MABI Stokholma Lidosta Bromma
10
00
10
00
 Auto Noma

MABI Stokholma Lidosta Bromma

Best rental cars in Stokholma Lidosta Bromma (BMA), Zviedrija. No hidden charges. Free cancellation

MABI Stokholma Lidosta Bromma

MABI auto noma Stokholma Lidosta Bromma

MABI Stokholma Lidosta Bromma
MABI
MABI
8.5
/10
Lieliski
7.8
/10
Kopējā vērtība par maksu
8.9
/10
Tīrība
8.6
/10
Apkalpošana nomas birojā
8.5
/10
Nomas auto saņemšanas process
8.7
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 1000+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Stokholma Lidosta Bromma

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no MABI Car Rentals Stokholma Lidosta Bromma novērtēja vairāk nekā 1000+ klienti ar vērtējumu 8.5/10. Lētakā automašīna no MABI Car Rentals Stokholma Lidosta Bromma ir Skoda Fabia no Ekonomikas nomas auto klases. Tās cena ir tikai €32,06 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Mini nomas auto klases Stokholma Lidosta Bromma un no Kompakts auto nomas klases Zviedrija. Lētākā Mini automašīna no MABI Car Rentals Stokholma Lidosta Bromma ir Fiat 500 par €32,15 dienā. Lētākā Kompakts automašīna no MABI Car Rentals Stokholma Lidosta Bromma ko pārstāv Opel Astra par €34,51 dienā.

  Europcar ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Stokholma Lidosta Bromma ar vidējo vērtējumu 8.5/10, balstoties uz vairāk nekā 2000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Europcar ir Skoda Citigo no Mini auto nomas klases par €63,40 dienā.

  Populārākā automašīnas kategorija nomai Stokholma Lidosta Bromma ir Mini Skoda Citigo automašīna ar Europcar cenu sākot no €63,40 par dienu.

  Kas attiecas uz populārāko Zviedrija auto nomas grupu, kas ir Kompakts, lētākā automašīna no Europcar Stokholma Lidosta Bromma ir Volkswagen Golf, par €143,01 dienā.

  Lētākā Mini automašīna Stokholma Lidosta Bromma ko piedāvā MABI Car Rentals (8.5/10 klienti novērtēja ar 1000+), un lētākā mašīna, kas atrodama grupā, ko piedāvā kompānija ir Fiat 500, kas maksā €32,15 dienā.

  Lētāko Kompakts automašīnu piedāvā tā pati kompānija: MABI Car Rentals. Tā ir Opel Astra, automašīna, kas maksā €34,51 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko kompāniju Zviedrija, tās nosaukums ir Budget Car Rental (ar vidējo vērtējumu 8.4/10 ko novērtējuši 2000+ klienti). Lētākā Mini automašīna Stokholma Lidosta Bromma ir Fiat 500, ar cenām sākot no €93,44 dienā.

  Kopā ar Kompakts, populārākais modelis ir Kia Ceed. Tā cena sākas no €103,67 dienā no Budget Car Rental, kuras vidējais vērtējums 8.4/10, balstoties uz vairāk nekā 2000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Stokholma Lidosta Bromma tā ir Skoda Fabia no MABI Car Rentals. Tās cena ir tikai €32,06 dienā. MABI Car Rentals ir novērtējuši vairāk nekā 1000+ klienti ar vidējo vērtējumu 8.5/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par MABI in Stokholma Lidosta Bromma

MABI
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: MABI Car Rentals
Adrese: Terminalhallen Bromma flygplats, Stockholm
Telefons: +46 8 281988
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.
Vērtējums: 8.5/10, kurš ir Lieliski

MABI auto nomas cenas Stokholma Lidosta Bromma

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
MABI Car Rentals
MABI Car Rentals
no €32 no €32 no €80 no €97
International Supplier
International Supplier
no €45 no €74 no €86 no €149 no €70 no €88
Budget Car Rental
Budget Car Rental
no €93 no €34 no €97 no €63
Europcar
Europcar
no €63 no €129 no €345 no €195
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no €73 no €108 no €132 no €145 no €270 no €127 no €143
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no €33 no €94 no €97 no €129
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no €45 no €45 no €182
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no €45 no €168

MABI tuvumā esošās auto nomas vietas Stokholma Lidosta Bromma

MABI noma apkārtējās lidostās

MABI auto nomas dzelzceļa stacijās

MABI auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Stokholma Lidosta Bromma

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas dzelzceļa stacijās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Stokholma Lidosta Bromma. Iegūstiet zemas cenas par MABI automašīnas nomai