HERTZ Rennes Tren Istasyonu

10
00
10
00
 Araç Kiralama

HERTZ Rennes Tren Istasyonu

Rennes Tren Istasyonu, Fransa en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

HERTZ Rennes Tren Istasyonu

HERTZ kiralama Rennes Tren Istasyonu

Rennes Tren IstasyonuHERTZ
HERTZ
HERTZ
7.9
/10
Çok İyi
7.6
/10
Paranın tam karşılığı
8.2
/10
Temizlik
8
/10
Şubede araç kiralama servisi
7.4
/10
Kiralık araç alma işlemi
8
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
5000 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Rennes Tren Istasyonu araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Rennes Tren Istasyonu Hertz Car Hire kiralık araçları, 5000+ müşteri tarafından 7.9/10 şeklinde puanlanmıştır. Rennes Tren Istasyonu Hertz Car Hire en ucuz araba, Minibüs sınıfı kiralık araç olan Renault Clio Cargo Van. Günlük fiyatı sadece $34,64.

  Fransa çoğu müşterimiz genellikle Ekonomi sınıfı kiralık araçları rezerve etmektedirler. Rennes Tren Istasyonu Hertz Car Hire en ucuz Ekonomi sınıfı aracı, Renault Clio tarafından günlük $36,48 olarak sunulmuştur.

  Keddy-By-Europcar, 5000+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.1/10 puanlamasıyla, Rennes Tren Istasyonu en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Keddy-By-Europcar en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük $48,54 'ya Fiat 500.

  Fransa en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük $51,43 fiyatıyla Rennes Tren Istasyonu Keddy-By-Europcar en ucuz araç, Peugeot 208.

  En ucuz Ekonomi aracı, AVIS Car Rental tarafından sunulmuştur (2000+ müşteri tarafından 7.8/10 olarak değerlendirilmiştir.). Araç, günlük $40,98 fiyatıyla Volkswagen Polo.

  Ekonomi arasında en popüler model, Peugeot 208'tür. SIXT Rent A Car fiyatı günlük $26,90'dan başlamaktadır ve 5000+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 8.1/10'dır.

  Renault Twingo, Rennes Tren Istasyonu Alamo en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $23,25'dır. Alamo, 2000+ müşteri tarafından ortalama 8/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Rennes Tren Istasyonu HERTZ hakkında bilgi

HERTZ
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: Hertz Car Hire
Adres: 17 Place De La Gare, Rennes, 35000
Telefon: 02 23 421701
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Belirtilmemiş — Kiralama şirketi henüz alma tipini belirtmedi.
Değerlendirme: 7.9/10, Şöyle ki Çok İyi

Rennes Tren Istasyonu yakınındaki HERTZ araç kiralama yerleri

Havaalanı çevresi HERTZ kiralık araç

En yakın şehirlerdeki HERTZ kiralık araç

Rennes Tren Istasyonu yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Neden BOCUBO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Rennes Tren Istasyonu bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır HERTZ kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın