HERTZ Tauranga Lennujaam
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

HERTZ Tauranga Lennujaam

Parimad autorendi Tauranga Lennujaam (TRG), Uus-Meremaa. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

HERTZ Tauranga Lennujaam

HERTZ autorendi asukoht Tauranga Lennujaam

Tauranga Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Tauranga Lennujaam Hertz Car Hire autorendile andis üle + kliendi hinnangu 0/10. Kõige odavam rendiauto klass Tauranga Lennujaam Hertz Car Hire on Holden Barina of Majandus. Selle hind on vaid 38,98 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Tauranga Lennujaam Kompaktne-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Uus-Meremaa-s Maastur-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Kompaktne auto Hertz Car Hire Tauranga Lennujaam on Toyota Corolla, 46,93 $ eest päevas. Odavaim Maastur auto Hertz Car Hire Tauranga Lennujaam on Toyota Rav4, 54,89 $ eest päevas.

  Thrifty Car Rental on Tauranga Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.2/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel. Thrifty Car Rental odavam sõiduk on Toyota Camry Standard rendiklassi sõiduk, 49,29 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Uus-Meremaa autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Thrifty Car Rental Tauranga Lennujaam-s, Toyota Rav4, hinnaga 210,01 $ päevas.

  Odavaima Kompaktne-auto pakkuja Tauranga Lennujaam-s on Hertz Car Hire (hinnanguga 0/10 + kliendi arvamuse põhjal ) ja kõige odavam auto, grupi pakkuja poolt, on Toyota Corolla hinnaga 46,93 $ päevas.

  Odavaimat Maastur auto on sama pakkuja poolt: Hertz Car Hire. Auto on Toyota Rav4, hinnaga 54,89 $ päevas.

  Tauranga Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Holden Barina, firmalt Hertz Car Hire. Selle hind on ainult 38,98 $ päevas. Meie kliendid ei ole veel Hertz Car Hire-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave HERTZ Tauranga Lennujaam

HERTZ
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Hertz Car Hire
Aadress: Tauranga Airport, Tauranga, 3116
Telefon: 07 5789143
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.

HERTZ autorendi hinnad Tauranga Lennujaam

Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Van
Van
Maastur
Maastur
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 39 $ alates 55 $ alates 91 $ alates 55 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 43 $ alates 57 $ alates 88 $ alates 49 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 165 $ alates 57 $ alates 245 $ alates 210 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 69 $ alates 90 $ alates 127 $ alates 81 $
Europcar
Europcar
alates 68 $ alates 202 $ alates 120 $ alates 85 $

HERTZ autorent lähedal Tauranga Lennujaam

HERTZ autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Tauranga Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Tauranga Lennujaam . Saa odavad hinnad HERTZ autorendist