Autorent Mostari Rahvusvaheline Lennujaam

10
00
10
00
BOCUBO Autorent

Autorent Mostari Rahvusvaheline Lennujaam

Parimad autorendi Mostari Rahvusvaheline Lennujaam (OMO), Bosnia ja Hertsegoviina. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Autorent Mostari Rahvusvaheline Lennujaam (OMO), Bosnia ja Hertsegoviina

Enim hinnatud tarnija on Mostari Rahvusvaheline Lennujaam
EUROPCAR
EUROPCAR
8.2
/10
Suurepärane
7.4
/10
Kogu raha väärtus
9.6
/10
Puhtus
7.4
/10
Teenindus autorendis
8.2
/10
Auto võtmise protsess
8.3
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 50+ klientide arvustused

Mostari Rahvusvaheline Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Europcar on Mostari Rahvusvaheline Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.2/10, mis põhineb 50+ klientide arvustustel. Europcar odavam sõiduk on Skoda Fabia Majandus rendiklassi sõiduk, 15,56 € eest päevas.

  Mostari Rahvusvaheline Lennujaam kõige populaarsem autorendi klass on Maastur, hinnaga Europcar, alates 83,99 € päevas Volkswagen Tiguan eest.

  Kõige populaarsem Bosnia ja Hertsegoviina autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Europcar Mostari Rahvusvaheline Lennujaam-s, Skoda Fabia, hinnaga 15,56 € päevas.

  Odavaima Maastur-auto pakkuja Mostari Rahvusvaheline Lennujaam-s on Gumax Car Rental (hinnanguga 7/10 50+ kliendi arvamuse põhjal ) ja kõige odavam auto, grupi pakkuja poolt, on Nissan Qashqai hinnaga 83,97 € päevas.

  Odavaimat Majandus auto on sama pakkuja poolt: Gumax Car Rental. Auto on Nissan Micra, hinnaga 22,71 € päevas.

  Mostari Rahvusvaheline Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Skoda Fabia, firmalt Europcar. Selle hind on ainult 15,56 € päevas. Europcar-t hindas üle 50+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.2/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Mostari Rahvusvaheline Lennujaam Autorendi Võimaldajad

Europcar
8.2
/10
Suurepärane
Europcar
Autorent lähedal Mostari Rahvusvaheline Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Europcar rendiauto asukohad lähedal Mostari Rahvusvaheline Lennujaam
EUROPCAR Mostari Rahvusvaheline Lennujaam (OMO)
Kontaktid:
ORTIJES BB, MOSTAR, 88000
387 61 782756
Gumax Car Rental
8
/10
Väga hea
Gumax Car Rental
Autorent lähedal Mostari Rahvusvaheline Lennujaam
2 asukohad: näita aadresse
Gumax Car Rental rendiauto asukohad lähedal Mostari Rahvusvaheline Lennujaam
GUMAX Mostari Rahvusvaheline Lennujaam (OMO)
Kontaktid:
MOSTAR AIRPORT, Bišce polje bb, Mostar, 88000
+387 63 391 200
GUMAX Mostar 7.05 km / 4.38 mi
Kontaktid:
Bišce polje bb, Mostar, 88000
+387 63 391 200
Alamo
5.8
/10
Keskmine
Alamo
Autorent lähedal Mostari Rahvusvaheline Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Alamo rendiauto asukohad lähedal Mostari Rahvusvaheline Lennujaam
ALAMO Mostari Rahvusvaheline Lennujaam (OMO)
Kontaktid:
Ortiješ bb, PP 04 , 88000
+38761901901
Budget Car Rental
Budget Car Rental
Autorent lähedal Mostari Rahvusvaheline Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Budget Car Rental rendiauto asukohad lähedal Mostari Rahvusvaheline Lennujaam
BUDGET Mostar 7.05 km / 4.38 mi
Kontaktid:
Husnije Rebca 9, Mostar, 88000
38736580204
Enterprise
Enterprise
Autorent lähedal Mostari Rahvusvaheline Lennujaam
2 asukohad: näita aadresse
Enterprise rendiauto asukohad lähedal Mostari Rahvusvaheline Lennujaam
ENTERPRISE Mostari Rahvusvaheline Lennujaam (OMO)
Kontaktid:
MOSTAR AIRPORT, ORTIJES BB PP 04, MOSTAR, 88000
0038761901901
ENTERPRISE Mostar 7.05 km / 4.38 mi
Kontaktid:
TRG IVANA KRNDELJA 1, MOSTAR, 88000
0038761901901

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Mostari Rahvusvaheline Lennujaam (OMO). Saa odavad hinnad EUROPCAR, GUMAX, ALAMO & ENTERPRISE autorendist