  Adresa: Morne Mamiel, Les Abymes, 97139
  Telefon: +590-590919154
  • Pondělí
   07:30-21:30
  • Úterý
   07:30-21:30
  • Středa
   07:30-21:30
  • Čtvrtek
   07:30-21:30
  • Pátek
   07:30-21:30
  • Sobota
   07:30-21:30
  • Neděle
   13:30-21:30
  SIXT Pointe A Pitre Port De Bergevin45.84 km/28.48 mi
  Adresa: 470 Rue Henri Becquerel, Baie-Mahault, 97122
  Telefon: +590-590919154
  • Pondělí
   07:15-18:00
  • Úterý
   07:15-18:00
  • Středa
   07:15-18:00
  • Čtvrtek
   07:15-18:00
  • Pátek
   07:15-18:00
  • Sobota
   08:00-12:00

  8.9

  Vynikající
  Na základě 50+ hodnocení zákazníků

  Celková hodnota za peníze

  8.4

  Čistota

  9.3

  Servis na recepci

  9.1

  Půjčovna aut proces vydzvyhnutí

  8.6

  Půjčovna aut proces vrácení

  9.2
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Vyzvednutí na letišti
  Pravidla správy paliva: Plná nádrž při převzetí i odevzdání
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Asistenční služba Letištní poplatky Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Havarijní pojištění Zrušení zdarma
  Průměrná čekací doba
  od 38,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kanton Grand-Bourg
  FLIZZR půjčovna aut poblíž Kanton Grand-Bourg
  FLIZZR Pointe A Pitre Letiště48.37 km/30.06 mi
  Adresa: Morne Mamiel, Les Abymes, Les Abymes, 97139
  Telefon: +590-590919154
  • Pondělí
   07:30-21:30
  • Úterý
   07:30-21:30
  • Středa
   07:30-21:30
  • Čtvrtek
   07:30-21:30
  • Pátek
   07:30-21:30
  • Sobota
   07:30-21:30
  • Neděle
   13:30-21:30
  FLIZZR Pointe A Pitre Port De Bergevin45.84 km/28.48 mi
  Adresa: Morne Mamiel, Les Abymes, Les Abymes, 97139
  Telefon: +590-590919154
  Otevírací doba není k dispozici
  Karty akceptované při vyzvednutí: Pouze kreditní kartou
  Druh vyzvednutí: Není specifikováno
  Pravidla správy paliva: Fully Charged
  Počet kilometrů:Neomezený počet kilometrů
  Speciální nabídka: Zvláštní sleva Předregistrace je k dispozici
  Havarijní pojištění Odmítnutí krádeže (TW) Odpovědnost třetí strany za škodu Zrušení zdarma
  od 62,00 US$/den
  Půjčovna aut v okolí Kanton Grand-Bourg
  GREEN MOTION půjčovna aut poblíž Kanton Grand-Bourg
  GREEN MOTION Pointe A Pitre Letiště48.37 km/30.06 mi
  Adresa: Pointe a Pitre Le Raizet Airport, Aiport Parking P2, Les Abymes, 97139
  Telefon: 00590 690 640 320
  • Pondělí
   08:00-11:5914:00-16:59
  • Úterý
   08:00-11:5914:00-16:59
  • Středa
   08:00-11:5914:00-16:59
  • Čtvrtek
   08:00-11:5914:00-16:59
  • Pátek
   08:00-11:5914:00-16:59
  • Sobota
   09:00-11:59
  GREEN MOTION Pointe A Pitre Port De Bergevin45.84 km/28.48 mi
  Adresa: Pointe a Pitre Le Raizet Airport, Aiport Parking P2, Les Abymes, 97139
  Telefon: 00590 690 640 320
  Otevírací doba není k dispozici

  Mapa kanceláří v okolí Kanton Grand-Bourg Dodávek pronájem

  Dodávek půjčovna poblíž Kanton Grand-Bourg

  Máte zájem o pronájem dodávky Kanton Grand-Bourg, ale nechcete trávit čas hledáním toho správného auta? Náš agregátor vám pomůže! S pomocí naší služby můžete najít nejlepší minibus pro vaši cestu. Nabízíme nejlepší půjčovny dodávek na Kanton Grand-Bourg.

  Půjčovna aut na nedalekých letištích

  Půjčovna aut v nejbližších městech

  Půjčovna aut v přístavu

  Půjčovna aut v nejbližších Kanton Grand-Bourg

  Proč si půjčit auto BOCUBO

  10%
  5%
  15%
  Šetřete čas, ušetříte peníze!
  Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Kanton Grand-Bourg. Získejte levné ceny pro Dodávek půjčovna aut