AVIS Elatas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

AVIS Elatas

Best rental cars in Elatas, Izraelis. No hidden charges. Free cancellation

AVIS Elatas

AVIS automobilių nuoma Elatas

Elatas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš AVIS Car Rental in Elatas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental Elatas yra Mazda 2Kompaktinė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 23,49 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Izraelis. Pigiausias Ekonominė automobilis iš AVIS Car Rental Elatas pristatomas Hyundai i2029,72 dol. dienai.

  Cal-Auto yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Elatas, vertinimų vidurkis 7.5/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Cal-Auto yra Fiat PandaMini automobilių nuomos klasės už 26,95 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Izraelis yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Cal-Auto Elatas yra Hyundai Getz31,00 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Nissan Micra. Jo kaina prasideda nuo 19,99 dol. dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 6.5/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Elatas yra Hyundai i25 AccentBudget Car Rental. Jo kaina tik tai 15,00 dol. dienai. Budget Car Rental buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 5.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie AVIS Elatas

AVIS
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: AVIS Car Rental
Adresas: Harava Road, Harava Road Pob 1250, Eilat, 8800
Telefonas: (972) 8-6373164/5
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.

AVIS automobilių nuomos kainos Eilat

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 35 dol. nuo 30 dol. nuo 205 dol.
Cal-Auto
Cal-Auto
nuo 27 dol. nuo 31 dol. nuo 86 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 34 dol. nuo 27 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 31 dol. nuo 35 dol. nuo 84 dol. nuo 118 dol. nuo 112 dol. nuo 108 dol.
Europcar
Europcar
nuo 27 dol. nuo 32 dol. nuo 206 dol. nuo 75 dol. nuo 139 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Elatas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis AVIS