Dodávka Půjčovna Curepipe
10
00
10
00
Dodávka Půjčovna Curepipe

Dodávka Půjčovna Curepipe

Nejlepší půjčovny aut v Curepipe, Mauricius. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Dodávka půjčovna aut v Curepipe

HERTZ v Curepipe
HERTZ
HERTZ
7.8
/10
Velmi dobře
7.3
/10
Celková hodnota za peníze
6.9
/10
Čistota
8.4
/10
Servis na recepci
7.6
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.7
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 50+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Curepipe

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Dodávka automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Curepipe. Nejlevnější vozidlo Dodávka představuje Suzuki Ertiga z Pingouin-Car v Curepipe. Jeho cena začíná od 60,60 US$ za den.

  Chcete-li pronajmout vůz Dodávka od nejvýše hodnoceného prodejce v Curepipe, měli byste věnovat pozornost Hertz Car Hire. Tento dodavatel autopůjčovny byl hodnocen 50+ zákazníky s průměrným skóre 7.8/10. Dodávka voz z Hertz Car Hire v Curepipe za nejnižší možnou cenu je Nissan NV200. Bude vám to stát asi 77,74 US$ za den.

  Hertz Car Hire je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Curepipe s průměrným skóre 7.8/10, založená na 50+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Hertz Car Hire je třída Suzuki Alto z Mini za cenu 42,35 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Mauricius, což je Mini, nejlevnější auto z Hertz Car Hire v Curepipe je Suzuki Alto, cena za 42,35 US$ za den.

  Mezi Mini je nejoblíbenější model Suzuki Celerio. Jeho cena začíná od 31,69 US$ za den od společnosti Royal-Car-Rental, která je průměrným skóre skóre 0/10, založená na + hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Curepipe je Hyundai i10 z OLA Mauritius . Její cena je pouze 28,62 US$ za den. OLA Mauritius bylo přezkoumáno více než 100+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.6/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Dodávka cena půjčovna aut v Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport (MRU)

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Konvertibilní
Konvertibilní
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Pingouin-Car
Pingouin-Car
od 33 US$ od 40 US$ od 108 US$ od 61 US$ od 67 US$
Mauriconnect-Car-Rental
Mauriconnect-Car-Rental
od 32 US$ od 32 US$ od 62 US$
Pingouin-Cars
Pingouin-Cars
od 35 US$ od 40 US$ od 63 US$ od 71 US$
Royal-Car-Rental
Royal-Car-Rental
od 32 US$ od 33 US$ od 127 US$ od 66 US$
First Car Rental
First Car Rental
od 46 US$ od 46 US$ od 107 US$ od 257 US$ od 69 US$ od 107 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 50 US$ od 96 US$ od 71 US$ od 112 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 49 US$ od 52 US$ od 60 US$ od 91 US$
Surprice
Surprice
od 66 US$ od 77 US$ od 92 US$
Europcar
Europcar
od 49 US$ od 62 US$ od 140 US$ od 121 US$ od 136 US$ od 132 US$
OLA Mauritius
OLA Mauritius
od 29 US$ od 38 US$ od 135 US$
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 44 US$ od 49 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 44 US$ od 51 US$
International Supplier
International Supplier
od 55 US$ od 61 US$
Green-Motion
Green-Motion
od 65 US$ od 56 US$ od 171 US$
Morisoleil-Car-Rental
Morisoleil-Car-Rental
od 29 US$ od 36 US$
Thrifty
Thrifty
od 50 US$ od 53 US$

Dodávka pujčovna aut blízko Curepipe

Dodávka půjčovna aut na letištích v okolí

Dodávka půjčovna aut na nejbližších městech

Dodávka půjčovna aut v přístave

Půjčovna aut v okolí Curepipe

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Curepipe. Získejte levné ceny pro Dodávka půjčovna aut