THRIFTY Jarvenpaa
10
00
10
00
 Auto Nuoma

THRIFTY Jarvenpaa

Best rental cars in Jarvenpaa, Suomija. No hidden charges. Free cancellation

THRIFTY Jarvenpaa

THRIFTY automobilių nuoma Jarvenpaa

Jarvenpaa automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Thrifty Car Rental in Jarvenpaa buvo įvertinta 25+ klientų 8.2/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Thrifty Car Rental Jarvenpaa yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 39,67 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Suomija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Thrifty Car Rental Jarvenpaa pristatomas Hyundai i2040,69 € dienai.

  Hertz Car Hire yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Jarvenpaa, vertinimų vidurkis 8.2/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire yra Ford FiestaEkonominė automobilių nuomos klasės už 43,28 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Suomija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Jarvenpaa yra Ford Fiesta43,28 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Ford Fiesta. Jo kaina prasideda nuo 26,20 € dienai iš Scandia Rent, kurio vertinimo vidurkis yra 8.2/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Jarvenpaa yra Ford KaSIXT Rent A Car. Jo kaina tik tai 25,19 € dienai. SIXT Rent A Car buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie THRIFTY Jarvenpaa

THRIFTY
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Thrifty Car Rental
Adresas: RUNEBERGINKATU 5, HELSINKI , 00100
Telefonas: +358 205552300
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.

THRIFTY automobilių nuomos kainos Helsinki Oro Uostas (HEL)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 40 € nuo 41 € nuo 135 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 25 € nuo 33 € nuo 85 € nuo 183 € nuo 273 € nuo 109 € nuo 54 €
Scandia Rent
Scandia Rent
nuo 41 € nuo 26 € nuo 134 € nuo 71 € nuo 158 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 44 € nuo 43 € nuo 69 € nuo 117 € nuo 111 €
addCar
addCar
nuo 41 € nuo 82 € nuo 139 € nuo 146 €
Europcar
Europcar
nuo 44 € nuo 44 € nuo 151 € nuo 70 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 40 € nuo 40 € nuo 148 € nuo 136 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 44 € nuo 44 € nuo 133 € nuo 188 € nuo 97 € nuo 153 €
FiRent
FiRent
nuo 105 € nuo 119 € nuo 123 € nuo 84 €
Green-Motion
Green-Motion
nuo 39 € nuo 41 € nuo 206 € nuo 269 €
International Supplier
International Supplier
nuo 98 € nuo 168 € nuo 1 424 € nuo 171 € nuo 132 €
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
nuo 56 € nuo 177 € nuo 222 € nuo 119 € nuo 101 €
Alamo
Alamo
nuo 37 € nuo 39 € nuo 314 € nuo 251 €

THRIFTY automobilių nuomos vietos netoli Jarvenpaa

THRIFTY auto nuoma netolimuose oro uostuose

THRIFTY auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Jarvenpaa

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuoma traukinių stotyse

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

 • Espas 38.37 km / 23.84 mi

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Jarvenpaa. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis THRIFTY