INTERRENT Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

INTERRENT Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport

Najlepszy wynajem samochodów w Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport (DWC), Zjednoczone Emiraty Arabskie. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

INTERRENT Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport

INTERRENT - wypożyczalnia samochodów, Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Interrent w Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Interrent w Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Mitsubishi Attrage. Cena wynajmu to tylko 20,56 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Interrent w Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport jest Mitsubishi Attrage za 20,56 USD dziennie.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Zjednoczone Emiraty Arabskie jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Alamo w Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport to Ford Fiesta, wynajmowana na 32,34 USD dziennie.

  The cheapest car rental in Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport is Nissan Micra from Alamo. Its price is only 20,36 USD per day. Alamo was not reviewed by our customers yet, be the first to do it!

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o INTERRENT, Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport

INTERRENT
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Interrent
Adres : Al Maktoum, Airport Street , Dubai
Telefon : +971 (4) 8879716
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Darmowy autobus z lotniska — Wypożyczalnia zapewnia darmowy transport autobusem do miejsca odbioru samochodu w pobliżu głównego terminala.

INTERRENT - ceny wynajmu, Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Egzotyczny
Egzotyczny
Interrent
Interrent
od 26 USD od 21 USD od 36 USD
Alamo
Alamo
od 20 USD od 32 USD od 62 USD od 40 USD
CarGets Rent A Car
CarGets Rent A Car
od 474 USD od 270 USD od 236 USD od 304 USD od 270 USD od 304 USD

INTERRENT - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu INTERRENT na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu INTERRENT w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

 • Dubaj 43.25 km / 26.87 mi

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Dubai Jebel Ali Al Maktoum Aiport. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów INTERRENT