INTERRENT Mezinárodní Letiště Newcastle

4
Říj
st
2023
10
00
11
Říj
st
2023
10
00
BOCUBO Půjčovna Aut

INTERRENT Mezinárodní Letiště Newcastle

Nejlepší půjčovny aut v Mezinárodní Letiště Newcastle (NCL), Velká Británie. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

INTERRENT Mezinárodní Letiště Newcastle

Půjčovna INTERRENT INTERRENT Mezinárodní Letiště Newcastle

INTERRENT v INTERRENT Mezinárodní Letiště Newcastle
INTERRENT
INTERRENT
8
/10
Velmi dobře
7.9
/10
Celková hodnota za peníze
8.9
/10
Čistota
7.8
/10
Servis na recepci
7.5
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
7.8
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 5000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Mezinárodní Letiště Newcastle

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti InterRent v Mezinárodní Letiště Newcastle hodnotilo 5000+ zákaznku se skóre 8/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut InterRent v Mezinárodní Letiště Newcastle je třída Hyundai i10 Mini. Její cena je pouze 17,41 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třídy Ekonomika v Mezinárodní Letiště Newcastle. Nejlevnějším Ekonomika vozem od InterRent v Mezinárodní Letiště Newcastle je Hyundai i20 za 19,23 US$ za den.

  Enterprise je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Mezinárodní Letiště Newcastle s průměrným skóre 9/10, založená na 1000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Enterprise je třída Ford Focus z Kompaktní za cenu 34,92 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Mezinárodní Letiště Newcastle je Ekonomika s cenami od Enterprise od 46,47 US$ za den pro Opel Corsa.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Velká Británie, což je Střední, nejlevnější auto z Enterprise v Mezinárodní Letiště Newcastle je Skoda Octavia, cena za 46,94 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika v Mezinárodní Letiště Newcastle poskytlo Budget Car Rental (ohodnoceno 8.4/10 od 2000+ zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Opel Corsa za 18,27 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Střední je prezentováno stejným dodavatelem: Budget Car Rental. Vozidlo je Hyundai i30 Estate, za cenu 39,27 US$ za den.

  Pokud jde o nejoblíbenějšího prodejce v Velká Británie, jmenuje se Hertz Car Hire (průměrné skóre 8.1/10 hodnoceno 10000+ zákazníky). Nejlevnějším vozem Ekonomika v Mezinárodní Letiště Newcastle je Opel Corsa, s cenami od 26,30 US$ za den.

  Mezi Střední je nejoblíbenější model Skoda Octavia. Jeho cena začíná od 37,03 US$ za den od společnosti Hertz Car Hire, která je průměrným skóre skóre 8.1/10, založená na 10000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Mezinárodní Letiště Newcastle je Hyundai i10 z InterRent. Její cena je pouze 17,41 US$ za den. InterRent bylo přezkoumáno více než 5000+ zákazníky s průměrným hodnocením 8/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Oblíbené skupiny aut

Cheapest cars in Mezinárodní Letiště Newcastle

Cheapest cars
Hyundai i10 Mini
interrent
Car rental Mezinárodní Letiště Newcastle Hyundai i10
4 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
17,41 US$ /day
Hyundai i20 Úsporné vozidlo
interrent
Car rental Mezinárodní Letiště Newcastle Hyundai i20
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
19,23 US$ /day
Hyundai i30 Kompaktní
interrent
Car rental Mezinárodní Letiště Newcastle Hyundai i30
5 Places | 3 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
35,27 US$ /day
Opel Mokka SUV
interrent
Car rental Mezinárodní Letiště Newcastle Opel Mokka
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
44,75 US$ /day

Compact car rental at Mezinárodní Letiště Newcastle

Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.
Hyundai i30 Kompaktní
interrent
Car rental Mezinárodní Letiště Newcastle Hyundai i30
5 Places | 3 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
35,27 US$ /day

Economy car rental at Mezinárodní Letiště Newcastle

Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money
Hyundai i20 Úsporné vozidlo
interrent
Car rental Mezinárodní Letiště Newcastle Hyundai i20
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
19,23 US$ /day

Mini car rental at Mezinárodní Letiště Newcastle

Mini cars are a class of cars that enjoys the greatest popularity in people traveling alone or a pair. The class mini is the most economical and small cars consumable little fuel, they are conveniently moving on the narrow streets. Rent a mini car the cheapest option, but do not forget that much luggage will not fit into it.
Hyundai i10 Mini
interrent
Car rental Mezinárodní Letiště Newcastle Hyundai i10
4 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
17,41 US$ /day

SUV rental at Mezinárodní Letiště Newcastle

The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.
Opel Mokka SUV
interrent
Car rental Mezinárodní Letiště Newcastle Opel Mokka
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
44,75 US$ /day

Informace o INTERRENT v INTERRENT Mezinárodní Letiště Newcastle

INTERRENT
Informace a kontakty
Jméno společnosti: InterRent
Adresa: Terminal Building, Newcastle Apt, Newcastle Upon Tyne, NE13 8BZ
Telefon: 0044 371 3843411
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 8/10, který je Velmi dobře

INTERRENT pujčovna aut blízko INTERRENT Mezinárodní Letiště Newcastle

INTERRENT půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí INTERRENT Mezinárodní Letiště Newcastle

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut na vlakových nádražích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto BOCUBO

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v INTERRENT Mezinárodní Letiště Newcastle. Získejte levné ceny pro INTERRENT půjčovna aut