BUDGET Oujda-angads, Lotnisko
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

BUDGET Oujda-angads, Lotnisko

Najlepszy wynajem samochodów w Oujda-angads, Lotnisko (OUD), Maroko. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

BUDGET Oujda-angads, Lotnisko

BUDGET - wypożyczalnia samochodów, Oujda-angads, Lotnisko

BUDGET w Oujda-angads, Lotnisko
BUDGET
BUDGET
7.3
/10
Bardzo Dobrze
7.1
/10
Końcowa cena wynajmu
7.4
/10
Czystość
7.5
/10
Obsługa w wypożyczalni
7.4
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
7.3
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 50+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Oujda-angads, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 500 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Budget Car Rental w Oujda-angads, Lotnisko dało rating na poziomie 6.1/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Budget Car Rental w Oujda-angads, Lotnisko jest samochód w kategorii Mini, Hyundai i10. Cena wynajmu to tylko 36,98 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Mini w Oujda-angads, Lotnisko i kategorii Ekonomiczny w Maroko. Najtańszym samochodem klasy Mini z Budget Car Rental w Oujda-angads, Lotnisko jest Hyundai i10 za 36,98 USD dziennie. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Budget Car Rental w Oujda-angads, Lotnisko jest Dacia Sandero za 44,37 USD dziennie.

  Thrifty Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Oujda-angads, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 7.8/10, opartą na ponad 1000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Thrifty Car Rental w klasie Ekonomiczny jest Renault Clio za 18,94 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Oujda-angads, Lotnisko jest Mini z cenami wynajmu od Thrifty Car Rental, począwszy od 42,97 USD dziennie za Fiat Panda.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Maroko jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Thrifty Car Rental w Oujda-angads, Lotnisko to Renault Clio, wynajmowana na 18,94 USD dziennie.

  Najtańszy samochód Mini w Oujda-angads, Lotnisko dostarczony przez AirCar Car Rental (oceniony na 7.3/10 na 2000+ klientów), a najtańszym samochodem widzianym w grupie od sprzedawcy jest Hyundai i10 wyceniona na 32,30 USD dziennie.

  Najtańszy samochód Ekonomiczny oferuje wypożyczalnia samochodów: AirCar Car Rental. Samochód Toyota Yaris, jest wynajmowany od 36,56 USD dziennie.

  Najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów Maroko to Dollar Car Rental (średnia ocena 7.5/10 oceniona przez 1000+ klientów). Najtańszy samochód Mini w Oujda-angads, Lotnisko to Fiat Panda, z cenami wynajmu zaczynającymi się od 47,49 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Suzuki Swift. Cena wynajmu zaczyna się od 19,35 USD dziennie od Dollar Car Rental, którego średnia ocena to 7.5/10, na podstawie 1000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Oujda-angads, Lotnisko is Renault Clio from Thrifty Car Rental. Its price is only 18,94 USD per day. Thrifty Car Rental was reviewed by 1000+ customers with a rating average score of 7.8/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o BUDGET, Oujda-angads, Lotnisko

BUDGET
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Budget
Adres : Oujda Airport Terminal Building, Oujda
Telefon : +212 6 60 17 41 10
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór z lotniska — Przedstawiciel wypożyczalni spotka się z Tobą na lotnisku i zabierze Cię do miejsca odbioru samochodu.
Ocena : 7.3/10, Który jest Bardzo Dobrze

BUDGET - ceny wynajmu, Oujda-angads, Lotnisko

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Egzotyczny
Egzotyczny
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 37 USD od 44 USD od 63 USD od 75 USD
Europcar
Europcar
od 32 USD od 46 USD od 112 USD od 60 USD od 79 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 43 USD od 19 USD od 77 USD od 51 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 53 USD od 28 USD od 280 USD od 217 USD od 76 USD od 95 USD
AirCar Car Rental
AirCar Car Rental
od 32 USD od 37 USD od 153 USD od 47 USD od 67 USD od 264 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 37 USD od 30 USD od 61 USD od 81 USD
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 47 USD od 19 USD od 85 USD od 51 USD
Wanalou
Wanalou
od 49 USD od 24 USD od 69 USD
Budget
Budget
od 45 USD od 47 USD od 164 USD od 57 USD od 95 USD
Firefly
Firefly
od 42 USD od 48 USD od 126 USD od 101 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 41 USD od 55 USD od 77 USD

BUDGET - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu BUDGET w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Oujda-angads, Lotnisko

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

 • Oujda 12.21 km / 7.59 mi

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Oujda-angads, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów BUDGET