THRIFTY Al Maktoum Intl Airport
10
00
10
00
 Auto Noma

THRIFTY Al Maktoum Intl Airport

Best rental cars in Al Maktoum Intl Airport (DWC), Apvienotie Arābu Emirāti. No hidden charges. Free cancellation

THRIFTY Al Maktoum Intl Airport

THRIFTY auto noma Al Maktoum Intl Airport

Auto nomas ieteikumi Al Maktoum Intl Airport

Parasti ir ļoti vienkārši iegūt nomas automašīnu ievērojot sekojošo:

 • Nolemiet kas tieši jums ir vajadzīgs

  Auto nomu no Thrifty Car Rental Al Maktoum Intl Airport novērtēja vairāk nekā + klienti ar vērtējumu 0/10. Lētakā automašīna no Thrifty Car Rental Al Maktoum Intl Airport ir Ford Figo no Ekonomikas nomas auto klases. Tās cena ir tikai $25,06 dienā.

  Lielākā daļa mūsu klientu parasti rezervē automašīnas no Ekonomikas auto nomas klases Apvienotie Arābu Emirāti. Lētākā Ekonomikas automašīna no Thrifty Car Rental Al Maktoum Intl Airport ko pārstāv Ford Figo par $25,06 dienā.

  Dollar Car Rental ir auto nomas kompānija ar augstāko klientu novērtējumu Al Maktoum Intl Airport ar vidējo vērtējumu 6/10, balstoties uz vairāk nekā 1000+ klientu atsauksmēm. Lētākā automašīna no Dollar Car Rental ir Ford Figo no Mini auto nomas klases par $15,43 dienā.

  Kas attiecas uz populārāko Apvienotie Arābu Emirāti auto nomas grupu, kas ir Ekonomikas, lētākā automašīna no Dollar Car Rental Al Maktoum Intl Airport ir Toyota Yaris, par $30,43 dienā.

  Kopā ar Ekonomikas, populārākais modelis ir Chevrolet Aveo. Tā cena sākas no $22,80 dienā no Europcar, kuras vidējais vērtējums 0/10, balstoties uz vairāk nekā + klientu atsauksmēm.

  Lētākā auto noma ir Al Maktoum Intl Airport tā ir Suzuki Swift no AVIS Car Rental. Tās cena ir tikai $13,83 dienā. AVIS Car Rental vēl nav vērtējuši mūsu klienti, esiet pirmais, kurš to izdarīs!

 • Uzmanīgi izvēlieties saņemšanas un nodošanas datumu un laiku.

  Ja vēlaties ietaupīt naudu, izvēlieties vienādu saņemšanas un nodošanas laiku.Auto nomas kompānijas pieprasa samaksu par pilnu nomas dienu, tātad, ja paņemat mašīnu uz 25 stundām, Jums nāksies maksāt par 48 stundām (divas pilnas dienas) nomas un par 74 stundām maksāsiet kā par 96 stundām (četras pilnas dienas) nomas.

 • Kad izvēlaties mašīnu, Jums ir jāzina cik daudz pasažieru ceļos kopā ar Jums un cik liels daudzums bagāžas būs jāievieto automašīnā. Ņemiet vērā, ka čemodānu skaits, kas noteikts katrai automašīnai ir nosacīti norādīts. Viens čemodāns parasti atbilst rokassomai, kas ir standarta rokas bagāžas lielumā. Ja nomājat mašīnu vairāk nekā 5 pasažieriem, tad bieži vien ir izdevīgāk un ērtāk nomāt divas automašīnas no standarta auto nomas klases, kā vienu daudzvietīgu automašīnu.
 • Ja Jūs ceļojat ar bērniem, neaizmirstiet rezervēt drošības sēdekli savam bērnam. Lai gan bērnu sēdekļa noma var izmaksāt dārgi , sods par tā nelietošanu var izmaksāt vairāk kā bērnu sēdeklīša noma. Kā arī ņēmiet vērā, ka parasta lidmašīnas biļete parasti ļauj bērnu sēdeklīti pārvadāt bez maksas (sazinieties ar savu aviokompāniju lai precizētu informāciju). Pie tam, Jūs jebkurā brīdī varat iegādāties savu bērnu sēdeklīti tuvākajā lielveikalā pēc ierašanās
 • Ja nolemsiet izmantot prāmi vai šķērsosiet valsts robežu ar savu nomas auto, ļoti uzmanīgi izlasiet dažādu nomas kompāniju Nomas Noteikumus. Iespējams kāda nomas kompānija ļauj šķērsot robežu uz vēlamo valsti, bet cita kompānika ļauj izmantot prāmi Jūsu nomas automašīnai. Pie tam, ja Jūs plānojat iegādāties prāmja biļetes, paziņojiet par to auto nomas kompānijai jau iepriekš, tad viņi varēs nosaukt tās mašīnas numuru, kuru Jūs nomāsiet.
 • Vienmēr pievērsiet uzmanību Degvielas Noteikumiem. Ne vienmēr opcija- saņem pilnu bāku un atgriez tukšu ir izdevīga. Nesteidzieties pirkt pilnu bāku ar degvielu no auto nomas kompānijas mazā saliņā vai, ja grasāties nomāt automašīnu dažām dienām. Iespējams Jūs nevarēsiet izlietot visu iegādāto degvielu
 • Izskatiet visus saņemšanas veidus. Ērtākais saņemšanas veids ir Meet & Greet. Izvēloties auto nomu ar šo opciju, Jums nevajadzēs stāvēt rindā vai doties uz autobusu ar saviem čemodāniem, lai nokļūtu auto nomas punktā. Tā vietā Jūs sagaidīs netālu no Jūsu termināla izejas ar zīmi, uz kuras būs rakstīts jūsu vārds vai auto nomas kompānijas nosaukums un Jūsu mašīna gaidīs Jūs stāvvietā. Pie tam, auto nomas ar Meet & Greet opciju parasti ir lētākas nekā auto nomas no kompānijām ar nomas stendiem lidostā, jo tās neiekļauj lidostas izmaksas nomas cenā.
 • Nekad neaizmirstiet par Drošības depozītu. Lielākajā daļā gadījumu, nomas laikā Jums būs jāiemaksā depozīts (skatīt mūsu Biežāk uzdotie jautājumi par Drošības Depozītu un Excess Fee Reduction samazināšanu ), net parasti ir iespējams apdrošināt šo depozītu vai iegādāties Excess Fee Reduction. Vienmēr pievērsiet uzmanību tam cik liels ir depozīts, iespējams, ka nomas maksa ir zema, taču Drošības depozīts ir ļoti augsts vai otrādi. Vienmēr jāņem vērā kopēja summa, ne tikai auto nomas cena.
 • Vienmēr precizējiet pareizo Dzīvesvietas Valsti jo tas var ietekmēt nomas maksu vai pat nomas auto atteikšanu. Parasti autovadītājiem ar ASV pilsonību, norādītās cenas neiekļauj CDW and TP. Ja neesat no ASV un iegādājaties šo nomu Jūs var nepatīkami pārsteigt menedžera pieprasījums iegādāties apdrošināšanu, tā ka auto nomas apdrošināšana ir obligāta.

Informācija par THRIFTY in Al Maktoum Intl Airport

THRIFTY
Informācija un Kontakti
Kompānijas Nosaukums: Thrifty Car Rental
Adrese: Al Maktoum International Airport, Terminal Rental Counter, Jebel Ali, Dubai
Telefons: 00971 (0) 4 8879520 //00971 (0) 4 8879479
Apskatīt kartē: Google Maps
Funkcijas
Saņemšanas veids: Saņemšana lidostā — Lidostas terminālī ir automašīnu nomas uzņēmuma reģistratūra.

THRIFTY auto nomas cenas Al Maktoum Intl Airport

Mini
Mini
Ekonomikas
Ekonomikas
Pilnizmēra
Pilnizmēra
Luksusa
Luksusa
Kabriolets
Kabriolets
Furgons
Furgons
Apvidus automašīna
Apvidus automašīna
Eksotisks
Eksotisks
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
no $31 no $25 no $291 no $118 no $99 no $46 no $55
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
no $15 no $30 no $69 no $129 no $106 no $47 no $167
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
no $14 no $35 no $30 no $33 no $29 no $116
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
no $31 no $77 no $112 no $125 no $93
CarGets Rent A Car
CarGets Rent A Car
no $405 no $236 no $169 no $254 no $236 no $254
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
no $17 no $35 no $295 no $106 no $188 no $43
White-And-Black
White-And-Black
no $72 no $157 no $38
Europcar
Europcar
no $22 no $23 no $35 no $68 no $51 no $31

THRIFTY tuvumā esošās auto nomas vietas Al Maktoum Intl Airport

THRIFTY noma apkārtējās lidostās

THRIFTY auto noma tuvākajās pilsētās

Auto noma tuvumā Al Maktoum Intl Airport

Auto nomas vietas tuvākajās lidostās

Auto nomas vietas tuvākajās pilsētās

Kāpēc nomāt auto ar BOCUBO

 • Ātra un vienkārša auto nomas salīdzināšana
 • Labākās auto nomas cenas
 • Nekādu slēpto izmaksu maksājot ar debetkarti, kredītkarti vai skaidro naudu
 • Bezmagsas atcelšana vai datu maiņa
 • Klientu apkalpošana 24 stundas diennaktī
 • Lēta pilna nomas auto apdrošināšana
 • Palīdzība tehniskas kļumes gadījumā
 • Lēti auto nomas piedāvājumi manā tuvumā aplikācijā

Atsauksmes

10%
5%
15%

Taupiet laiku, taupiet naudu!

Salīdzināt visus auto nomas piedāvājumus no visiem pakalpojuma sniedzējiem Al Maktoum Intl Airport. Iegūstiet zemas cenas par THRIFTY automašīnas nomai