AVIS Port Of Spain Downtown
10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

AVIS Port Of Spain Downtown

Nejlepší půjčovny aut v Port Of Spain Downtown (POS), Trinidad a Tobago. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

AVIS Port Of Spain Downtown

AVIS půjčovna aut v Port Of Spain Downtown

Tipy na pronájem auta v Port Of Spain Downtown

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti AVIS Car Rental v Port Of Spain Downtown hodnotilo + zákaznku se skóre 0/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut AVIS Car Rental v Port Of Spain Downtown je třída Nissan Tiida Kompaktní. Její cena je pouze 65,77 € za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Kompaktní v Trinidad a Tobago. Nejlevnější Kompaktní vůz z AVIS Car Rental v Port Of Spain Downtown předkládá Nissan Tiida za 65,77 € za den.

  Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Port Of Spain Downtown s průměrným skóre 6.5/10, založená na 25+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Europcar je třída Nissan Tiida z Kompaktní za cenu 42,79 € za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Port Of Spain Downtown je Střední s cenami od Europcar od 50,20 € za den pro Mitsubishi Lancer.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Trinidad a Tobago, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Europcar v Port Of Spain Downtown je Nissan Tiida, cena za 42,79 € za den.

  Nejlevnější vozidlo Střední v Port Of Spain Downtown poskytlo Alamo (ohodnoceno 0/10 od + zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Hyundai Elantra za 47,72 € za den.

  Nejlevnější vozidlo Kompaktní je prezentováno stejným dodavatelem: Alamo. Vozidlo je Hyundai Accent, za cenu 43,21 € za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Port Of Spain Downtown je Chevrolet Spark z SIXT Rent A Car. Její cena je pouze 34,31 € za den. SIXT Rent A Car nebyli naši zákazníci ještě přehodnoceni, buďte první, kdo to udělali!

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o AVIS v Port Of Spain Downtown

AVIS
Informace a kontakty
Jméno společnosti: AVIS Car Rental
Adresa: Piarco International Dr, Piarco
Telefon: (1) 868-669-0905
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.

AVIS cena půjčovna aut v Port Of Spain Downtown

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 66 € od 95 € od 89 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 34 € od 62 € od 74 €
Alamo
Alamo
od 42 € od 101 € od 86 € od 60 €
Europcar
Europcar
od 45 € od 77 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 56 € od 91 €

AVIS pujčovna aut blízko Port Of Spain Downtown

AVIS půjčovna aut na nejbližších městech

AVIS půjčovna aut v přístave

Půjčovna aut v okolí Port Of Spain Downtown

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Port Of Spain Downtown. Získejte levné ceny pro AVIS půjčovna aut