Kabrioletas Auto nuoma Dubai Intl Airport Terminal 1
10
00
10
00
Kabrioletas Auto nuoma Dubai Intl Airport Terminal 1

Kabrioletas Auto nuoma Dubai Intl Airport Terminal 1

Best rental cars in Dubai Intl Airport Terminal 1 (DA1), Jungtiniai Arabų Emyratai. No hidden charges. Free cancellation

Kabrioletas automobilių nuoma Dubai Intl Airport Terminal 1

INTERNATIONAL Dubai Intl Airport Terminal 1
INTERNATIONAL
INTERNATIONAL
8.2
/10
Puiku
8.7
/10
Bendra piniginė vertė
9.3
/10
Švari
8.9
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.1
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
6.1
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 100+ klientų atsiliepimais

Dubai Intl Airport Terminal 1 automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Kabrioletas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Dubai Intl Airport Terminal 1. Pigiausias Kabrioletas automobilis yra Mercedes SLK ConvertibleSIXT Rent A Car Dubai Intl Airport Terminal 1. Jo kaina prasideda nuo 136,09 € dienai.

  International Supplier yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Dubai Intl Airport Terminal 1, vertinimų vidurkis 8.2/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš International Supplier yra Mazda 2Ekonominė automobilių nuomos klasės už 25,88 € dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Jungtiniai Arabų Emyratai yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš International Supplier Dubai Intl Airport Terminal 1 yra Mazda 225,88 € dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Chevrolet Aveo. Jo kaina prasideda nuo 20,19 € dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 6.9/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Dubai Intl Airport Terminal 1 yra Chevrolet SparkBudget Car Rental. Jo kaina tik tai 13,74 € dienai. Budget Car Rental dar nebuvo įvertintas mūsų klientų, būk pirmas tai padaręs!

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Kabrioletas automobilių nuomos kainos Dubai Intl Airport Terminal 1

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Egzotiška
Egzotiška
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 44 € nuo 130 € nuo 136 € nuo 78 € nuo 119 €
CarGets Rent A Car
CarGets Rent A Car
nuo 364 € nuo 212 € nuo 152 € nuo 212 € nuo 228 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 14 € nuo 44 € nuo 51 € nuo 90 € nuo 47 € nuo 39 € nuo 81 €
Diamondlease
Diamondlease
nuo 16 € nuo 35 € nuo 34 €
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 16 € nuo 19 € nuo 30 € nuo 68 € nuo 47 € nuo 38 € nuo 107 €
Europcar
Europcar
nuo 19 € nuo 20 € nuo 31 € nuo 56 € nuo 47 € nuo 27 €
Interrent
Interrent
nuo 17 € nuo 18 € nuo 24 €
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 21 € nuo 22 € nuo 261 € nuo 80 € nuo 99 € nuo 42 € nuo 49 €
Alamo
Alamo
nuo 17 € nuo 22 € nuo 49 € nuo 28 €
International Supplier
International Supplier
nuo 26 € nuo 63 € nuo 193 € nuo 133 €
National
National
nuo 27 € nuo 27 € nuo 60 € nuo 58 €
Go
Go
nuo 15 € nuo 18 € nuo 84 € nuo 54 € nuo 42 €
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 25 € nuo 32 € nuo 202 € nuo 95 € nuo 133 € nuo 39 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 21 € nuo 75 € nuo 77 € nuo 86 € nuo 33 € nuo 125 €
White-And-Black
White-And-Black
nuo 65 € nuo 143 € nuo 33 €
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 25 € nuo 23 € nuo 220 € nuo 71 € nuo 84 € nuo 42 € nuo 49 €
Payless
Payless
nuo 20 € nuo 22 € nuo 71 € nuo 54 € nuo 47 €

Kabrioletas automobilių nuomos vietos netoli Dubai Intl Airport Terminal 1

Kabrioletas auto nuoma netolimuose oro uostuose

Kabrioletas auto nuoma netolimuose miestuose

Automobilių nuoma netoli Dubai Intl Airport Terminal 1

Auto nuomos vietos netolimuose oro uostuose

Auto nuomos vietos netolimuos miestuose

 • Ajman 19.87 km / 12.35 mi

Kodėl nuomoti automobilį iš BOCUBO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Dubai Intl Airport Terminal 1. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Kabrioletas