BUDGET Oujda-angads Oro Uostas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

BUDGET Oujda-angads Oro Uostas

Best rental cars in Oujda-angads Oro Uostas (OUD), Marokas. No hidden charges. Free cancellation

BUDGET Oujda-angads Oro Uostas

BUDGET automobilių nuoma Oujda-angads Oro Uostas

BUDGET Oujda-angads Oro Uostas
BUDGET
BUDGET
7.3
/10
Labai gerai
7.1
/10
Bendra piniginė vertė
7.4
/10
Švari
7.5
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.4
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.3
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 50+ klientų atsiliepimais

Oujda-angads Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Budget Car Rental in Oujda-angads Oro Uostas buvo įvertinta 500+ klientų 6.1/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental Oujda-angads Oro Uostas yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 34,26 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Mini automobilių nuomos klasės Oujda-angads Oro Uostas ir iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Marokas. Pigiausias Mini automobilis iš Budget Car Rental Oujda-angads Oro Uostas yra Hyundai i1034,26 € dienai. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Budget Car Rental Oujda-angads Oro Uostas pristatomas Dacia Sandero41,11 € dienai.

  Thrifty Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Oujda-angads Oro Uostas, vertinimų vidurkis 7.8/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Thrifty Car Rental yra Renault ClioEkonominė automobilių nuomos klasės už 17,55 € dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Oujda-angads Oro Uostas yra Mini su Thrifty Car Rental kainomis pradedant nuo 39,81 € dienai už Fiat Panda.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Marokas yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Thrifty Car Rental Oujda-angads Oro Uostas yra Renault Clio17,55 € dienai.

  Pigiausias Mini automobilis Oujda-angads Oro Uostas yra tiekiamas AirCar Car Rental (Įvertintas 7.3/10 2000+ klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Hyundai i10 kainuojanti 29,93 € dienai.

  Pigiausias Ekonominė car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: AirCar Car Rental. Automobilis yra Toyota Yaris, už 33,87 € dienai.

  Populiariausias pardavėjas Marokas yra Dollar Car Rental (įvertinimo vidurkis 7.5/10 balsavus 1000+ klientų). Pigiausias Mini automobilis Oujda-angads Oro Uostas yra Fiat Panda, kainai prasidedant nuo 44,00 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Suzuki Swift. Jo kaina prasideda nuo 17,93 € dienai iš Dollar Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 7.5/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Oujda-angads Oro Uostas yra Renault ClioThrifty Car Rental. Jo kaina tik tai 17,55 € dienai. Thrifty Car Rental buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 7.8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie BUDGET Oujda-angads Oro Uostas

BUDGET
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Budget
Adresas: Oujda Airport Terminal Building, Oujda
Telefonas: +212 6 60 17 41 10
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Mes jus pasitiksime — Automobilių nuomos įmonės atstovas pasitiks jus oro uoste ir nuveš į automobilio paėmimo vietą.
Vertinimas: 7.3/10, tai yra Labai gerai

BUDGET automobilių nuomos kainos Oujda-angads Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Egzotiška
Egzotiška
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 34 € nuo 41 € nuo 58 € nuo 69 €
Europcar
Europcar
nuo 29 € nuo 42 € nuo 104 € nuo 56 € nuo 73 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 40 € nuo 18 € nuo 71 € nuo 47 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 49 € nuo 26 € nuo 259 € nuo 201 € nuo 71 € nuo 88 €
AirCar Car Rental
AirCar Car Rental
nuo 30 € nuo 34 € nuo 142 € nuo 44 € nuo 62 € nuo 244 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 34 € nuo 28 € nuo 57 € nuo 75 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 44 € nuo 18 € nuo 79 € nuo 47 €
Wanalou
Wanalou
nuo 45 € nuo 22 € nuo 64 €
Budget
Budget
nuo 42 € nuo 44 € nuo 152 € nuo 52 € nuo 88 €
Firefly
Firefly
nuo 39 € nuo 44 € nuo 116 € nuo 94 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 38 € nuo 51 € nuo 71 €

BUDGET automobilių nuomos vietos netoli Oujda-angads Oro Uostas

BUDGET auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Oujda-angads Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Oujda-angads Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis BUDGET