HERTZ Ramla
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

HERTZ Ramla

Najlepszy wynajem samochodów w Ramla, Izrael. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

HERTZ Ramla

HERTZ - wypożyczalnia samochodów, Ramla

HERTZ w Ramla
HERTZ
HERTZ
6.8
/10
Dobrze
6.8
/10
Końcowa cena wynajmu
7
/10
Czystość
6.7
/10
Obsługa w wypożyczalni
6.3
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
7.4
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 250+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Ramla

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 250 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Hertz Car Hire w Ramla dało rating na poziomie 6.8/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Hertz Car Hire w Ramla jest samochód w kategorii Mini, Suzuki Alto. Cena wynajmu to tylko 19,06 € za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Izrael. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Hertz Car Hire w Ramla jest Hyundai Getz za 20,33 € dziennie.

  Dollar-Thrifty jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Ramla z oceną średnią na poziomie 6.9/10, opartą na ponad 500+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Dollar-Thrifty w klasie Mini jest Suzuki Alto za 19,57 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Izrael jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Dollar-Thrifty w Ramla to Kia Picanto, wynajmowana na 20,71 € dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Nissan Micra. Cena wynajmu zaczyna się od 9,61 € dziennie od Budget Car Rental, którego średnia ocena to 6.4/10, na podstawie 250+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Ramla is Hyundai i10 from AVIS Car Rental. Its price is only 6,38 € per day. AVIS Car Rental was reviewed by 50+ customers with a rating average score of 5.6/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o HERTZ, Ramla

HERTZ
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Hertz Car Hire
Adres : Rogozin Street 4 , Ashdod
Telefon : 972-8-8527779
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.
Ocena : 6.8/10, Który jest Dobrze

HERTZ - ceny wynajmu, Tel Awiw-jafa, Lotnisko Ben Gurion (TLV)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 23 € od 25 € od 77 € od 107 € od 84 € od 100 €
Dollar
Dollar
od 15 € od 16 €
Thrifty
Thrifty
od 30 € od 25 € od 40 €
Europcar
Europcar
od 22 € od 26 € od 104 € od 129 € od 52 € od 49 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 26 € od 30 € od 166 € od 76 € od 43 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 34 € od 34 € od 84 € od 54 €
SIXT Shlomo
SIXT Shlomo
od 29 € od 24 € od 186 € od 85 € od 84 €
Cal-Auto
Cal-Auto
od 27 € od 28 € od 60 € od 79 €
Dollar-Thrifty
Dollar-Thrifty
od 37 € od 40 € od 160 € od 94 € od 89 €
Enterprise
Enterprise
od 25 € od 26 € od 187 € od 117 € od 63 €
International Supplier
International Supplier
od 34 € od 32 € od 121 € od 224 € od 72 €
Alamo
Alamo
od 36 € od 39 € od 58 €
Alamo
Alamo
od 34 € od 37 €

HERTZ - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu HERTZ na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu HERTZ w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Ramla

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Ramla. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów HERTZ