Pod 25 Car Rental Shannon Letiště
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

Pod 25 Car Rental Shannon Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Shannon Letiště (SNN), Irsko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Pod 25 půjčovna aut v Shannon Letiště

CARHIRE v Shannon Letiště
CARHIRE
CARHIRE
8.3
/10
Vynikající
7.6
/10
Celková hodnota za peníze
8.6
/10
Čistota
8.5
/10
Servis na recepci
8.1
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.5
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 10000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Shannon Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  CARHIRE je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Shannon Letiště s průměrným skóre 8.3/10, založená na 10000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z CARHIRE je třída Volkswagen Up z Mini za cenu 17,95 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Shannon Letiště je Kompaktní s cenami od CARHIRE od 23,34 US$ za den pro Ford Focus.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Irsko, což je Ekonomika, nejlevnější auto z CARHIRE v Shannon Letiště je Volkswagen Polo, cena za 18,51 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Kompaktní v Shannon Letiště poskytlo Easirent Low Cost Car Rental (ohodnoceno 6.5/10 od 500+ zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Ford Focus za 20,12 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika je prezentováno stejným dodavatelem: Easirent Low Cost Car Rental. Vozidlo je Hyundai i20, za cenu 26,18 US$ za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Shannon Letiště je Fiat 500 z Easirent Low Cost Car Rental. Její cena je pouze 17,60 US$ za den. Easirent Low Cost Car Rental bylo přezkoumáno více než 500+ zákazníky s průměrným hodnocením 6.5/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Pod 25 cena půjčovna aut v Shannon Letiště

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Easirent Low Cost Car Rental
Easirent Low Cost Car Rental
od 18 US$ od 26 US$ od 215 US$ od 119 US$
CARHIRE
CARHIRE
od 18 US$ od 19 US$ od 61 US$ od 83 US$ od 81 US$ od 37 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 39 US$ od 26 US$ od 105 US$ od 57 US$ od 77 US$ od 39 US$
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 25 US$ od 26 US$ od 64 US$ od 84 US$ od 51 US$ od 65 US$
Alamo
Alamo
od 22 US$ od 28 US$ od 69 US$ od 82 US$ od 30 US$
Dooley Car Rentals
Dooley Car Rentals
od 32 US$ od 159 US$ od 90 US$
Europcar
Europcar
od 24 US$ od 25 US$ od 130 US$ od 196 US$ od 75 US$ od 37 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 18 US$ od 19 US$ od 244 US$ od 122 US$ od 47 US$
Enterprise
Enterprise
od 26 US$ od 26 US$ od 143 US$ od 117 US$ od 81 US$ od 39 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 26 US$ od 153 US$ od 229 US$ od 81 US$ od 35 US$
Payless Car Rental
Payless Car Rental
od 18 US$ od 19 US$ od 186 US$ od 122 US$ od 47 US$
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 67 US$ od 68 US$ od 141 US$ od 133 US$ od 91 US$
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 22 US$ od 22 US$ od 39 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 20 US$ od 20 US$ od 105 US$ od 62 US$ od 66 US$ od 30 US$
Flizzr
Flizzr
od 19 US$

Pod 25 pujčovna aut blízko Shannon Letiště

Pod 25 půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Shannon Letiště

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Shannon Letiště. Získejte levné ceny pro Pod 25 půjčovna aut