HERTZ Rennes Dzelzceļa Stacija

10
00
10
00
 Auto Noma

HERTZ Rennes Dzelzceļa Stacija

Best rental cars in Rennes Dzelzceļa Stacija, Francija. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Rennes Dzelzceļa Stacija

HERTZ noma Rennes Dzelzceļa Stacija

HERTZ Rennes Dzelzceļa Stacija
HERTZ
HERTZ
7.9
/10
Ļoti Labi
7.6
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.2
/10
Tīrība
8
/10
Apkalpošana nomas birojā
7.4
/10
Nomas auto saņemšanas process
8
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 5000+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Rennes Dzelzceļa Stacija

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Hertz Car Hire Rennes Dzelzceļa Stacija novērtēja vairāk nekā 5000+ klienti ar vērtējumu 7.9/10. Lētakā automašīna no Hertz Car Hire Rennes Dzelzceļa Stacija ir Renault Clio Cargo Van no Mikroautobusu nomas auto klases. Tās cena ir tikai 34,64 $ dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas auto nomas klases Francija. Lētākā Ekonomikas automašīna no Hertz Car Hire Rennes Dzelzceļa Stacija ko pārstāv Renault Clio par 36,48 $ dienā.

  Keddy-By-Europcar ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Rennes Dzelzceļa Stacija ar vidējo vērtējumu 8.1/10, balstoties uz vairāk nekā 5000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Keddy-By-Europcar ir Fiat 500 no Mini auto nomas klases par 48,54 $ dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Francija auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Keddy-By-Europcar Rennes Dzelzceļa Stacija ir Peugeot 208, par 51,43 $ dienā.

  Lētāko Ekonomikas automašīnu piedāvā AVIS Car Rental (7.8/10 klienti novērtēja ar 2000+). Tā ir Volkswagen Polo, automašīna, kas maksā 40,98 $ dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Peugeot 208. Tā cena sākas no 26,90 $ dienā no SIXT Rent A Car, kuras vidējais vērtējums 8.1/10, balstoties uz vairāk nekā 5000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Rennes Dzelzceļa Stacija tā ir Renault Twingo no Alamo. Tās cena ir tikai 23,25 $ dienā. Alamo ir novērtējuši vairāk nekā 2000+ klienti ar vidējo vērtējumu 8/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par HERTZ in Rennes Dzelzceļa Stacija

HERTZ
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Hertz Car Hire
Adrese: 17 Place De La Gare, Rennes, 35000
Telefons: 02 23 421701
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Nav precizēts — Nomas uzņēmums vēl nav norādījis pikaps.
Vērtējums: 7.9/10, kurš ir Ļoti Labi

HERTZ tuvumā esošās auto nomas vietas Rennes Dzelzceļa Stacija

HERTZ noma apkārtējās lidostās

HERTZ auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Rennes Dzelzceļa Stacija

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Rennes Dzelzceļa Stacija. Iegūstiet zemas cenas par HERTZ automašīnas nomai