SURPRICE Novi Sad
10
00
10
00
 Wypożyczalnia Samochodów

SURPRICE Novi Sad

Najlepszy wynajem samochodów w Novi Sad, Serbia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

SURPRICE Novi Sad

SURPRICE - wypożyczalnia samochodów, Novi Sad

SURPRICE w Novi Sad
SURPRICE
SURPRICE
9.2
/10
Wspaniale
9.3
/10
Końcowa cena wynajmu
9.2
/10
Czystość
9
/10
Obsługa w wypożyczalni
9.2
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
9.4
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 25+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Novi Sad

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  SurPrice Car Rentals jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Novi Sad z oceną średnią na poziomie 9.2/10, opartą na ponad 25+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z SurPrice Car Rentals w klasie Mini jest Fiat Panda za 72,93 € za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Serbia jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z SurPrice Car Rentals w Novi Sad to Hyundai i20, wynajmowana na 97,97 € dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Ford Fiesta. Cena wynajmu zaczyna się od 18,46 € dziennie od AVIS Car Rental, którego średnia ocena to 6.4/10, na podstawie 250+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Novi Sad is Chevrolet Spark from AVIS Car Rental. Its price is only 15,77 € per day. AVIS Car Rental was reviewed by 250+ customers with a rating average score of 6.4/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o SURPRICE, Novi Sad

SURPRICE
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : SurPrice Car Rentals
Adres : FlyFLy Travel Agency,, Danila Kisa 17, Novi Sad
Telefon : +381642210810
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór z lotniska — Przedstawiciel wypożyczalni spotka się z Tobą na lotnisku i zabierze Cię do miejsca odbioru samochodu.
Ocena : 9.2/10, Który jest Wspaniale

SURPRICE - ceny wynajmu, Nowy Sad

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
SurPrice Car Rentals
SurPrice Car Rentals
od 73 € od 98 € od 266 € od 141 €
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 16 € od 18 € od 85 €
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 27 € od 31 € od 98 € od 128 €
Europcar
Europcar
od 28 € od 32 € od 88 € od 52 € od 91 € od 84 €

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Novi Sad

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z BOCUBO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Novi Sad. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów SURPRICE