ALAMO Hod Hasharon
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

ALAMO Hod Hasharon

Nejlepší půjčovny aut v Hod Hasharon, Izrael. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

ALAMO Hod Hasharon

ALAMO půjčovna aut v Hod Hasharon

ALAMO v Hod Hasharon
ALAMO
ALAMO
8.4
/10
Vynikající
8.7
/10
Celková hodnota za peníze
9.3
/10
Čistota
7.2
/10
Servis na recepci
7.5
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
9.1
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 5+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Hod Hasharon

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Alamo v Hod Hasharon hodnotilo 5+ zákaznku se skóre 8.4/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Alamo v Hod Hasharon je třída Chevrolet Spark Mini. Její cena je pouze 34,14 € za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Ekonomika v Izrael. Nejlevnější Ekonomika vůz z Alamo v Hod Hasharon předkládá Kia Picanto za 37,36 € za den.

  Dollar-Thrifty je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Hod Hasharon s průměrným skóre 6.9/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Dollar-Thrifty je třída Smart Fortwo z Mini za cenu 19,69 € za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Izrael, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Dollar-Thrifty v Hod Hasharon je Kia Picanto, cena za 20,84 € za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Nissan Micra. Jeho cena začíná od 9,67 € za den od společnosti Budget Car Rental, která je průměrným skóre skóre 6.4/10, založená na 250+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Hod Hasharon je Hyundai i10 z AVIS Car Rental. Její cena je pouze 6,42 € za den. AVIS Car Rental bylo přezkoumáno více než 50+ zákazníky s průměrným hodnocením 5.6/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o ALAMO v Hod Hasharon

ALAMO
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Alamo
Adresa: 1 Ha'banim St, Terminal 3 , Tel Aviv , 70100
Telefon: 00972 39773400
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 8.4/10, který je Vynikající

ALAMO cena půjčovna aut v Tel Aviv Letiště Ben Gurion (TLV)

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Alamo
Alamo
od 36 € od 40 € od 59 €
Dollar
Dollar
od 16 € od 16 €
Thrifty
Thrifty
od 30 € od 25 € od 41 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 24 € od 25 € od 77 € od 108 € od 85 € od 101 €
Europcar
Europcar
od 22 € od 26 € od 105 € od 130 € od 52 € od 49 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 26 € od 30 € od 167 € od 76 € od 43 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 34 € od 34 € od 84 € od 54 €
SIXT Shlomo
SIXT Shlomo
od 29 € od 24 € od 187 € od 85 € od 84 €
Cal-Auto
Cal-Auto
od 27 € od 28 € od 61 € od 79 €
Dollar-Thrifty
Dollar-Thrifty
od 37 € od 40 € od 161 € od 94 € od 90 €
Enterprise
Enterprise
od 25 € od 26 € od 188 € od 117 € od 63 €
International Supplier
International Supplier
od 34 € od 32 € od 122 € od 226 € od 72 €
Alamo
Alamo
od 34 € od 37 €

ALAMO pujčovna aut blízko Hod Hasharon

ALAMO půjčovna aut na letištích v okolí

ALAMO půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Hod Hasharon

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

 • Ramla 25.73 km / 15.99 mi

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Hod Hasharon. Získejte levné ceny pro ALAMO půjčovna aut