HERTZ Tauranga Oro Uostas
10
00
10
00
 Auto Nuoma

HERTZ Tauranga Oro Uostas

Best rental cars in Tauranga Oro Uostas (TRG), Naujoji Zelandija. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Tauranga Oro Uostas

HERTZ automobilių nuoma Tauranga Oro Uostas

Tauranga Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Hertz Car Hire in Tauranga Oro Uostas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Tauranga Oro Uostas yra Holden BarinaEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 38,98 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Tauranga Oro Uostas ir iš Džipas automobilių nuomos klasės Naujoji Zelandija. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Hertz Car Hire Tauranga Oro Uostas yra Toyota Corolla46,93 dol. dienai. Pigiausias Džipas automobilis iš Hertz Car Hire Tauranga Oro Uostas pristatomas Toyota Rav454,89 dol. dienai.

  Thrifty Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Tauranga Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.2/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Thrifty Car Rental yra Toyota CamryStandartinė automobilių nuomos klasės už 49,29 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Naujoji Zelandija yra Džipas, pigiausias automobilis iš Thrifty Car Rental Tauranga Oro Uostas yra Toyota Rav4210,01 dol. dienai.

  Pigiausias Kompaktinė automobilis Tauranga Oro Uostas yra tiekiamas Hertz Car Hire (Įvertintas 0/10 + klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Toyota Corolla kainuojanti 46,93 dol. dienai.

  Pigiausias Džipas car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: Hertz Car Hire. Automobilis yra Toyota Rav4, už 54,89 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Tauranga Oro Uostas yra Holden BarinaHertz Car Hire. Jo kaina tik tai 38,98 dol. dienai. Hertz Car Hire dar nebuvo įvertintas mūsų klientų, būk pirmas tai padaręs!

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie HERTZ Tauranga Oro Uostas

HERTZ
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Hertz Car Hire
Adresas: Tauranga Airport, Tauranga, 3116
Telefonas: 07 5789143
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.

HERTZ automobilių nuomos kainos Tauranga Oro Uostas

Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 39 dol. nuo 55 dol. nuo 91 dol. nuo 55 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 43 dol. nuo 57 dol. nuo 88 dol. nuo 49 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 165 dol. nuo 57 dol. nuo 245 dol. nuo 210 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 69 dol. nuo 90 dol. nuo 127 dol. nuo 81 dol.
Europcar
Europcar
nuo 68 dol. nuo 202 dol. nuo 120 dol. nuo 85 dol.

HERTZ automobilių nuomos vietos netoli Tauranga Oro Uostas

HERTZ auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Tauranga Oro Uostas

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Tauranga Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis HERTZ