Dodávek Půjčovna Aut Pisa Train Station

10
00
10
00
Dodávek Půjčovna Aut Pisa Train Station

Dodávek Půjčovna Aut Pisa Train Station

Nejlepší půjčovny aut v Pisa Train Station, Itálie. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčovna Dodávek Pisa Train Station

EUROPCAR v Pisa Train Station
EUROPCAR
EUROPCAR
7.5
/10
Velmi dobře
7.1
/10
Celková hodnota za peníze
8.2
/10
Čistota
7.3
/10
Servis na recepci
7
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 2000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Pisa Train Station

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Dodávek automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Pisa Train Station. Nejlevnější vozidlo Dodávek představuje Citroen C4 Picasso z Europcar v Pisa Train Station. Jeho cena začíná od 113,44 € za den.

  Chcete-li pronajmout vůz Dodávek od nejvýše hodnoceného prodejce v Pisa Train Station, měli byste věnovat pozornost Europcar. Tento dodavatel autopůjčovny byl hodnocen 2000+ zákazníky s průměrným skóre 7.5/10. Dodávek voz z Europcar v Pisa Train Station za nejnižší možnou cenu je Citroen C4 Picasso. Bude vám to stát asi 113,44 € za den.

  Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Pisa Train Station s průměrným skóre 7.5/10, založená na 2000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Europcar je třída Citroen C1 z Mini za cenu 39,79 € za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Pisa Train Station je Kompaktní s cenami od Europcar od 71,27 € za den pro Peugeot 308.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Itálie, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Europcar v Pisa Train Station je Fiat Panda, cena za 40,98 € za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Pisa Train Station je Citroen C1 z Europcar. Její cena je pouze 39,79 € za den. Europcar bylo přezkoumáno více než 2000+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.5/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Dodávek pujčovna aut blízko Pisa Train Station

Dodávek půjčovna aut na letištích v okolí

Dodávek půjčovna aut na vlakových stanicích

Dodávek půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Pisa Train Station

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

 • Pisa 0.14 km / 0.09 mi
 • Lucca 16.84 km / 10.47 mi

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Pisa Train Station. Získejte levné ceny pro Dodávek půjčovna aut