Wypożyczalnia Samochodów Port Lotniczy Karlstad
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia Samochodów Port Lotniczy Karlstad

Najlepszy wynajem samochodów w Port Lotniczy Karlstad (KSD), Szwecja. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Wypozyczalnia samochodu w Port Lotniczy Karlstad (KSD), Szwecja

Najwyżej oceniona wypozyczalnia w Port Lotniczy Karlstad
EUROPCAR
EUROPCAR
8.6
/10
Wspaniale
7.7
/10
Końcowa cena wynajmu
9
/10
Czystość
8.8
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.7
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
8.6
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 2000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Port Lotniczy Karlstad

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Europcar jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Port Lotniczy Karlstad z oceną średnią na poziomie 8.6/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Europcar w klasie Ekonomiczny jest Seat Ibiza za 54,80 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Port Lotniczy Karlstad jest SUV z cenami wynajmu od Europcar, począwszy od 80,41 € dziennie za Volkswagen Tiguan.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Szwecja jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z Europcar w Port Lotniczy Karlstad to Volkswagen Golf, wynajmowana na 57,34 € dziennie.

  Najtańszy samochód SUV w Port Lotniczy Karlstad dostarczony przez AVIS Car Rental (oceniony na 8.5/10 na 1000+ klientów), a najtańszym samochodem widzianym w grupie od sprzedawcy jest Nissan Qashqai wyceniona na 56,72 € dziennie.

  Najtańszy samochód Kompatkowy oferuje wypożyczalnia samochodów: AVIS Car Rental. Samochód Toyota Auris, jest wynajmowany od 47,57 € dziennie.

  Najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów Szwecja to Budget Car Rental (średnia ocena 8.5/10 oceniona przez 2000+ klientów). Najtańszy samochód SUV w Port Lotniczy Karlstad to Hyundai Tucson, z cenami wynajmu zaczynającymi się od 55,02 € dziennie.

  Wśród Kompatkowy, najpopularniejszym modelem jest Kia Ceed. Cena wynajmu zaczyna się od 52,79 € dziennie od Budget Car Rental, którego średnia ocena to 8.5/10, na podstawie 2000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Port Lotniczy Karlstad is Toyota Auris from AVIS Car Rental. Its price is only 47,57 € per day. AVIS Car Rental was reviewed by 1000+ customers with a rating average score of 8.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Ceny wynajmu w Port Lotniczy Karlstad

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Van
Van
SUV
SUV
od 51 € od 52 € od 82 € od 57 €
od 50 € od 55 €
od 55 € od 108 € od 80 €

Najlepsze wypożyczalnie samochodów w pobliskich lokalizacjach:

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Port Lotniczy Karlstad Wypożyczalnia Samochodów

Europcar
8.6
/10
Wspaniale
Europcar
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Port Lotniczy Karlstad
1 lokalizacja: pokaż adres
Europcar pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Port Lotniczy Karlstad
Port Lotniczy Karlstad (KSD)
Dane kontaktowe :
KARLSTAD AIRPORT, KARLSTAD, 65341
46 54 182320
Budget Car Rental
8.5
/10
Wspaniale
Budget Car Rental
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Port Lotniczy Karlstad
1 lokalizacja: pokaż adres
Budget Car Rental pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Port Lotniczy Karlstad
Port Lotniczy Karlstad (KSD)
Dane kontaktowe :
Karlstad Airport, Valdalen 570, Karlstad, 65591
+46 54211111
AVIS Car Rental
8.5
/10
Wspaniale
AVIS Car Rental
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Port Lotniczy Karlstad
1 lokalizacja: pokaż adres
AVIS Car Rental pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Port Lotniczy Karlstad
Port Lotniczy Karlstad (KSD)
Dane kontaktowe :
Valdalen 570, Karlstad, 65591
(46) 54 152660
Hertz Car Hire
8.4
/10
Wspaniale
Hertz Car Hire
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Port Lotniczy Karlstad
1 lokalizacja: pokaż adres
Hertz Car Hire pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Port Lotniczy Karlstad
Port Lotniczy Karlstad (KSD)
Dane kontaktowe :
Karlstad Flyplats, Karlstad, 65109
054210800
MABI Car Rentals
8.4
/10
Wspaniale
MABI Car Rentals
Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Port Lotniczy Karlstad
1 lokalizacja: pokaż adres
MABI Car Rentals pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów Port Lotniczy Karlstad
Karlstad Säterivägen 3.46 km / 2.15 mi
Dane kontaktowe :
Säterivägen 12, 653 41 , Karlstad, Sweden
+46 54 180151

Inne popularne wyszukiwania - Port Lotniczy Karlstad (KSD)

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Port Lotniczy Karlstad (KSD). Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów EUROPCAR, AVIS, BUDGET & HERTZ