INTERNATIONAL Bodrum Milas, Lotnisko

10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

INTERNATIONAL Bodrum Milas, Lotnisko

Najlepszy wynajem samochodów w Bodrum Milas, Lotnisko (BJV), Turcja. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

INTERNATIONAL Bodrum Milas, Lotnisko

Wynajem INTERNATIONAL Bodrum Milas, Lotnisko

INTERNATIONAL w Bodrum Milas, Lotnisko
INTERNATIONAL
INTERNATIONAL
5.4
/10
Średnio
5.2
/10
Końcowa cena wynajmu
3
/10
Czystość
6.3
/10
Obsługa w wypożyczalni
5.9
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
6.3
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 50+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Bodrum Milas, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 50 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów International Supplier w Bodrum Milas, Lotnisko dało rating na poziomie 5.4/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni International Supplier w Bodrum Milas, Lotnisko jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Volkswagen Polo. Cena wynajmu to tylko 43,19 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Turcja. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z International Supplier w Bodrum Milas, Lotnisko jest Volkswagen Polo za 43,19 USD dziennie.

  Budget Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Bodrum Milas, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 8.6/10, opartą na ponad 1000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Budget Car Rental w klasie Kompatkowy jest Fiat Linea za 25,36 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Turcja jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Budget Car Rental w Bodrum Milas, Lotnisko to Renault Clio, wynajmowana na 31,46 USD dziennie.

  Najtańszy samochód Ekonomiczny oferuje wypożyczalnia samochodów: Goldcar (oceniony na 6.3/10 na 500+ klientów). Samochód Ford Fiesta, jest wynajmowany od 27,80 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Renault Clio. Cena wynajmu zaczyna się od 22,15 USD dziennie od Circular Car Hire, którego średnia ocena to 8.3/10, na podstawie 1000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Bodrum Milas, Lotnisko is Fiat Panda from Goldcar. Its price is only 16,00 USD per day. Goldcar was reviewed by 500+ customers with a rating average score of 6.3/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o INTERNATIONAL, Bodrum Milas, Lotnisko

INTERNATIONAL
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : International Supplier
Adres : Domestic Terminal, Please note - flight number mandatory, Mugla, 48000
Telefon : +90-252-5590340
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.
Ocena : 5.4/10, Który jest Średnio

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Bodrum Milas, Lotnisko

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Bodrum Milas, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów INTERNATIONAL