MEGADRIVE Graz Oro Uostas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

MEGADRIVE Graz Oro Uostas

Best rental cars in Graz Oro Uostas (GRZ), Austrija. No hidden charges. Free cancellation

MEGADRIVE Graz Oro Uostas

MEGADRIVE automobilių nuoma Graz Oro Uostas

MEGADRIVE Graz Oro Uostas
MEGADRIVE
MEGADRIVE
7.6
/10
Labai gerai
7.1
/10
Bendra piniginė vertė
8.3
/10
Švari
7.6
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.2
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 1000+ klientų atsiliepimais

Graz Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš MegaDrive in Graz Oro Uostas buvo įvertinta 1000+ klientų 7.6/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš MegaDrive Graz Oro Uostas yra Suzuki SwiftMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 27,32 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Austrija. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš MegaDrive Graz Oro Uostas pristatomas Ford Focus31,90 € dienai.

  SIXT Rent A Car yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Graz Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.4/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car yra Opel CorsaEkonominė automobilių nuomos klasės už 31,61 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Austrija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car Graz Oro Uostas yra Opel Astra36,12 € dienai.

  Pigiausias Kompaktinė car automobilis tiekiamas Hertz Car Hire (Įvertintas 0/10 + klientų). Automobilis yra Volkswagen Golf, už 52,52 € dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Fiat Tipo. Jo kaina prasideda nuo 98,62 € dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 7.9/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Graz Oro Uostas yra Fiat PandaInterrent. Jo kaina tik tai 26,41 € dienai. Interrent buvo įvertintas 10+ klientų vidutiniu 8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie MEGADRIVE Graz Oro Uostas

MEGADRIVE
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: MegaDrive
Adresas: Flughafen Graz Ankunftshalle/Arrival Hall, Graz Feldkrichen, A – 8073
Telefonas: 69914101218
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 7.6/10, tai yra Labai gerai

MEGADRIVE automobilių nuomos kainos Graz Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
MegaDrive
MegaDrive
nuo 27 € nuo 27 € nuo 252 € nuo 35 €
Interrent
Interrent
nuo 26 € nuo 27 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 42 € nuo 32 € nuo 65 € nuo 73 € nuo 37 € nuo 51 €
Europcar
Europcar
nuo 46 € nuo 90 € nuo 153 € nuo 53 € nuo 78 € nuo 70 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 36 € nuo 106 € nuo 117 € nuo 31 € nuo 45 €
BuchBinder Rent A Car
BuchBinder Rent A Car
nuo 30 € nuo 30 € nuo 85 € nuo 58 € nuo 307 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 40 € nuo 129 € nuo 143 € nuo 92 € nuo 147 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 94 € nuo 94 € nuo 182 € nuo 266 € nuo 99 € nuo 120 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 33 € nuo 96 € nuo 75 € nuo 268 € nuo 91 € nuo 62 €
Alamo
Alamo
nuo 30 € nuo 31 € nuo 229 €
Enterprise
Enterprise
nuo 32 € nuo 34 €
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
nuo 27 € nuo 37 € nuo 245 € nuo 35 €

MEGADRIVE automobilių nuomos vietos netoli Graz Oro Uostas

MEGADRIVE auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Graz Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Graz Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis MEGADRIVE