BUDGET Ostravas Lidosta

10
00
10
00
 Auto Noma

BUDGET Ostravas Lidosta

Best rental cars in Ostravas Lidosta (OSR), Čehija. No hidden charges. Free cancellation

BUDGET Ostravas Lidosta

BUDGET noma Ostravas Lidosta

BUDGET Ostravas Lidosta
BUDGET
BUDGET
8.6
/10
Lieliski
9.1
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.3
/10
Tīrība
8.8
/10
Apkalpošana nomas birojā
8.3
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.7
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 1000+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Ostravas Lidosta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Budget Car Rental Ostravas Lidosta novērtēja vairāk nekā 1000+ klienti ar vērtējumu 8.6/10. Lētakā automašīna no Budget Car Rental Ostravas Lidosta ir Skoda Citigo no Mini nomas auto klases. Tās cena ir tikai 19,19 $ dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Kompakts nomas auto klases Ostravas Lidosta un no Ekonomikas auto nomas klases Čehija. Lētākā Kompakts automašīna no Budget Car Rental Ostravas Lidosta ir Volkswagen Golf par 24,32 $ dienā. Lētākā Ekonomikas automašīna no Budget Car Rental Ostravas Lidosta ko pārstāv Volkswagen Polo par 19,55 $ dienā.

  Europcar ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Ostravas Lidosta ar vidējo vērtējumu 9.1/10, balstoties uz vairāk nekā 25+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Europcar ir Volkswagen Sharan no Mikroautobusu auto nomas klases par 51,09 $ dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai Ostravas Lidosta ir Kompakts Volkswagen Golf automašīna ar Europcar cenu sākot no 100,99 $ par dienu.

  Kas attiecas uz populārāko Čehija auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Europcar Ostravas Lidosta ir Volkswagen Polo, par 69,01 $ dienā.

  Lētākā Kompakts automašīna Ostravas Lidosta ko piedāvā Green-Motion (8/10 klienti novērtēja ar 100+), un lētākā mašīna, kas atrodama grupā, ko piedāvā kompānija ir Ford Focus, kas maksā 181,16 $ dienā.

  Lētāko Ekonomikas automašīnu piedāvā tā pati kompānija: Green-Motion. Tā ir Ford Fiesta, automašīna, kas maksā 210,08 $ dienā.

  Kas attiecas uz populārāko kompāniju Čehija, tās nosaukums ir Budget Car Rental (ar vidējo vērtējumu 8.6/10 ko novērtējuši 1000+ klienti). Lētākā Kompakts automašīna Ostravas Lidosta ir Volkswagen Golf, ar cenām sākot no 24,32 $ dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Volkswagen Polo. Tā cena sākas no 19,55 $ dienā no Budget Car Rental, kuras vidējais vērtējums 8.6/10, balstoties uz vairāk nekā 1000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Ostravas Lidosta tā ir Skoda Citigo no Budget Car Rental. Tās cena ir tikai 19,19 $ dienā. Budget Car Rental ir novērtējuši vairāk nekā 1000+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.6/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par BUDGET in Ostravas Lidosta

BUDGET
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Budget Car Rental
Adrese: Ostrava Airport Mosnov, Ostrava, 74251
Telefons: 420-597471196
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.
Vērtējums: 8.6/10, kurš ir Lieliski

BUDGET tuvumā esošās auto nomas vietas Ostravas Lidosta

BUDGET auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Ostravas Lidosta

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Ostravas Lidosta. Iegūstiet zemas cenas par BUDGET automašīnas nomai