Luksus Wypożyczalnia Samochodów Vaasa, Lotnisko
10
00
10
00
Luksus Wypożyczalnia Samochodów Vaasa, Lotnisko

Luksus Wypożyczalnia Samochodów Vaasa, Lotnisko

Najlepszy wynajem samochodów w Vaasa, Lotnisko (VAA), Finlandia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Luksus - wypożyczalnia samochodów, Vaasa, Lotnisko

SIXT w Vaasa, Lotnisko
SIXT
SIXT
8.6
/10
Wspaniale
7.7
/10
Końcowa cena wynajmu
8.9
/10
Czystość
8.7
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.4
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
9
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 250+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Vaasa, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Samochody Luksus są bardzo często rezerwowane przez naszych klientów w Vaasa, Lotnisko. Najtańszy samochód marki Luksus to Mercedes E Class oferowana przez SIXT Rent A Car w Vaasa, Lotnisko. Jego cena zaczyna się od 202,97 € za dzień.

  Jeśli chcesz wynająć samochód Luksus od najlepiej ocenianej wypozyczalni samochodów w Vaasa, Lotnisko, zwróć uwagę na SIXT Rent A Car. Wypożyczalnia samochodów została oceniona przez 250+ klientów, uzyskując średnią ocenę 8.6/10. Samochód Luksus z SIXT Rent A Car w Vaasa, Lotnisko o najniższej możliwej cenie to Mercedes E Class. Będzie Cię to kosztować około 202,97 € dziennie.

  SIXT Rent A Car jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Vaasa, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 8.6/10, opartą na ponad 250+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z SIXT Rent A Car w klasie Mini jest Skoda Citigo za 63,11 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Vaasa, Lotnisko jest Kompatkowy z cenami wynajmu od SIXT Rent A Car, począwszy od 79,75 € dziennie za Ford Focus.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Finlandia jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z SIXT Rent A Car w Vaasa, Lotnisko to Ford Fiesta, wynajmowana na 70,13 € dziennie.

  Najtańszy samochód Kompatkowy w Vaasa, Lotnisko dostarczony przez AVIS Car Rental (oceniony na 0/10 na + klientów), a najtańszym samochodem widzianym w grupie od sprzedawcy jest Volkswagen Golf wyceniona na 49,38 € dziennie.

  Najtańszy samochód Ekonomiczny oferuje wypożyczalnia samochodów: AVIS Car Rental. Samochód Volkswagen Polo, jest wynajmowany od 46,32 € dziennie.

  Najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów Finlandia to Scandia Rent (średnia ocena 7.8/10 oceniona przez 250+ klientów). Najtańszy samochód Kompatkowy w Vaasa, Lotnisko to Ford Focus, z cenami wynajmu zaczynającymi się od 65,45 € dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Volkswagen Polo. Cena wynajmu zaczyna się od 57,00 € dziennie od Scandia Rent, którego średnia ocena to 7.8/10, na podstawie 250+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Vaasa, Lotnisko is Skoda Fabia from Budget Car Rental. Its price is only 45,33 € per day. Budget Car Rental was reviewed by 500+ customers with a rating average score of 8.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Luksus - ceny wynajmu, Vaasa, Lotnisko

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 63 € od 70 € od 160 € od 203 € od 254 € od 157 € od 202 €
Scandia Rent
Scandia Rent
od 50 € od 57 € od 85 € od 146 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 45 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 46 €

Luksus - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu Luksus w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Vaasa, Lotnisko

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

 • Vaasa 9.25 km / 5.75 mi

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Vaasa, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Luksus