TURIBO Istanbul Oro Uostas Ataturk

10
00
10
00
 Auto Nuoma

TURIBO Istanbul Oro Uostas Ataturk

Best rental cars in Istanbul Oro Uostas Ataturk (IST), Turkija. No hidden charges. Free cancellation

TURIBO Istanbul Oro Uostas Ataturk

TURIBO nuoma Istanbul Oro Uostas Ataturk

Istanbul Oro Uostas Ataturk automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Turibo in Istanbul Oro Uostas Ataturk buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Turibo Istanbul Oro Uostas Ataturk yra Renault ClioEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 27,63 € dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Turkija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Turibo Istanbul Oro Uostas Ataturk pristatomas Renault Clio27,63 € dienai.

  Avec-Car-Rentals yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Istanbul Oro Uostas Ataturk, vertinimų vidurkis 8.4/10 remiantis 50+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Avec-Car-Rentals yra Volkswagen GolfKompaktinė automobilių nuomos klasės už 23,64 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Turkija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Avec-Car-Rentals Istanbul Oro Uostas Ataturk yra Hyundai i2025,58 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Citroen C3. Jo kaina prasideda nuo 19,02 € dienai iš Circular Car Hire, kurio vertinimo vidurkis yra 4/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Istanbul Oro Uostas Ataturk yra Fiat PandaGoldcar. Jo kaina tik tai 14,69 € dienai. Goldcar buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 5.7/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie TURIBO Istanbul Oro Uostas Ataturk

TURIBO
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Turibo
Adresas: Meet and Greet Service, Ataturk Airport, Istanbul
Telefonas: +90 216 541 97 77, emergency no +90 532 408 61 91
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Mes jus pasitiksime — Automobilių nuomos įmonės atstovas pasitiks jus oro uoste ir nuveš į automobilio paėmimo vietą.

TURIBO automobilių nuomos vietos netoli Istanbul Oro Uostas Ataturk

TURIBO auto nuoma netolimuose oro uostuose

TURIBO auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Istanbul Oro Uostas Ataturk

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Istanbul Oro Uostas Ataturk. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis TURIBO