Wypożyczalnia Samochodów Jeju, Lotnisko Międzynarodowe

10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia Samochodów Jeju, Lotnisko Międzynarodowe

Najlepszy wynajem samochodów w Jeju, Lotnisko Międzynarodowe (CJU), Korea (Południowa). Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Wypozyczalnia samochodu w Jeju, Lotnisko Międzynarodowe (CJU), Korea (Południowa)

Najwyżej oceniona wypozyczalnia w Jeju, Lotnisko Międzynarodowe
HERTZ
HERTZ
7.7
/10
Bardzo Dobrze
7.6
/10
Końcowa cena wynajmu
7.3
/10
Czystość
8.3
/10
Obsługa w wypożyczalni
7.8
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
7.5
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 50+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Jeju, Lotnisko Międzynarodowe

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Hertz Car Hire jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Jeju, Lotnisko Międzynarodowe z oceną średnią na poziomie 7.7/10, opartą na ponad 50+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Hertz Car Hire w klasie Ekonomiczny jest Kia Morning za 25,77 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Jeju, Lotnisko Międzynarodowe jest Ekonomiczny z cenami wynajmu od Hertz Car Hire, począwszy od 25,77 € dziennie za Kia Morning.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Korea (Południowa) jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z Hertz Car Hire w Jeju, Lotnisko Międzynarodowe to Hyundai Elantra, wynajmowana na 33,69 € dziennie.

  Wśród Kompatkowy, najpopularniejszym modelem jest Hyundai Elantra. Cena wynajmu zaczyna się od 54,66 € dziennie od AVIS Car Rental, którego średnia ocena to 4.9/10, na podstawie 100+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Jeju, Lotnisko Międzynarodowe is Kia Morning from Hertz Car Hire. Its price is only 25,77 € per day. Hertz Car Hire was reviewed by 50+ customers with a rating average score of 7.7/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Najlepsze wypożyczalnie samochodów w pobliskich lokalizacjach:

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Jeju, Lotnisko Międzynarodowe Wypożyczalnia Samochodów

Hertz Car Hire
7.7
/10
Bardzo Dobrze
Hertz Car Hire
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Jeju, Lotnisko Międzynarodowe
1 lokalizacja: pokaż adres
Hertz Car Hire pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Jeju, Lotnisko Międzynarodowe
HERTZ Jeju, Lotnisko Międzynarodowe (CJU)
Dane kontaktowe :
855 Yongdam 2 Dong, JEJU-DO, Jeju Island, 63115
0647518000
Lotte-Rent-A-Car
7.5
/10
Bardzo Dobrze
Lotte-Rent-A-Car
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Jeju, Lotnisko Międzynarodowe
1 lokalizacja: pokaż adres
Lotte-Rent-A-Car pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Jeju, Lotnisko Międzynarodowe
LOTTE RENT A CAR Jeju, Lotnisko Międzynarodowe (CJU)
Dane kontaktowe :
Yongdami-dong 870-4 , Jeju
064-751-8000
SIXT Rent A Car
6.1
/10
Dobrze
SIXT Rent A Car
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Jeju, Lotnisko Międzynarodowe
1 lokalizacja: pokaż adres
SIXT Rent A Car pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Jeju, Lotnisko Międzynarodowe
SIXT Jeju, Lotnisko Międzynarodowe (CJU)
Dane kontaktowe :
2002 Yongdam 2-dong, Jeju-si, Jeju Island, KOREA
+82-64-8051500
AVIS Car Rental
4.9
/10
Słabo
AVIS Car Rental
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Jeju, Lotnisko Międzynarodowe
1 lokalizacja: pokaż adres
AVIS Car Rental pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Jeju, Lotnisko Międzynarodowe
AVIS Jeju, Lotnisko Międzynarodowe (CJU)
Dane kontaktowe :
2002 Yongdam2 Dong Jeju, Jeju
(82) 647493773
KT KUMHO
KT KUMHO
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Jeju, Lotnisko Międzynarodowe
1 lokalizacja: pokaż adres
KT KUMHO pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Jeju, Lotnisko Międzynarodowe
KT KUMBO Jeju, Lotnisko Międzynarodowe (CJU)
Dane kontaktowe :
855 Yongdam 2-dong - Jeju-si, Jeju-si, Jeju
+82 64-751-8000

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Jeju, Lotnisko Międzynarodowe (CJU). Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów HERTZ, LOTTE RENT A CAR, SIXT, AVIS & KT KUMBO