CARFREE Poznań Lotnisko Ławica

10
paź.
wt.
2023
10
00
17
paź.
wt.
2023
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

CARFREE Poznań Lotnisko Ławica

Najlepszy wynajem samochodów w Poznań Lotnisko Ławica (POZ), Polska. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

CARFREE Poznań Lotnisko Ławica

Wynajem CARFREE CARFREE Poznań Lotnisko Ławica

CARFREE w CARFREE Poznań Lotnisko Ławica
CARFREE
CARFREE
7.1
/10
Bardzo Dobrze
7.1
/10
Końcowa cena wynajmu
7.5
/10
Czystość
6.8
/10
Obsługa w wypożyczalni
6.7
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
7.2
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 50+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Poznań Lotnisko Ławica

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 50 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Carfree w Poznań Lotnisko Ławica dało rating na poziomie 7.1/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Carfree w Poznań Lotnisko Ławica jest samochód w kategorii Mini, Fiat 500. Cena wynajmu to tylko 24,55 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Kompatkowy w Poznań Lotnisko Ławica i kategorii Mini w Polska. Najtańszym samochodem klasy Kompatkowy z Carfree w Poznań Lotnisko Ławica jest Renault Megane za 25,63 USD dziennie. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Mini z Carfree w Poznań Lotnisko Ławica jest Fiat 500 za 24,55 USD dziennie.

  Hertz Car Hire jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Poznań Lotnisko Ławica z oceną średnią na poziomie 9.4/10, opartą na ponad 1000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Hertz Car Hire w klasie Mini jest Kia Picanto za 26,99 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Poznań Lotnisko Ławica jest Kompatkowy z cenami wynajmu od Hertz Car Hire, począwszy od 32,92 USD dziennie za Ford Focus.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Polska jest Mini, najtańszy wynajem samochodu z Hertz Car Hire w Poznań Lotnisko Ławica to Kia Picanto, wynajmowana na 26,99 USD dziennie.

  Najtańszy samochód Kompatkowy w Poznań Lotnisko Ławica dostarczony przez Green-Motion (oceniony na 5.6/10 na 1000+ klientów), a najtańszym samochodem widzianym w grupie od sprzedawcy jest Volkswagen Golf wyceniona na 28,68 USD dziennie.

  Najtańszy samochód Mini oferuje wypożyczalnia samochodów: Green-Motion. Samochód Fiat 500, jest wynajmowany od 26,83 USD dziennie.

  Najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów Polska to Global-Rent-A-Car (średnia ocena 6.4/10 oceniona przez 1000+ klientów). Najtańszy samochód Kompatkowy w Poznań Lotnisko Ławica to Volkswagen Golf, z cenami wynajmu zaczynającymi się od 30,91 USD dziennie.

  Wśród Mini, najpopularniejszym modelem jest Fiat 500. Cena wynajmu zaczyna się od 39,05 USD dziennie od Global-Rent-A-Car, którego średnia ocena to 6.4/10, na podstawie 1000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Poznań Lotnisko Ławica is Toyota Auris from Enterprise. Its price is only 15,73 USD per day. Enterprise was reviewed by 50+ customers with a rating average score of 9.1/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Popularne grupy samochodów

Cheap car rentals Poznań Lotnisko Ławica

Cheapest cars
Fiat 500 Mini
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Fiat 500
4 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
24,55 USD /day
Toyota Aygo Mini
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Toyota Aygo
4 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
32,60 USD /day
Opel Corsa Ekonomiczne
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Opel Corsa
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
33,30 USD /day
Skoda Fabia Ekonomiczne
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Skoda Fabia
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
34,07 USD /day
Ford Focus Kompakt
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Ford Focus
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
41,47 USD /day
Opel Astra Estate Kombi
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Opel Astra Estate
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
42,01 USD /day
Peugeot Partner Cargo Van Van transportowy
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Peugeot Partner Cargo Van
2 Places | 3 Bags
Airport fee
43,22 USD /day
Kia Optima Kombi
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Kia Optima
5 Places | 5 Bags
Air Conditioning
Airport fee
45,46 USD /day
Nissan Qashqai SUV
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Nissan Qashqai
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
47,83 USD /day
Citroen C4 Grand Picasso 7-osobowy minivan
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Citroen C4 Grand Picasso
7 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
48,97 USD /day
Toyota Avensis Średnie
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Toyota Avensis
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Airport fee
53,54 USD /day
Opel Astra Kompakt
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Opel Astra
5 Places | 3 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
54,80 USD /day
Kia Sportage SUV
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Kia Sportage
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
55,83 USD /day
Volkswagen Sharan 7-osobowy minivan
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Volkswagen Sharan
7 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
58,75 USD /day
Volkswagen Passat Normalne
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Volkswagen Passat
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
64,99 USD /day

Compact car rental at Poznań Lotnisko Ławica

Compact cars or class compact cars - renting these cars is well suited for people who need to get to the meeting or just ride around the city. Convenience, maneuverness and quality and comfort - this iso associations when renting a compact car.
Renault Megane Kompakt
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Renault Megane
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
25,63 USD /day
Seat Leon Kompakt
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Seat Leon
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
30,50 USD /day
Volkswagen Golf Kompakt
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Volkswagen Golf
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
38,88 USD /day
Ford Focus Kompakt
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Ford Focus
5 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
41,47 USD /day
Nissan Juke Kompakt
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Nissan Juke
5 Places | 3 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
49,76 USD /day
Opel Astra Kompakt
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Opel Astra
5 Places | 3 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
54,80 USD /day

Economy car rental at Poznań Lotnisko Ławica

Clas Economy is one of the budget versions of rented cars, which can be used for working trips, as well as an alternative to personal transport. It should also be noted that renting a car class economy good solution if you need to get from point A to point B and pay minimum of money
Renault Clio Ekonomiczne
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Renault Clio
5 Places | 2 Bags
Airport fee
28,64 USD /day
Volkswagen Polo Ekonomiczne
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Volkswagen Polo
5 Places | 2 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
32,94 USD /day
Opel Corsa Ekonomiczne
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Opel Corsa
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
33,30 USD /day
Skoda Fabia Ekonomiczne
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Skoda Fabia
5 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
34,07 USD /day

Premium car rental at Poznań Lotnisko Ławica

Premium
Audi A6 Premium
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Audi A6
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
103,82 USD /day
BMW 5 Series Premium
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica BMW 5 Series
5 Places | 3 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
104,16 USD /day
Volvo XC60 Premium
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Volvo XC60
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
114,04 USD /day

Mini car rental at Poznań Lotnisko Ławica

Mini cars are a class of cars that enjoys the greatest popularity in people traveling alone or a pair. The class mini is the most economical and small cars consumable little fuel, they are conveniently moving on the narrow streets. Rent a mini car the cheapest option, but do not forget that much luggage will not fit into it.
Fiat 500 Mini
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Fiat 500
4 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
24,55 USD /day
Toyota Aygo Mini
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Toyota Aygo
4 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
32,60 USD /day

Family (Wagon/Estate) car rental at Poznań Lotnisko Ławica

Estate
Renault Megane Estate Kombi
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Renault Megane Estate
5 Places | 4 Bags
Airport fee
34,29 USD /day
Opel Astra Estate Kombi
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Opel Astra Estate
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
42,01 USD /day
Kia Optima Kombi
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Kia Optima
5 Places | 5 Bags
Air Conditioning
Airport fee
45,46 USD /day
Volkswagen Golf Estate Kombi
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Volkswagen Golf Estate
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
52,08 USD /day
Mazda 6 Estate Kombi
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Mazda 6 Estate
5 Places | 5 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
66,12 USD /day
Volkswagen Passat Estate Kombi
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Volkswagen Passat Estate
5 Places | 5 Bags
Air Conditioning
Airport fee
71,45 USD /day

Intermediate car rental at Poznań Lotnisko Ławica

Intermediate cars are hundred travelers who move around tourist routes in small provincial cities or their route passes through the narrow streets where the big car will pass with difficulty. The class of a medium-rod car is suitable for traveling a few people with the sky baggage
Volkswagen Jetta Średnie
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Volkswagen Jetta
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
45,48 USD /day
Toyota Avensis Średnie
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Toyota Avensis
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Airport fee
53,54 USD /day
Hyundai i40 Średnie
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Hyundai i40
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
69,61 USD /day

Standard car rental at Poznań Lotnisko Ławica

Standard class car rental speaks for itself - you will receive a standard car for core trips or travels between cities. Basically, such machines accommodate 5 passengers and several bags of bags, Ideal to travel by car class standard in four
Volkswagen Passat Normalne
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Volkswagen Passat
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
64,99 USD /day
Mazda 6 Normalne
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Mazda 6
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
65,69 USD /day

SUV rental at Poznań Lotnisko Ławica

The SUV class is to rent an SUV of the most correct decision when traveling for the city, in nature or for a long road trip. When renting a seven-bed SUV, you can travel with the whole family. You need to rent an SUV to those who have a lot of baggage with you.
Nissan Qashqai SUV
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Nissan Qashqai
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
47,83 USD /day
Volkswagen Tiguan SUV
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Volkswagen Tiguan
5 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
48,71 USD /day
Toyota C-HR SUV
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Toyota C-HR
5 Places | 3 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
52,08 USD /day
Kia Sportage SUV
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Kia Sportage
5 Places | 4 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
55,83 USD /day
Mercedes GLC SUV
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Mercedes GLC
5 Places | 6 Bags
Automatic transmission
Air Conditioning
Airport fee
104,29 USD /day

7 seater car rental at Poznań Lotnisko Ławica

Seven-country cars are cars in which up to 7 passengers can fit. These cars include small minivans, all-wheel drive SUVs and other similar cars. The biggest is suitable for traveling a large family or company
Citroen C4 Grand Picasso 7-osobowy minivan
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Citroen C4 Grand Picasso
7 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
48,97 USD /day
Volkswagen Sharan 7-osobowy minivan
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Volkswagen Sharan
7 Places | 2 Bags
Air Conditioning
Airport fee
58,75 USD /day
Volkswagen Touran 7-osobowy minivan
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Volkswagen Touran
7 Places | 1 Bags
Air Conditioning
Airport fee
64,99 USD /day

9 seater car rental at Poznań Lotnisko Ławica

9 seat people carrier
Opel Vivaro 9-osobowy minivan
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Opel Vivaro
9 Places | 4 Bags
Air Conditioning
Airport fee
81,27 USD /day

Cargo van rental at Poznań Lotnisko Ławica

Cargo van
Peugeot Partner Cargo Van Van transportowy
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Peugeot Partner Cargo Van
2 Places | 3 Bags
Airport fee
43,22 USD /day
Peugeot Boxer Cargo Van Van transportowy
carfree
Car rental Poznań Lotnisko Ławica Peugeot Boxer Cargo Van
3 Places | 3 Bags
Air Conditioning
Airport fee
76,62 USD /day

Informacja o CARFREE, CARFREE Poznań Lotnisko Ławica

CARFREE
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Carfree
Adres : BUKOWSKA 285, Poznan
Telefon : 48794500550
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.
Ocena : 7.1/10, Który jest Bardzo Dobrze

CARFREE - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu CARFREE w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, CARFREE Poznań Lotnisko Ławica

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w CARFREE Poznań Lotnisko Ławica. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów CARFREE