Kabriolet Wypożyczalnia Samochodów Gothenburg Dworzec Kolejowy
10
00
10
00
Kabriolet Wypożyczalnia Samochodów Gothenburg Dworzec Kolejowy

Kabriolet Wypożyczalnia Samochodów Gothenburg Dworzec Kolejowy

Najlepszy wynajem samochodów w Gothenburg Dworzec Kolejowy, Szwecja. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Kabriolet - wypożyczalnia samochodów, Gothenburg Dworzec Kolejowy

MABI w Gothenburg Dworzec Kolejowy
MABI
MABI
8.5
/10
Wspaniale
7.9
/10
Końcowa cena wynajmu
9.3
/10
Czystość
8.6
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.2
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
8.5
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 500+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Gothenburg Dworzec Kolejowy

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Samochody Kabriolet są bardzo często rezerwowane przez naszych klientów w Gothenburg Dworzec Kolejowy. Najtańszy samochód marki Kabriolet to Mini Cooper Convertible oferowana przez SIXT Rent A Car w Gothenburg Dworzec Kolejowy. Jego cena zaczyna się od 183,14 € za dzień.

  MABI Car Rentals jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Gothenburg Dworzec Kolejowy z oceną średnią na poziomie 8.5/10, opartą na ponad 500+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z MABI Car Rentals w klasie Mini jest Fiat 500 za 60,94 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Gothenburg Dworzec Kolejowy jest Mini z cenami wynajmu od MABI Car Rentals, począwszy od 60,94 € dziennie za Fiat 500.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Szwecja jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z MABI Car Rentals w Gothenburg Dworzec Kolejowy to Opel Astra, wynajmowana na 82,28 € dziennie.

  The cheapest car rental in Gothenburg Dworzec Kolejowy is Fiat 500 from MABI Car Rentals. Its price is only 60,94 € per day. MABI Car Rentals was reviewed by 500+ customers with a rating average score of 8.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Kabriolet - ceny wynajmu, Gothenburg Dworzec Kolejowy

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 64 € od 76 € od 112 € od 129 € od 183 € od 107 € od 130 €
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
od 61 € od 70 € od 215 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 132 € od 344 € od 217 €

Kabriolet - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu Kabriolet na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu Kabriolet w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Gothenburg Dworzec Kolejowy

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Gothenburg Dworzec Kolejowy. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Kabriolet