WHIZ Limassol
10
00
10
00
 Auto Noma

WHIZ Limassol

Best rental cars in Limassol, Kipra. No hidden charges. Free cancellation

WHIZ Limassol

WHIZ auto noma Limassol

Auto nomas ieteikumi Limassol

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Whiz Limassol novērtēja vairāk nekā + klienti ar vērtējumu 0/10. Lētakā automašīna no Whiz Limassol ir Kia Picanto no Mini nomas auto klases. Tās cena ir tikai $12,79 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas auto nomas klases Kipra. Lētākā Ekonomikas automašīna no Whiz Limassol ko pārstāv Ford Fiesta par $15,42 dienā.

  Aida ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Limassol ar vidējo vērtējumu 9.1/10, balstoties uz vairāk nekā 100+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Aida ir Hyundai i10 no Mini auto nomas klases par $18,20 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Kipra auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Aida Limassol ir Ford Fiesta, par $21,82 dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Mitsubishi Mirage. Tā cena sākas no $21,94 dienā no Aercar, kuras vidējais vērtējums 0/10, balstoties uz vairāk nekā + klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Limassol tā ir Suzuki Alto no Kem. Tās cena ir tikai $8,67 dienā. Kem ir novērtējuši vairāk nekā 500+ klienti ar vidējo vērtējumu 6.8/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par WHIZ in Limassol

WHIZ
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Whiz
Adrese: 35x, King George A, Germasogeia, P.O. Box 52064 , LIMASSOL, 4060
Telefons: 00 357 99656215
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Nav precizēts — Nomas uzņēmums vēl nav norādījis pikaps.

WHIZ auto nomas cenas Limassol

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Whiz
Whiz
no $13 no $15 no $103 no $69 no $43 no $47
Kem
Kem
no $9 no $11 no $90 no $77 no $40 no $55
Europcar
Europcar
no $18 no $20 no $103 no $55 no $53
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
no $13 no $16 no $105 no $65 no $44 no $48
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $23 no $30 no $177 no $87 no $131 no $125
Europcar
Europcar
no $27 no $33 no $178 no $97 no $80
Right-Cars
Right-Cars
no $19 no $27 no $65
Auto-Union
Auto-Union
no $18 no $20 no $48 no $68
Flizzr
Flizzr
no $29 no $35
Sixt-Direct
Sixt-Direct
no $22 no $27 no $288 no $150 no $128 no $117
Aida
Aida
no $18 no $22 no $740 no $73
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
no $19 no $22
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no $19 no $17 no $113 no $86 no $67 no $95
SurPrice Car Rentals
SurPrice Car Rentals
no $38 no $39 no $80
Green-Motion
Green-Motion
no $14 no $17 no $60 no $59
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $25 no $26 no $144 no $102 no $103 no $70
DriveCyprus Car Hire
DriveCyprus Car Hire
no $12 no $14 no $55 no $54
Aercar
Aercar
no $19 no $22 no $139 no $177 no $74 no $81

Auto noma tuvumā Limassol

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Limassol. Iegūstiet zemas cenas par WHIZ automašīnas nomai