TURIBO Stambuł Ataturk, Lotnisko

10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

TURIBO Stambuł Ataturk, Lotnisko

Najlepszy wynajem samochodów w Stambuł Ataturk, Lotnisko (IST), Turcja. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

TURIBO Stambuł Ataturk, Lotnisko

Wynajem TURIBO Stambuł Ataturk, Lotnisko

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Stambuł Ataturk, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Turibo w Stambuł Ataturk, Lotnisko dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Turibo w Stambuł Ataturk, Lotnisko jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Renault Clio. Cena wynajmu to tylko 27,63 € za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Turcja. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Turibo w Stambuł Ataturk, Lotnisko jest Renault Clio za 27,63 € dziennie.

  Avec-Car-Rentals jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Stambuł Ataturk, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 8.4/10, opartą na ponad 50+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Avec-Car-Rentals w klasie Kompatkowy jest Volkswagen Golf za 23,64 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Turcja jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Avec-Car-Rentals w Stambuł Ataturk, Lotnisko to Hyundai i20, wynajmowana na 25,58 € dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Citroen C3. Cena wynajmu zaczyna się od 19,02 € dziennie od Circular Car Hire, którego średnia ocena to 4/10, na podstawie 1000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Stambuł Ataturk, Lotnisko is Fiat Panda from Goldcar. Its price is only 14,69 € per day. Goldcar was reviewed by 500+ customers with a rating average score of 5.7/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o TURIBO, Stambuł Ataturk, Lotnisko

TURIBO
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Turibo
Adres : Meet and Greet Service, Ataturk Airport, Istanbul
Telefon : +90 216 541 97 77, emergency no +90 532 408 61 91
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór z lotniska — Przedstawiciel wypożyczalni spotka się z Tobą na lotnisku i zabierze Cię do miejsca odbioru samochodu.

TURIBO - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu TURIBO na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu TURIBO w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Stambuł Ataturk, Lotnisko

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Stambuł Ataturk, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów TURIBO