Autorent Banja Luka Airport

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

Autorent Banja Luka Airport

Parimad autorendi Banja Luka Airport (BNX), Bosnia ja Hertsegoviina. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Autorent Banja Luka Airport (BNX), Bosnia ja Hertsegoviina

Enim hinnatud tarnija on Banja Luka Airport
CONTROL RENT A CAR
CONTROL RENT A CAR
9.1
/10
Suurepärane
7.8
/10
Kogu raha väärtus
9.5
/10
Puhtus
9.6
/10
Teenindus autorendis
9.5
/10
Auto võtmise protsess
9.2
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 5+ klientide arvustused

Banja Luka Airport autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Control-Rent-A-Car on Banja Luka Airport kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.1/10, mis põhineb 5+ klientide arvustustel. Control-Rent-A-Car odavam sõiduk on Skoda Fabia Majandus rendiklassi sõiduk, 60,03 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Bosnia ja Hertsegoviina autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Control-Rent-A-Car Banja Luka Airport-s, Skoda Fabia, hinnaga 60,03 € päevas.

  Odavaimat Majandus autot pakub Control-Rent-A-Car (hinnanguga 9.1/10 5+ kliendi arvamuse põhjal). Auto on Skoda Fabia, hinnaga 60,03 € päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Nissan Micra. Selle hind algab Gumax Car Rental-s 40,64 € päeva eest, selle keskmine skoor on 0/10, mis põhineb + klientide arvustustel.

  Banja Luka Airport kõige odavam autorendi sõiduk on Renault Twingo, firmalt Gumax Car Rental. Selle hind on ainult 40,64 € päevas. Meie kliendid ei ole veel Gumax Car Rental-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Parimad autorendi asukohad Banja Luka Airport (BNX)

Autorendi asukohad lähimates linnades

Banja Luka Airport Autorendi Võimaldajad

Control-Rent-A-Car
9.1
/10
Suurepärane
Control-Rent-A-Car
Autorent lähedal Banja Luka Airport
1 asukoht: näita aadressi
Control-Rent-A-Car rendiauto asukohad lähedal Banja Luka Airport
CONTROL RENT A CAR Banja Luka Airport (BNX)
Kontaktid:
Mahovljani BB, 78 250
00387 51 388 258
Europcar
7.7
/10
Väga hea
Europcar
Autorent lähedal Banja Luka Airport
1 asukoht: näita aadressi
Europcar rendiauto asukohad lähedal Banja Luka Airport
EUROPCAR Banja Luka Downtown 21.52 km / 13.37 mi
Kontaktid:
MILANA KRANOVICA 2, BANJA LUKA, 78000
387 51 258746
Budget Car Rental
Budget Car Rental
Autorent lähedal Banja Luka Airport
2 asukohad: näita aadresse
Budget Car Rental rendiauto asukohad lähedal Banja Luka Airport
BUDGET Banja Luka Airport (BNX)
Kontaktid:
Medunarodni Aerodrom, MAHOVLJANI BB, LAKTASI, Banja Luka, 78250
+387 65 549 560
BUDGET Banja Luka Downtown 21.52 km / 13.37 mi
Kontaktid:
Adresa Se Mjenja, Banja Luka, 78000
+387 33 766 670
Gumax Car Rental
Gumax Car Rental
Autorent lähedal Banja Luka Airport
1 asukoht: näita aadressi
Gumax Car Rental rendiauto asukohad lähedal Banja Luka Airport
GUMAX Banja Luka Airport (BNX)
Kontaktid:
Mahovljani, Banja Luka, Bosnia and Hercegovina, RS
+387 (0) 63 391 222

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Banja Luka Airport (BNX). Saa odavad hinnad CONTROL RENT A CAR, BUDGET & GUMAX autorendist