DOOLEY Shannon, Lotnisko
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

DOOLEY Shannon, Lotnisko

Najlepszy wynajem samochodów w Shannon, Lotnisko (SNN), Irlandia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

DOOLEY Shannon, Lotnisko

DOOLEY - wypożyczalnia samochodów, Shannon, Lotnisko

DOOLEY w Shannon, Lotnisko
DOOLEY
DOOLEY
6.5
/10
Dobrze
6.2
/10
Końcowa cena wynajmu
7.1
/10
Czystość
6.2
/10
Obsługa w wypożyczalni
5.6
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
7.3
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 2000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Shannon, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 2000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Dooley Car Rentals w Shannon, Lotnisko dało rating na poziomie 6.5/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Dooley Car Rentals w Shannon, Lotnisko jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Volkswagen Polo. Cena wynajmu to tylko 29,70 € za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Kompatkowy w Shannon, Lotnisko i kategorii Ekonomiczny w Irlandia. Najtańszym samochodem klasy Kompatkowy z Dooley Car Rentals w Shannon, Lotnisko jest Ford Focus za 79,87 € dziennie. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Dooley Car Rentals w Shannon, Lotnisko jest Volkswagen Polo za 29,70 € dziennie.

  CARHIRE jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Shannon, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 8.3/10, opartą na ponad 10000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z CARHIRE w klasie Mini jest Volkswagen Up za 16,63 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Shannon, Lotnisko jest Kompatkowy z cenami wynajmu od CARHIRE, począwszy od 21,63 € dziennie za Ford Focus.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Irlandia jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z CARHIRE w Shannon, Lotnisko to Volkswagen Polo, wynajmowana na 17,15 € dziennie.

  Najtańszy samochód Kompatkowy w Shannon, Lotnisko dostarczony przez Easirent Low Cost Car Rental (oceniony na 6.5/10 na 500+ klientów), a najtańszym samochodem widzianym w grupie od sprzedawcy jest Ford Focus wyceniona na 18,64 € dziennie.

  Najtańszy samochód Ekonomiczny oferuje wypożyczalnia samochodów: Easirent Low Cost Car Rental. Samochód Hyundai i20, jest wynajmowany od 24,26 € dziennie.

  The cheapest car rental in Shannon, Lotnisko is Fiat 500 from Easirent Low Cost Car Rental. Its price is only 16,31 € per day. Easirent Low Cost Car Rental was reviewed by 500+ customers with a rating average score of 6.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o DOOLEY, Shannon, Lotnisko

DOOLEY
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Dooley Car Rentals
Adres : Shannon Airport, Shannon
Telefon : +353 61 471098 /353 61 471819.
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Darmowy autobus z lotniska — Wypożyczalnia zapewnia darmowy transport autobusem do miejsca odbioru samochodu w pobliżu głównego terminala.
Ocena : 6.5/10, Który jest Dobrze

DOOLEY - ceny wynajmu, Shannon, Lotnisko

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Dooley Car Rentals
Dooley Car Rentals
od 30 € od 148 € od 83 €
Easirent Low Cost Car Rental
Easirent Low Cost Car Rental
od 16 € od 24 € od 199 € od 111 €
CARHIRE
CARHIRE
od 17 € od 17 € od 56 € od 77 € od 75 € od 35 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 36 € od 24 € od 98 € od 53 € od 71 € od 36 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 23 € od 24 € od 60 € od 78 € od 47 € od 60 €
Alamo
Alamo
od 20 € od 26 € od 64 € od 76 € od 28 €
Europcar
Europcar
od 22 € od 23 € od 121 € od 181 € od 70 € od 35 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 17 € od 17 € od 226 € od 113 € od 44 €
Enterprise
Enterprise
od 24 € od 24 € od 132 € od 109 € od 75 € od 36 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 24 € od 142 € od 212 € od 75 € od 33 €
Payless Car Rental
Payless Car Rental
od 17 € od 17 € od 172 € od 113 € od 44 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 62 € od 63 € od 131 € od 124 € od 84 €
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 20 € od 21 € od 36 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 18 € od 19 € od 98 € od 58 € od 61 € od 28 €
Flizzr
Flizzr
od 17 €

DOOLEY - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu DOOLEY w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Shannon, Lotnisko

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Shannon, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów DOOLEY