EUROPCAR Letiště Londýn Gatwick

10
00
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

EUROPCAR Letiště Londýn Gatwick

Nejlepší půjčovny aut v Letiště Londýn Gatwick (LGW), Velká Británie. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

EUROPCAR Letiště Londýn Gatwick

Půjčovna EUROPCAR Letiště Londýn Gatwick

EUROPCAR v Letiště Londýn Gatwick
EUROPCAR
EUROPCAR
7.6
/10
Velmi dobře
7
/10
Celková hodnota za peníze
8.5
/10
Čistota
7.7
/10
Servis na recepci
6.7
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.4
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 10000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Letiště Londýn Gatwick

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Europcar v Letiště Londýn Gatwick hodnotilo 10000+ zákaznku se skóre 7.6/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Europcar v Letiště Londýn Gatwick je třída Fiat 500 Mini. Její cena je pouze 27,51 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Kompaktní v Velká Británie. Nejlevnější Kompaktní vůz z Europcar v Letiště Londýn Gatwick předkládá Fiat 500L za 29,38 US$ za den.

  National je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Letiště Londýn Gatwick s průměrným skóre 9/10, založená na 100+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z National je třída Chevrolet Spark z Mini za cenu 58,94 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Velká Británie, což je Kompaktní, nejlevnější auto z National v Letiště Londýn Gatwick je Ford Focus, cena za 104,20 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Kompaktní představuje Easirent Low Cost Car Rental (ohodnoceno 5.2/10 od 10000+ zákazníků). Vozidlo je Ford Focus, za cenu 31,73 US$ za den.

  Mezi Kompaktní je nejoblíbenější model Ford Focus. Jeho cena začíná od 15,26 US$ za den od společnosti Green-Motion, která je průměrným skóre skóre 5.5/10, založená na 10000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Letiště Londýn Gatwick je Hyundai i10 z Green-Motion. Její cena je pouze 14,16 US$ za den. Green-Motion bylo přezkoumáno více než 10000+ zákazníky s průměrným hodnocením 5.5/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o EUROPCAR v Letiště Londýn Gatwick

EUROPCAR
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Europcar
Adresa: London Gatwick South Terminal LONDON GATWICK AIRPORT, GATWICK, RH6 0NP
Telefon: 44 0371 3843408
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 7.6/10, který je Velmi dobře

EUROPCAR pujčovna aut blízko Letiště Londýn Gatwick

EUROPCAR půjčovna aut na letištích v okolí

EUROPCAR půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Letiště Londýn Gatwick

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Letiště Londýn Gatwick. Získejte levné ceny pro EUROPCAR půjčovna aut