THRIFTY Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

THRIFTY Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe

Najlepszy wynajem samochodów w Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe (DWC), Zjednoczone Emiraty Arabskie. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

THRIFTY Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe

THRIFTY - wypożyczalnia samochodów, Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Thrifty Car Rental w Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Thrifty Car Rental w Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Ford Figo. Cena wynajmu to tylko 22,93 € za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Thrifty Car Rental w Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe jest Ford Figo za 22,93 € dziennie.

  Dollar Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe z oceną średnią na poziomie 6/10, opartą na ponad 1000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Dollar Car Rental w klasie Mini jest Ford Figo za 14,12 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Zjednoczone Emiraty Arabskie jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Dollar Car Rental w Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe to Toyota Yaris, wynajmowana na 27,85 € dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Chevrolet Aveo. Cena wynajmu zaczyna się od 20,87 € dziennie od Europcar, którego średnia ocena to 0/10, na podstawie + opinii klientów.

  The cheapest car rental in Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe is Suzuki Swift from AVIS Car Rental. Its price is only 12,66 € per day. AVIS Car Rental was not reviewed by our customers yet, be the first to do it!

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o THRIFTY, Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe

THRIFTY
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Thrifty Car Rental
Adres : Al Maktoum International Airport, Terminal Rental Counter, Jebel Ali, Dubai
Telefon : 00971 (0) 4 8879520 //00971 (0) 4 8879479
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.

THRIFTY - ceny wynajmu, Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Egzotyczny
Egzotyczny
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 28 € od 23 € od 267 € od 108 € od 90 € od 42 € od 50 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 14 € od 28 € od 63 € od 118 € od 97 € od 43 € od 153 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 13 € od 32 € od 27 € od 31 € od 26 € od 106 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 29 € od 71 € od 103 € od 115 € od 85 €
CarGets Rent A Car
CarGets Rent A Car
od 371 € od 216 € od 154 € od 232 € od 216 € od 232 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 16 € od 32 € od 270 € od 97 € od 172 € od 39 €
White-And-Black
White-And-Black
od 66 € od 143 € od 34 €
Europcar
Europcar
od 20 € od 21 € od 32 € od 62 € od 47 € od 29 €

THRIFTY - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu THRIFTY na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu THRIFTY w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

 • Dubaj 43.5 km / 27.03 mi

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Al Maktoum, Lotnisko Międzynarodowe. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów THRIFTY