Luksus Wypożyczalnia Samochodów Basel EuroAirport
10
00
10
00
Luksus Wypożyczalnia Samochodów Basel EuroAirport

Luksus Wypożyczalnia Samochodów Basel EuroAirport

Najlepszy wynajem samochodów w Basel EuroAirport (BSL), Szwajcaria. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Luksus - wypożyczalnia samochodów, Basel EuroAirport

FLIZZR w Basel EuroAirport
FLIZZR
FLIZZR
8.7
/10
Wspaniale
8.5
/10
Końcowa cena wynajmu
9.2
/10
Czystość
9.2
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.8
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
8.1
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 250+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Basel EuroAirport

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Samochody Luksus są bardzo często rezerwowane przez naszych klientów w Basel EuroAirport. Najtańszy samochód marki Luksus to Audi A6 oferowana przez Europcar w Basel EuroAirport. Jego cena zaczyna się od 130,89 € za dzień.

  Flizzr jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Basel EuroAirport z oceną średnią na poziomie 8.7/10, opartą na ponad 250+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Flizzr w klasie Mini jest Opel Adam za 34,17 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Szwajcaria jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z Flizzr w Basel EuroAirport to Skoda Rapid, wynajmowana na 38,55 € dziennie.

  Najtańszy samochód Kompatkowy oferuje wypożyczalnia samochodów: Budget Car Rental (oceniony na 7.8/10 na 2000+ klientów). Samochód Ford Focus, jest wynajmowany od 36,07 € dziennie.

  Wśród Kompatkowy, najpopularniejszym modelem jest Volkswagen Golf 4Motion. Cena wynajmu zaczyna się od 58,21 € dziennie od Europcar, którego średnia ocena to 7.1/10, na podstawie 500+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Basel EuroAirport is Fiat 500 from SIXT Rent A Car. Its price is only 31,75 € per day. SIXT Rent A Car was reviewed by 1000+ customers with a rating average score of 8.6/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Luksus - ceny wynajmu, Basel EuroAirport

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Europcar
Europcar
od 57 € od 60 € od 131 € od 59 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 33 € od 43 € od 104 € od 132 € od 47 € od 53 €
Europcar
Europcar
od 57 € od 45 € od 53 € od 133 € od 60 € od 82 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 61 € od 111 € od 141 € od 73 € od 68 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 32 € od 55 € od 115 € od 152 € od 51 € od 65 € od 80 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 41 € od 60 € od 187 € od 65 € od 60 €
Nomadcar
Nomadcar
od 188 € od 202 € od 337 € od 136 €
Edel-Stark
Edel-Stark
od 438 € od 258 € od 349 € od 349 € od 438 €
Flizzr
Flizzr
od 34 € od 35 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 44 € od 37 € od 43 € od 61 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 70 € od 41 € od 61 € od 43 €
Unirent
Unirent
od 49 € od 54 € od 64 €
Enterprise
Enterprise
od 54 € od 114 € od 80 € od 79 €
Alamo
Alamo
od 53 € od 107 € od 82 € od 56 €

Luksus - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu Luksus w pobliskich dworcach kolejowych

Najbardziej popularny wynajem samochodu Luksus w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Basel EuroAirport

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

 • Aarau 44.88 km / 27.89 mi

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Basel EuroAirport. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Luksus