SURPRICE Novi Sad
10
00
10
00
BOCUBO Autorent

SURPRICE Novi Sad

Parimad autorendi Novi Sad, Serbia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

SURPRICE Novi Sad

SURPRICE autorendi asukoht Novi Sad

SURPRICE sees Novi Sad
SURPRICE
SURPRICE
9.2
/10
Suurepärane
9.3
/10
Kogu raha väärtus
9.2
/10
Puhtus
9
/10
Teenindus autorendis
9.2
/10
Auto võtmise protsess
9.4
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 25+ klientide arvustused

Novi Sad autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  SurPrice Car Rentals on Novi Sad kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.2/10, mis põhineb 25+ klientide arvustustel. SurPrice Car Rentals odavam sõiduk on Fiat Panda Mini rendiklassi sõiduk, 74,86 € eest päevas.

  Kõige populaarsem Serbia autorendi grupp on Majandus, odavaim auto SurPrice Car Rentals Novi Sad-s, Hyundai i20, hinnaga 100,56 € päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Ford Fiesta. Selle hind algab AVIS Car Rental-s 18,95 € päeva eest, selle keskmine skoor on 6.4/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel.

  Novi Sad kõige odavam autorendi sõiduk on Chevrolet Spark, firmalt AVIS Car Rental. Selle hind on ainult 16,18 € päevas. AVIS Car Rental-t hindas üle 250+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 6.4/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave SURPRICE Novi Sad

SURPRICE
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: SurPrice Car Rentals
Aadress: FlyFLy Travel Agency,, Danila Kisa 17, Novi Sad
Telefon: +381642210810
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kokkusaamine — Autorendifirma esindaja saab teiega lennujaamas kokku ja viib teid auto kättesaamise kohta.
Hinnang: 9.2/10, mis on Suurepärane

SURPRICE autorendi hinnad Novi Sad

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
SurPrice Car Rentals
SurPrice Car Rentals
alates 75 € alates 101 € alates 273 € alates 145 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 16 € alates 19 € alates 87 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 27 € alates 31 € alates 101 € alates 132 €
Europcar
Europcar
alates 29 € alates 33 € alates 90 € alates 53 € alates 94 € alates 86 €

Autorent lähedal Novi Sad

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos BOCUBO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Novi Sad . Saa odavad hinnad SURPRICE autorendist