BUDGET Ovda Airport Shuttle To Eilat
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

BUDGET Ovda Airport Shuttle To Eilat

Najlepszy wynajem samochodów w Ovda Airport Shuttle To Eilat (VDA), Izrael. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

BUDGET Ovda Airport Shuttle To Eilat

BUDGET - wypożyczalnia samochodów, Ovda Airport Shuttle To Eilat

BUDGET w Ovda Airport Shuttle To Eilat
BUDGET
BUDGET
6.5
/10
Dobrze
6.9
/10
Końcowa cena wynajmu
6.2
/10
Czystość
6.3
/10
Obsługa w wypożyczalni
6
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
7.2
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 500+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Ovda Airport Shuttle To Eilat

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Budget Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Ovda Airport Shuttle To Eilat z oceną średnią na poziomie 6.5/10, opartą na ponad 500+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Budget Car Rental w klasie Mini jest Hyundai i10 za 17,48 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Izrael jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Budget Car Rental w Ovda Airport Shuttle To Eilat to Nissan Micra, wynajmowana na 18,35 € dziennie.

  The cheapest car rental in Ovda Airport Shuttle To Eilat is Suzuki Alto from Budget Car Rental. Its price is only 17,48 € per day. Budget Car Rental was reviewed by 500+ customers with a rating average score of 6.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o BUDGET, Ovda Airport Shuttle To Eilat

BUDGET
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Budget Car Rental
Adres : Shuttle bus, Eilat, 88000, 88000
Telefon : 039350016
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Transport autobusowy (płatny) — Punkt odbioru samochodów znajduje się w pobliżu głównego terminala lotniska. Szczegóły dotyczące punktu odbioru samochodów możesz uzyskać za pomocą usługi "Hoppa Bus" udostępnionej na lotnisku. Dwie osoby w wieku poniżej 15 lat mogą podróżować za darmo, o ile towarzyszy im dorosła osoba z ważnym biletem.
Ocena : 6.5/10, Który jest Dobrze

BUDGET - ceny wynajmu, Ovda Airport Shuttle To Eilat

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 17 € od 18 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 60 € od 62 € od 102 € od 138 € od 108 € od 114 €
Europcar
Europcar
od 32 € od 33 €

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Ovda Airport Shuttle To Eilat

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Ovda Airport Shuttle To Eilat. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów BUDGET