AVIS Port Of Spain Downtown
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

AVIS Port Of Spain Downtown

Najlepszy wynajem samochodów w Port Of Spain Downtown (POS), Trynidad i Tobago. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

AVIS Port Of Spain Downtown

AVIS - wypożyczalnia samochodów, Port Of Spain Downtown

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Port Of Spain Downtown

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów AVIS Car Rental w Port Of Spain Downtown dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni AVIS Car Rental w Port Of Spain Downtown jest samochód w kategorii Kompatkowy, Nissan Tiida. Cena wynajmu to tylko 65,23 € za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Kompatkowy w Trynidad i Tobago. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Kompatkowy z AVIS Car Rental w Port Of Spain Downtown jest Nissan Tiida za 65,23 € dziennie.

  Europcar jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Port Of Spain Downtown z oceną średnią na poziomie 6.5/10, opartą na ponad 25+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Europcar w klasie Kompatkowy jest Nissan Tiida za 42,43 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Port Of Spain Downtown jest Sedan (Intermediate) z cenami wynajmu od Europcar, począwszy od 49,79 € dziennie za Mitsubishi Lancer.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Trynidad i Tobago jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z Europcar w Port Of Spain Downtown to Nissan Tiida, wynajmowana na 42,43 € dziennie.

  Najtańszy samochód Sedan (Intermediate) w Port Of Spain Downtown dostarczony przez Alamo (oceniony na 0/10 na + klientów), a najtańszym samochodem widzianym w grupie od sprzedawcy jest Hyundai Elantra wyceniona na 47,33 € dziennie.

  Najtańszy samochód Kompatkowy oferuje wypożyczalnia samochodów: Alamo. Samochód Hyundai Accent, jest wynajmowany od 42,85 € dziennie.

  The cheapest car rental in Port Of Spain Downtown is Chevrolet Spark from SIXT Rent A Car. Its price is only 34,03 € per day. SIXT Rent A Car was not reviewed by our customers yet, be the first to do it!

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o AVIS, Port Of Spain Downtown

AVIS
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : AVIS Car Rental
Adres : Piarco International Dr, Piarco
Telefon : (1) 868-669-0905
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.

AVIS - ceny wynajmu, Port Of Spain Downtown

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Van
Van
SUV
SUV
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 65 € od 95 € od 88 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 34 € od 62 € od 73 €
Alamo
Alamo
od 42 € od 100 € od 85 € od 60 €
Europcar
Europcar
od 44 € od 76 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 55 € od 90 €

AVIS - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu AVIS w pobliskich miastach

Najbardziej popularny wynajem samochodu AVIS w pobliskich portach morskich

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Port Of Spain Downtown

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Port Of Spain Downtown. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów AVIS