DOLLAR Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

DOLLAR Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam

Parimad autorendi Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam (SHJ), Araabia Ühendemiraadid. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

DOLLAR Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam

DOLLAR autorendi asukoht Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam

DOLLAR sees Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam
DOLLAR
DOLLAR
7.2
/10
Väga hea
7.1
/10
Kogu raha väärtus
7.7
/10
Puhtus
6.8
/10
Teenindus autorendis
6.8
/10
Auto võtmise protsess
7.4
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 1000+ klientide arvustused

Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam Dollar Car Rental autorendile andis üle 1000+ kliendi hinnangu 7.2/10. Kõige odavam rendiauto klass Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam Dollar Car Rental on Ford Figo of Mini. Selle hind on vaid 25,11 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam Kompaktne-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Araabia Ühendemiraadid-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Kompaktne auto Dollar Car Rental Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam on Mazda 3, 32,61 $ eest päevas. Odavaim Majandus auto Dollar Car Rental Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam on Toyota Yaris, 25,89 $ eest päevas.

  Hertz Car Hire on Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.4/10, mis põhineb 100+ klientide arvustustel. Hertz Car Hire odavam sõiduk on Hyundai i10 Mini rendiklassi sõiduk, 18,46 $ eest päevas.

  Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam kõige populaarsem autorendi klass on Kompaktne, hinnaga Hertz Car Hire, alates 96,85 $ päevas Toyota Corolla eest.

  Kõige populaarsem Araabia Ühendemiraadid autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Hertz Car Hire Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam-s, Kia Picanto, hinnaga 88,56 $ päevas.

  Araabia Ühendemiraadid, kõige populaarsem rendipakkuja on Europcar (keskmine skoor 6/10, 250+ kliendi hinnanguga). Odavaim Kompaktne auto Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam on Proton Wira, mille hinnad algavad 22,44 $ päeva eest.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Chevrolet Aveo. Selle hind algab Europcar-s 26,67 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 6/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel.

  Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Chevrolet Spark, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 15,78 $ päevas. Meie kliendid ei ole veel Budget Car Rental-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave DOLLAR Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam

DOLLAR
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Dollar Car Rental
Aadress: Arrival Building, Sharjah International Airport, Sharjah
Telefon: 00971 06 5580260
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 7.2/10, mis on Väga hea

DOLLAR autorendi hinnad Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Eksootiline
Eksootiline
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
alates 25 $ alates 26 $ alates 303 $ alates 90 $ alates 97 $ alates 43 $ alates 57 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 16 $ alates 46 $ alates 59 $ alates 97 $ alates 55 $ alates 46 $ alates 99 $
Go
Go
alates 19 $ alates 95 $ alates 60 $ alates 48 $
Europcar
Europcar
alates 25 $ alates 27 $ alates 40 $ alates 76 $ alates 60 $ alates 36 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 33 $ alates 66 $ alates 68 $ alates 140 $ alates 40 $ alates 151 $
CarGets Rent A Car
CarGets Rent A Car
alates 411 $ alates 240 $ alates 171 $ alates 258 $ alates 240 $ alates 258 $
Interrent
Interrent
alates 23 $ alates 20 $ alates 34 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 76 $ alates 26 $ alates 335 $ alates 75 $ alates 115 $ alates 52 $ alates 69 $
White-And-Black
White-And-Black
alates 79 $ alates 172 $ alates 38 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 18 $ alates 89 $ alates 300 $ alates 189 $ alates 188 $ alates 63 $
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 26 $ alates 105 $ alates 97 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 29 $ alates 31 $ alates 93 $ alates 68 $ alates 37 $

DOLLAR autorent lähedal Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam

DOLLAR rentimine lennujaamades

DOLLAR autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

 • Dubai 22.57 km / 14.02 mi

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Sharjah’i Rahvusvaheline Lennujaam . Saa odavad hinnad DOLLAR autorendist