INTERNATIONAL Bodruma Milas Lidosta

10
00
10
00
 Auto Noma

INTERNATIONAL Bodruma Milas Lidosta

Best rental cars in Bodruma Milas Lidosta (BJV), Turcija. No hidden charges. Free cancellation

INTERNATIONAL Bodruma Milas Lidosta

INTERNATIONAL noma Bodruma Milas Lidosta

INTERNATIONAL Bodruma Milas Lidosta
INTERNATIONAL
INTERNATIONAL
5.4
/10
Vidēji
5.2
/10
Kopējā vērtība par maksu
3
/10
Tīrība
6.3
/10
Apkalpošana nomas birojā
5.9
/10
Nomas auto saņemšanas process
6.3
/10
Nomas auto nodošanas process
Balstīts uz 50+ klientu atsauksmēm

Auto nomas ieteikumi Bodruma Milas Lidosta

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no International Supplier Bodruma Milas Lidosta novērtēja vairāk nekā 50+ klienti ar vērtējumu 5.4/10. Lētakā automašīna no International Supplier Bodruma Milas Lidosta ir Volkswagen Polo no Ekonomikas nomas auto klases. Tās cena ir tikai 36,83 € dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas auto nomas klases Turcija. Lētākā Ekonomikas automašīna no International Supplier Bodruma Milas Lidosta ko pārstāv Volkswagen Polo par 36,83 € dienā.

  Budget Car Rental ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Bodruma Milas Lidosta ar vidējo vērtējumu 8.6/10, balstoties uz vairāk nekā 1000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Budget Car Rental ir Fiat Linea no Kompakts auto nomas klases par 21,62 € dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Turcija auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Budget Car Rental Bodruma Milas Lidosta ir Renault Clio, par 26,83 € dienā.

  Lētāko Ekonomikas automašīnu piedāvā Goldcar (6.3/10 klienti novērtēja ar 500+). Tā ir Ford Fiesta, automašīna, kas maksā 23,70 € dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Renault Clio. Tā cena sākas no 18,89 € dienā no Circular Car Hire, kuras vidējais vērtējums 8.3/10, balstoties uz vairāk nekā 1000+ klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Bodruma Milas Lidosta tā ir Fiat Panda no Goldcar. Tās cena ir tikai 13,64 € dienā. Goldcar ir novērtējuši vairāk nekā 500+ klienti ar vidējo vērtējumu 6.3/10.

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par INTERNATIONAL in Bodruma Milas Lidosta

INTERNATIONAL
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: International Supplier
Adrese: Domestic Terminal, Please note - flight number mandatory, Mugla, 48000
Telefons: +90-252-5590340
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.
Vērtējums: 5.4/10, kurš ir Vidēji

Auto noma tuvumā Bodruma Milas Lidosta

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Bodruma Milas Lidosta. Iegūstiet zemas cenas par INTERNATIONAL automašīnas nomai