BUDGET Amstetten
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

BUDGET Amstetten

Najlepszy wynajem samochodów w Amstetten, Austria. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

BUDGET Amstetten

BUDGET - wypożyczalnia samochodów, Amstetten

BUDGET w Amstetten
BUDGET
BUDGET
7.1
/10
Bardzo Dobrze
6.9
/10
Końcowa cena wynajmu
8
/10
Czystość
6.9
/10
Obsługa w wypożyczalni
6.8
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
7
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 1000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Amstetten

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 1000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Budget Car Rental w Amstetten dało rating na poziomie 7.1/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Budget Car Rental w Amstetten jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Nissan Micra. Cena wynajmu to tylko 53,30 € za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Kompatkowy w Austria. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Kompatkowy z Budget Car Rental w Amstetten jest Volkswagen Golf za 58,67 € dziennie.

  AVIS Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Amstetten z oceną średnią na poziomie 8.3/10, opartą na ponad 100+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z AVIS Car Rental w klasie Ekonomiczny jest Opel Corsa za 78,21 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Austria jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z AVIS Car Rental w Amstetten to Seat Leon, wynajmowana na 86,02 € dziennie.

  Wśród Kompatkowy, najpopularniejszym modelem jest Fiat Tipo. Cena wynajmu zaczyna się od 75,10 € dziennie od Europcar, którego średnia ocena to 7.3/10, na podstawie 1000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Amstetten is Suzuki Swift from MegaDrive. Its price is only 44,15 € per day. MegaDrive was reviewed by 1000+ customers with a rating average score of 7.1/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o BUDGET, Amstetten

BUDGET
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Budget Car Rental
Adres : Dauphinestrasse 226, Linz, 4030
Telefon : +43(0)732 774776
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.
Ocena : 7.1/10, Który jest Bardzo Dobrze

BUDGET - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu BUDGET w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Amstetten

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

 • Linz 47.98 km / 29.82 mi

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Amstetten. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów BUDGET